PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küpeli'de çatışma:1 şehit, 13 yaralı

bilgin
17-04-2008, 10:16
ŞIRNAK'ın Küpeli Dağı'nda sürdürülen operasyonda çıkan çatışmada Piyade Onbaşı Sezai Kan şehit oldu, 13 asker de yaralandı. Yaralı askerler helikopterlerle Şırnak Asker Hastanesi'ne kaldırıldı.

Şırnak'ın Küpeli Dağı'nda PKK'lı teröristlere karşı başlatılan hava destekli operasyonlar sürerken, bu gece saat 23.00 sıralarında bir grup teröristin yeri belirlendi. Bu yöne kaydırılan güvenlik güçlerinin 'teslim ol' çağrılarına teröristlerin ateş açması üzerine sıcak temas sağlandı. Çatışmada Piyade Onbaşı Sezai Kan şehit olurken, 13 asker de yaralandı. Yaralı askerler helikopterlerle Şırnak 23'üncü Jandarma Tümen Komutanlığı'ndaki Asker Hastanesi'ne getirildi. Teröristlerin kayıpları konusunda ise henüz bilgi alınamadı.
Bölgeye takviye güvenlik güçleri sevkedilirken, çatışmaların yer yer devam ettiği öğrenildi.

Diyarbakır'ın Ergani ilçesi Kaymakamı Enver Ünlü, şehit Sezai Kan'ın cenazesinin bugün helikopterle Diyarbakır'a getirileceğini belirterek, “Şehidin cenazesi daha sonra doğum yeri olan Ergani ilçesine bağlı Yapraklı Köyü'nde düzenlenecek törenin ardından toprağa verilecek” dedi.

Allah C.C gani gani rahmet eylesin :( :( :praying: :praying:

HCakir
17-04-2008, 10:19
Vatan sağolsun,şehit ailelerine Allah tan sabır diliyorum..

savaş17
17-04-2008, 10:22
vatan sağolsun şehidimizin kabri nur mekanı cennet olsun ailesinin başisağolsun

(insan sevdiği için ölürse ben vatanım için bir değil bin kere ölürüm)

cellini
17-04-2008, 11:11
mekanı cennet olsun.ailesine allah sabırlar versin.

kucer06
17-04-2008, 11:13
Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun Allah yakınlarına sabır versin.

baretta29
17-04-2008, 11:53
Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun Allah yakınlarına sabır versin.
Hep aynı şeyleri söylüyoruz, bu memleketin askeri bitmez ve biz çok daha bu sözleri söylemeye devam ederiz.
Bu konuda hükümeti ve büyükanıt ı şiddetle kınıyorum.Bu çapulcuların sonunu getirmek için kandile gidemezsen kumanda ile hareket edersen biz çoooooooooooook daha bu sözleri tekrarlarız. Keşke milletvekillerinin de çocukları buralarda askerlik yapsalar belki o zaman ateşin düştügü yeri nasıl yaktıgını anlarlar
Takdir sizlerin.........................

osmann
17-04-2008, 12:12
allah rahmet eylesin ailesine sabırlar dilerim...
belki yeri değil kusuruma bakmayın ama söylemeden edemeyeceğim... bundan 1 yıl evvel yazıyorduk teröristlerin kaynakları toz,kadın,kaçak mazot,silah gibi (birde bunlara böbrek eklenmiş.evet insan böbreği.) pis işlerden akıyor diye... şimdilerde tv dizilerinde bile bu konular işlenmeye başlandı. eee artık bu kaynakların kurutulması için devlet bişeyler yapar umuyorum. (bişeyler yapmaya başladı ama öyle şak diyede bitmesini beklemek iyimserlik olacak) allah şehidimize ve bütün şehitlerimize rahmet eylesin...

uzman_elhan
17-04-2008, 12:27
allah sabir versin

cevo35
17-04-2008, 13:53
basımız sagolsun :praying: