PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone yakında Türkiye'de

Simba
24-04-2008, 21:30
Only the registered members can see the linkÜlkemizde uzunca bir süredir kaçak olarak kullanılan iPhone'un, resmi olarak satışının yapılması ve teknik desteğinin verilmesi için mutlu sona gelinmek üzere. Apple'ın Türkiye'de beraber çalışmak istediği marka, Turkcell. Her iki firma da bu birliktelik için yapılması gerekenler konusunda son aşamalara gelmiş durumda.

Resmi olarak satılacak olan iPhone'un, 8GB'lık Nokia N95'ten ve HTC TyTN II'den biraz daha pahalı bir fiyata pazara sunulması planlanıyor. Apple'ın Türkiye'deki diğer operatörlerle de görüştüğü, ancak Vodafone'un gelişmiş EDGEdesteğini verememesi, Avea'nın kapsama alanı sorunları gibi nedenlerin yanı sıra, bu operatörlerin abone sayısının da Turkcell'e göre düşük olması gibi faktörlerden dolayı, işbirliğine sıcak bakılmadığı da söylenenler arasında.

mustione
30-06-2008, 21:44
nası yani 200 dolarlık telefon 600 eurodanmı satılacak saçma geldi bana???

ercanakman
30-06-2008, 22:56
benim bildiğim ıphone türkiye'ye Vodafone vasıtası ile gelecek.
ben 6 aydır ıphone 16 gb 1.14 version kullanıyorum ve inanın bana n95 e bana göre 10 basar. üstelik bana maliyeti 750 ytl idi n95 sanırım şu anda 1200 ytl civarı.

MUTAF
01-07-2008, 00:41
n95te iyi bir cihaz. her ikisininde çok iyi yanları var. ama emin ol her iki telefonda birbirine 10 BASAMAZ... Bazı özelliklere göre her ikiside çok iyi.

sakarxa
13-07-2008, 13:26
arkadaşlar benim bildiğim bu telefon vodafon aracılığıyla kayıt alıyor ve vodafon aracılığıyla satılacak ama telefon 200 dolar 8 gb olanı 300 dolar 16 gb olanı ve bu vodafon hatla birlikte 24 ay abonelik ile alındığında geçerli eğer ayrı alınmak istenirse bu fiyata 400 dolar eklenecekmiş diye aldığım duyumlar arasında kaynak mynet saygılar