PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Binbaşı ve bir er şehit oldu

savaş17
25-04-2008, 18:32
Şırnak'taki Cudi dağlarında terör örgütü PKK'ya yönelik yapılan operasyonlarda çıkan çatışmada bir binbaşı ve bir er şehit oldu.

Alınan bilgiye göre, Cudi Dağı'nın Silopi İlçesi yakınlarında bu sabah yaklaşık bin kadar komando ile 300 geçici köy korucusunun katıldığı büyük operasyonda, güvenlik güçleri bir grup teröristle karşılaştı. Güvenlik güçlerinin ‘teslim ol' çağrılarına teröristlerin ateşle karşılık vermesi üzerine açılan ilk ateşte kimlikleri henüz açıklanmayan 1 binbaşı ile 1 er şehit oldu. Çatışmanın sürdüğü bölgeye takviye güçler gönderilerek operasyon genişletildi. Yetkililer, çatışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, teröristlerden de ölenler olduğunu ancak, kesin sayını henüz tespit edilemediğini açıkladı.

Cudi Dağı'nda dün gece de yürüyüş kolundaki operasyon birliklerinden bir er teröristlerin döşediği mayına basarak yaralanmıştı

savaş17
25-04-2008, 19:11
şehitlerimizin kimlikleri belli oldu

piyade binbaşı ercüment türkmen
piyade er murat doğru

şehitlerimizin kabirleri nur mekanları cennet olsun rabbim terörün belasını versin

sarıkanarya_41
25-04-2008, 20:43
sehıtler olmez vatan bolunmez,her turk asker dogar.sehıtlerımıze allah'tan rahmet yakınlarına bas saglıgı dılıyorum.uzuldum.mekanı cennet olsun.

BEŞİKTAŞLI
26-04-2008, 09:05
hergün gencecik insanları şehit veriyoruz ama birde ankaradaki siyasilere bakın adamlardan tık yok ve türkiye ne halde.Vatandaş ne durumda adamların hiç umurunda değil onlar koltuk kavgasında,yazık güzel ülkeme yazık

uzman_elhan
26-04-2008, 09:50
bügun sabah haberlere baktım 2 er bir tane binbaşi şehit olmuş allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

toycan
26-04-2008, 11:23
arkadaşlar görmek çok mu zor???????adamlar siz avrupa birliğine giremezsiniz diyor 2023 de bazı şeyleri görüşürüz diyor biz herşeyi vermek için yarışıyoruz ermeni nefretini kusuyorBAYRAğımız ayaklar altında (ama hepimiz ermeniyiz hepimiz dinkiz ama ŞEHİTler)amerika 1dünya savaşında yunanlıyı şimdi pkk yi kulanıyor ama başbakan ortadoğu 2 inçieş başkanı ama ŞEHİTlerimiz bizde hepaynı nakarat ŞEHİTler ölmez vatan bölünmez acı gerçekleri geç olmadan görmek dileğiyle

nextturk
26-04-2008, 12:00
Allah rahmet eylesin milletimizin başı sağolsun.