PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Terhisine 15 gün vardı

savaş17
26-04-2008, 17:04
Şırnak'ta şehit düşen Polat'ın baba ocağına ateş düştü. Anne üzüntünün şokuyla konuşamadı.
Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonlarda çıkan çatışmada terhisine 15 gün kala ağır yaralanan Niğdeli Jandarma Er İdris Polat, dün akşam saatlerinde kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. İdris Polat'ın evine şehit olduğu haberi ateş gibi düştü.

Sabah erken saatlerden itibaren şehit evi taziye ziyaretleri için gelen yakınları ve komşularıyla dolarken, şehit erin babası Muammer Polat, "Vatan sağ olsun, söylenecek ne var. Bugün beni de alsınlar ben de giderim" şeklinde konuştu. Anne Mukaddes Polat, yaşadığı şokun etkisiyle konuşamazken, terhisine İdris Polat'ın eşi Sahre Polat, "Ben onunla vedalaşmadım ki, onu nereye götürüyorsunuz" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Acılı eş yakınları tarafından güçlükle sakinleştirilirken, şehidin 3 yaşındaki kızı Yağmur ise, olanlardan habersiz dedesinin kucağından inmedi. Şehit er İdris Polat'ın cenazesi yarın öğle namazına müteakip Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek askeri törenle şehitliğe defnedilecek.

sarıkanarya_41
27-04-2008, 15:09
sehıt aılelerımızın basları sag olsun,sehıtlerımıze allah'tan rahmet dılerım.

osmann
28-04-2008, 09:50
allah rahmet eylesin...

ultra-mehmet
28-04-2008, 09:55
Allah rahmet eylesin Şehit ailemizin başı şağ olsun........

temel50
28-04-2008, 10:19
Allah rahmet eylesin