PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ercan Saatci ye sert tepki

Kemal Turan
30-04-2008, 13:59
Galatasaray resmi internet sitesi, "Tribünlerde PKK rengi" imasında bulunan Ercan Saatçi'ye tepki gösterdi. Galatasaray taraftarının pazar günkü derbide yaptığı tribün şov'da oluşan renklerle ilgili köşesinde bir yazı yazan Ercan Saatçi'ye Galatasaray Yönetimi'nden büyük tepki geldi.

Galatasaray'ın resmi internet sitesinde yayınlanan açıklama şöyle;

Pazar akşamı Ali Sami Yen Stadı'nda sadece Galatasaraylılar değil tüm Türkiye'nin takdir ettiği üzere sahaya yüreğini koyan Aslanlarımız bileğinin hakkıyla ezeli rakibimiz Fenerbahçe'yi mağlup etmiş ve ligin kalan iki haftasına lider olarak girmiştir.

Ancak üzülerek şahit olmaktayız ki; asıl amacı sahadaki 90 dakikayı analiz etmek, futbolu yorumlamak olan spor yazarlığı mesleğini asli mesleği müzisyenlik yanında hobi olarak sürdüren Ercan Saatçi, büyük bir gaflet ve delalet içinde Galatasaray tribünlerinin karşılaşma öncesinde hazırladığı ve ezeli rakibimize hiçbir şekilde hakaret içermeyen tribün şovuna iftiraya varan bir yorum getirmiştir.

Karşılaşmayı Ali Sami Yen Stadı'nda değil, evinde televizyondan seyreden "fahri spor yazarı" Ercan Saatçi'yi bir sonraki yazısında konu hakkında özür yazısı kaleme almaya davet ediyor ve bu yazıya kaynak olacak söz konusu tribün şovu hakkında bilgilendirmeyi dikkatine sunuyoruz.

YEŞİL RENGİN AÇIKLAMASI

Galatasaray taraftarının el emeği ve uzun uğraşlar sonrasında hayata geçirdiği koreografide tüm dünyanın yakından tanıdığı "Street Fighters" adlı bilgisayar oyununun karakterleri yer almaktadır. Ercan Saatçi'nin "sorguladığı" yeşil renk ise yine tüm dünyadaki sporseverlerin yakından tanıdığı "saha zemini"dir.

CEVABIMIZ SKOR TABELASI

Futbolu, yeşil zeminden uzaklaştırıp, renkleri sorgulayanlara, 103 yıldır sarı-kırmızı formayla yeşil zeminde futbol oynayan Galatasaray’a bu iftirayı atmaya cüret edenlere cevabımız dün gece skor tabelasında yazandır.

temel50
30-04-2008, 15:21
Fenerbahçe yenildikleri zam herşeye mana bulurlar bunu hesabı sorarlar

pasa1905
30-04-2008, 15:43
Ercan saatci kasetleri satmayınca böyle bir çıkışla fenerlilere kasetlerini pazarlamk istiyor herhalde kusura bakmasın yapılan bilgisayar oyununu bilemeyecek kadar cahilse biz galatasaraylılar onu okula kaydettirebiliriz.Okul masraflarını biz ödemek kaydıyla

kucer06
30-04-2008, 17:27
Çok büyük terbiyesizlik yapmış.Yazıklar olsun.

harkan
30-04-2008, 17:36
hiç sevmem zaten yalakayı

selimb
30-04-2008, 17:45
bir beşiktaşlı olarakkınıyorum ve ona spor yazarlığı yaptıranda suç,acaba plajda(sanatçı !! ya)top oynamanın dışında topa vurmuşmuki???zavallı gazetede yorum yapıyor....

harkan
30-04-2008, 17:56
bir beşiktaşlı olarakkınıyorum ve ona spor yazarlığı yaptıranda suç,acaba plajda(sanatçı !! ya)top oynamanın dışında topa vurmuşmuki???zavallı gazetede yorum yapıyor....

çok haklısın arkadaşım TÜRK FUTBOLUNU katleden amigo yazarlandan biri bu biride selçuk yula yalakası hele selçukfb den kovalandı bize geldi gariban diye aldık şimdi biti bitlendi GS ye saldırıyo bu .... (ercan saatci):yell: gibi

soprano
30-04-2008, 17:56
terbiyesiz ukala.

yetim2
30-04-2008, 18:03
spor medyasının ne idüğü belirsiz fenerden kovulunca ortada kalmasın diye alınan ş...siz selçuk yula ve gene ne idüğü belirsiz ne yaptığı belli olmayan hiç bir yerde dikiş tutturamayan. şarkıcımı, şovmen mi spor yazarımı pop star yorumcusumu ? kişiler galatasarayımıza laf edemez. şiddetle kınıyorummmmm:tomato:

Kemal Turan
30-04-2008, 18:11
MANYAK ....... hiç sevmem zaten yalakayı

Arkadaşım ne kadar kızsanda hakaret etme. Mesajını editle.

harkan
30-04-2008, 18:11
ya bu adamlar ağzımı bozdular arkadaşlar kusura bakmayın.kimse anlı şanlı GALATASARAY TARİHİNE bu şekilde dil uzatamaz kınıyorum bu terbiyesizleri :rtfm:

kusura bakma sayın turan kemal insanın sinirini oynatıyorlar herkesten özür diliyorum

ferhan
30-04-2008, 18:32
Maglubiyeti icine sindiremeyenler, mutlaka bir kilif uydurup gundemi degistirmek isterler. Ercan Saatci efendi de boyle bir seye tevessul etmis arkadaslar. Ancak hangi kulup ve taraftarlari olursa olsun onlarin milli duygu ve gururlariyla kimsenin oynamaya hakki yoktur. Cok ayip etmis. Ben tum futbol severlere seslenmek istiyorum. Boyle kendini bilmezler yuzunden camialari karalamamak lazim. Boyle fanatikler her zaman vardir ve hep olacaklardir. Olmak zorundadirlar cunki maddi ve manevi nemalanmaktadirlar. Ben GS-lileri kutluyor, FB-lilere de gecmis olsun diyorum . Herkese kucak dolusu sevgiler.

umuter
30-04-2008, 18:59
tepkilerinizi verirken hakaret boyutuna dönüştürmeyin burada !!!
yazdığınız hakaretler ya da küfürler ercan saatçiyi hiç bir şekilde etkilemiyecektir burdan ama sizin banlanmanıza sebep olabilir lütfen dikkatli yorumlar yazın

MUTAF
30-04-2008, 19:04
asıl mesleği muzisyenlik fakat kenardanda futboldan anlayan bir izlenim vermeye çabalayan ve şahsen hiç sevmediğim bir şahıs. Hani dunde demiştikya 3-5 kendini bilmezin yaptığını koca fenerbahce camiasına mal edemeyiz. o 3-5 insanın içindede ercan saatçi varmış meyerse..

ahmo
30-04-2008, 19:18
arkadaşlar zaten medyanın patron yardımcısının kızıyla evlenmemiş olsaydı kim takardı onu..adam yerine bile koymaya değmez sallayın gitsin

mehmet07
30-04-2008, 19:39
ya arkadaşlar fener yazarları nedendir hep yenilgiden sonra gündem değiştirmek için bir baha ne uydururlar buda bunalrı genel karakteridir,zamanında galatasaray şampiyon olduğunda başkanlarıda istifa etmişti yani gündem değiştir hepsi o karakterindendir

topaklili
30-04-2008, 20:29
ben bir fenerbahceli olaraktan hic bir kimsenin böyle cirkin yakistirmalar yapmasini siddetle kiniyorum yuh sana ercan saatci:yell:

topaklili
30-04-2008, 20:32
birde arkadaslar bir fenerli böyle yazdi diye bunu her fenerli taraftarlara mal etmek cok yanlis cünkü bir gün gelir belki ayni hataya sizlerde düse bilirsiniz saygilar

ZaLiMFeLeK
30-04-2008, 21:04
asıl mesleği muzisyenlik fakat kenardanda futboldan anlayan bir izlenim vermeye çabalayan ve şahsen hiç sevmediğim bir şahıs. Hani dunde demiştikya 3-5 kendini bilmezin yaptığını koca fenerbahce camiasına mal edemeyiz. o 3-5 insanın içindede ercan saatçi varmış meyerse..

ben bir fenerbahceli olaraktan hic bir kimsenin böyle cirkin yakistirmalar yapmasini siddetle kiniyorum yuh sana ercan saatci:yell:

sizlere katılıyorum!
bu salağı fenerli yazar diyenlere de diyorum ki bu herif manyak neden fenerli yazar diyorsunuz?

bu herif gündfemde kalabilmek için popstar işlerine bulaşmış son olarakta kraltv de nostalji diye bir çeşit ayaklara yatıp popülarite yakalamaya çalışan bir ....
Fenerlileri bulaştımayın.
biz kaç yıldır düzenli yeniyorduk zaten GS kaç yıldan sonra bir kez de GS yendi ne var ki bunda.

:loco: :tongue:

sarıkanarya_41
30-04-2008, 21:08
ercan bey bunu kendıne magazın malzemesı yaptıgından dolayı aslında bu konun fb ıle hıc ılgısı yok.saygı ve sevgılerle.spor kardeslık ,barıs ortamında daha bır zevk verıcı oluyor.

ibalaban
30-04-2008, 21:24
İşlerin bu boyuta gelmesinde galatasaraylılar da sütten çıkmış ak kaşık değil. Esas suçlu Ercan Saatçi'yi kışkırtanlar. Fenerbahçe bayrağını yakanlar. Avrupa takımıyla oynayan Şanlı Fenerbahçe'mizi Moskovalılar olarak destekleyenler. Bu olay çok uzak değil. Rus takımını elediğimizde pankart açtılar. Şimdi galatasaraylılar ne oldu da aklandılar. Günler neler gösterir bekleyelim. Fenerbahçe'nin macar takımına İstanbul'da yenilmesi sonunda ayağına sağlık MTK pankartını açanlar çok mu hayırlı insanlar.Tekrar ediyorum galatasaraylılar sütten çıkmış ak kaşık değiller. Bazı adları özellikle küçük harfle yazdım çünkü bilgisayarımın tuşları bile onları büyük harfle yazmıyor.

f47xfenerli
30-04-2008, 21:30
ya futbolu bile nerelere çekebiliyoruz hep biz bizim doğru başkası tü kaka