PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : burdan sakın bir şey almayın

ŞRARSKOZ
01-05-2008, 00:43
burdan sakın bir şey almayın ben aldım 6 aydır gelcek elimde işbankasına yatırdıgım dekon falanda duruyor hala ve üyeligimi iptal etmişler ALLAH tan 24 ytl yatırdım 4 lü aparat için
Only the registered members can see the link
sakına sakın almayın her mesajımada enkısa zamanda irtibata gecilecek dediler hala bekliyoz verdigim parada zehir zıkkım olsun helal etmiyorum saglıcakla saygılar

Simba
01-05-2008, 00:44
burdan sakın bir şey almayın ben aldım 6 aydır gelcek elimde işbankasına yatırdıgım dekon falanda duruyor hala ve üyeligimi iptal etmişler ALLAH tan 24 ytl yatırdım 4 lü aparat için
Only the registered members can see the link
sakına sakın almayın her mesajımada enkısa zamanda irtibata gecilecek dediler hala bekliyoz verdigim parada zehir zıkkım olsun helal etmiyorum saglıcakla saygılar
Kardeşim koskoca forumda bulunan sponsorlardan alsaydın yoneticiler bile irtibata geçerdi daha önce o firmanın bir olayı daha olmuştu

f47xfenerli
01-05-2008, 00:47
bu net üzerinden alış veriş işlerine hiç sıcak bakmadım yapanlarada
şaşıyorum doğrusu aldığın malı bir yoklamak lazım karpuz gibi mesela
neyse bilgi için tşk

zabataygatör
01-05-2008, 01:15
bu tip haberleri duydugum icin hic boyle bir alisveris yapmadim,uyari icin tesekkurler..isini dogru yapan insanlarin da onunu kapiyorlar

MUTAF
01-05-2008, 01:57
.......

mehmet07
01-05-2008, 06:13
internetten şimdiye kadar hiç bir şey almadım almamda prensbim aldığım malzemenin garanti kapsamında ve aldığım mağazanın garanti altında olmasını isterim

umuter
01-05-2008, 07:35
ben internetten bir çok ürün aldım ve ALLAH a şükür hiç bir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar hemde fiyatları da piyasaya göre gayet makul
ama her siteden alışveriş yapmam bilinçli olarak araştırırm o şekilde alırım sonuçta gerçek hayatta da öyle değil mi adam kandırmak istedikten sonra normalde de kandırır.
internetten alınan ürünlerin hepsi garanti kapsamındadır dediğim gibi sadece seçtiğin firmayı iyi araştırmanız lazım

arkadaşım senin sorununa gelince tüketici hakem heyetleri var kaymakamlıklarda bunlara gidip durumunu anlatırsan o siteyi çok ağır şekilde cezalandırırlar bilgin olsun bence ihmal etme ve git onlar sanayi ve ticaret bakanlığına falan bildiriyorlar böyle firmaları

mekan73
01-05-2008, 09:28
Bende internet üzerinden bugüne kadar bir sürü malzeme aldım ve şuana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Bazen geçikmeler olabiliyor, fakat bu internet üzerinden ürün satan firmalar bence adres teslimatında ödeme imkanı sunmalılar.

uzman_elhan
01-05-2008, 09:30
internet üzerinden aliş veriş yapilmaz en güzelle göreceksin nasıl temiz mi sağlam mi neyin nesidir

osmann
01-05-2008, 09:31
ne olacak peki bu işin sonu? net ten yapılan alışverişlerde sorun çıkarsa ne yapmak gerek.
soğuk su mu içmeli?

fikrim
08-07-2008, 03:15
evet okunca arkadaşa bende hak verdim bende 23,07,08 de weplebi denilen sanal mağazadan 4 adet flaşdisk sipariş ettim etmez olaydım.aradan 16 gün geçmesine rağmen siparişim elime geçmedi.siz de bu mağazalardan alış veriş yapıyorsanız dikatli olun.

MUTAF
08-07-2008, 04:14
belli başlı siteler dışında kesinlikle alış veriş yapmayın. yoksa çok canınız yanar..

Age_of
08-07-2008, 08:36
ben nette hiçbir zaman alışveriş yapmam ! çünkü tuzak

ayran
08-07-2008, 09:42
ben nette hiçbir zaman alışveriş yapmam ! çünkü tuzak

hepsi değil...!!!!
dikatli olunca problem çıkmaz.:)

muzo
08-07-2008, 11:25
aslında alışveriş yaparken firmayı iyi seçmemiz lazım bir mal bir yerde diğerlerinden ciddi şekilde ucuzsa dikkat etmek lazım arada ufak tefek fiyat farkları olabilir ben hepsiburadan bir hayliürün aldım şimdiye kadar hiç bir sorun çıkmadı

ibrahim54
08-07-2008, 11:28
tam adresini vermemiş sadece adres istanbul denmiş bu kişiden nasıl mal alınır.güvenilir olmadığı belli selamlar.aldanmamak dileğiyle

pcmemo1
26-02-2012, 01:16
aldığın urun zaten 3 tl Reklamları görmuyonmu Bakmadan almam dıyorlar