PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sureklı kotam artıyor yardım ve bılgı !!!

serrhatt7
02-05-2008, 11:08
arkadaslar son 3 gundur kotamda ben kullamadıgım halde kendılıgınden artıs olmaya basladı,1 mayısta 50 mb tı pc de vırus olabılır dıye format ta cektım yanı o ara 4 saat formatla urastım aksama kadar daha sonra tekrar baktım 298 mb ta cıkmıs bu artıs neden oluyor musterı hızmetlerınıde aradım bı problem yok dedıler, ve bu artıs devam edıyor bu sabah baktım tekrar 333 mb ta cıkmıs delı oldum kullanmadıgım halde artıyor yardım cı olursanız sevınırım tesekkurler

Editor
02-05-2008, 11:11
İnternete her girdigin zaman artması normal arkadaşım ne var bunda ayrıca youtubeden falan film falan izlersende artar örnek internette her siteler arası dolaşman nile kotayı arttır

Kemal Turan
02-05-2008, 12:51
arkadaslar son 3 gundur kotamda ben kullamadıgım halde kendılıgınden artıs olmaya basladı,1 mayısta 50 mb tı pc de vırus olabılır dıye format ta cektım yanı o ara 4 saat formatla urastım aksama kadar daha sonra tekrar baktım 298 mb ta cıkmıs bu artıs neden oluyor musterı hızmetlerınıde aradım bı problem yok dedıler, ve bu artıs devam edıyor bu sabah baktım tekrar 333 mb ta cıkmıs delı oldum kullanmadıgım halde artıyor yardım cı olursanız sevınırım tesekkurler

Film izlemen, you Tube videolarını izlemek, chat yapmak, sayfalar arası dolaşmak, web cam ile görüşmek, sayfalardaki resimlerin açılışı, dosya indirmek v.s, v.s, her şey kotanı arttırır. Modemin kablosuzsa şifreni kırabilirler ve sık sık şifre değiştirmekte yarar vardır.

serrhatt7
02-05-2008, 18:03
arkadaslar ben ınternetı ıkı senedır kullanıyorum dedıklerınızıde bılıyorum saolun ama ben ıternetı kullanmadan artıyor dıyorum ayrıca baglantım kablolu olmasına ragmen

f47xfenerli
02-05-2008, 18:08
arzu edersen bu kota pro sunu kullan sürekli deneylersin kotanı
Only the registered members can see the link