PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral veda!

MUTAF
07-05-2008, 18:09
Yönetimin sözleşmesini uzatmayı düşünmediği Hakan Şükür, belki de 10 Mayıs´ta Galatasaray formasıyla son maçına çıkacak. Ancak...
Girişim bile olmadı
Sezon boyunca futbol kariyeriyle ilgili planlarını sık sık değiştiren, bir ara Galatasaray’dan ayrılacağını söyleyip, sonrasında devam etme isteğini dile getiren Hakan Şükür, belki de 10 Mayıs’taki Gençlerbirliği Oftaş sınavıyla son kez Sarı-Kırmızılı formayı giyecek. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan tecrübeli futbolcunun kontratını uzatmayı düşünmeyen yönetim, henüz Kral’la herhangi bir görüşmede bulunmadı. Şükür’den de bu konuda hiçbir talep gelmediği ifade edildi.

Only the registered members can see the link

Kulübede kim oturacak
Şampiyonu belirleyecek olan bu kritik maçta Hakan Şükür’ün ilk 11’de oynayıp oynamayacağı ise belli değil ve teknik heyetin kararı merakla bekleniyor. Kart cezası sona eren ve sakatlığı düzelen Ümit Karan göreve hazır, tecrübeli santrforun ligde 29 maçta 11 golü, 4 asisti var. Sivas deplasmanında etkisiz bir görüntü çizen Nonda da formaya yakın, 24 maçta 11 golü, 1 asisti var. Kulübeye alışan Şükür’ün ise 27 maçta 10 golü, 7 de asisti var ve mutlak ilk 11’de olmak istiyor.
‘Şansa bırakmamalıyız’
Efsane golcü, dün Galatasaray TV’ye yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Sivas maçı, ehemmiyeti yüksek bir maçtı ve her seferinde ayağa kalkmayı başardık. Bu tecrübe oturdukça, genç arkadaşlar çok şeyler yapacaktır. Hocalarımız, teknik ekibimiz, futbolcular bir bütün olduk, inşallah Oftaş maçından şampiyonluğu getirecek bir sonuç alacağız. İşi buralara kadar getiren bir takım, başarıyı şanssızlıklara ya da performans düşüklüğüne bırakmadan, istediğini almak zorunda.”

Kupa canavarı!
UEFA: 1
Lig: 7
Türkiye Kupası: 5
TSYD: 4
Cumhurbaşkanlığı: 3
Başbakanlık: 1
Toplam: 21
Not: Galatasaray’ın bu sezon da şampiyonluğa ulaşması halinde, Şükür bu sevinci 8 kez yaşayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek

ŞRARSKOZ
07-05-2008, 18:18
bence zamanı geldide geciyor bile en iyisi bu

MUTAF
07-05-2008, 21:55
tam zamanı vedanın. kariyerinin en iyi döneminde bırak git işte sevgili hakan şükür.

atakan2007
07-05-2008, 22:15
kurt kocamadan emekli olmalı.

kucer06
07-05-2008, 22:49
Hakan gerçekten artık takımlar üstü futbolcu statüsünde

draculu45
07-05-2008, 23:51
eh onun için en hayırlısı bu

hallederiz
08-05-2008, 08:50
aslında bu futbolcunun 65 yaşına kadar yani emekli olana kadar oynamasını tüm türk halkı olarak isterdik ama bırakıyormuş türk futbolu için böyle genç yaşta futbolu bırakma kararı bir kayıptır..çok üzüldüm

ibrahim6872
08-05-2008, 09:07
kral herşeyiyle kraldı. ben 1 sene daha oynamasını isterdim.onun varlığı yeter

trtamer
08-05-2008, 09:20
bırakması daha hayırlı