PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : xp açılışı

fikri78
07-05-2008, 18:26
Arkadaşlar;bilgisayarımı açtığımda yada yeniden başlattığımda belgelerim klasörü otomatik olarak açılıyor.Bu problem neden olabilir? Çözümü nedir? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

k_huso
26-05-2008, 12:38
:tongue: :tongue:
Arkadaşlar;bilgisayarımı açtığımda yada yeniden başlattığımda belgelerim klasörü otomatik olarak açılıyor.Bu problem neden olabilir? Çözümü nedir? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

bende'de belgelerim çıkıyor ama araştırma sayfası çıkıyor!! bir türlü bulamadım bilgisayarcıya sordum şaşırdı nasıl olur dedi yardımcı olacak var mı???? :49: :49:

OLDSMAN
26-05-2008, 12:46
Only the registered members can see the link

sfc /scannow
sfc /scanonce
sfc /scanboot
sfc /revert
sfc /purgecache
sfc /cachesize=x

XP cd nizi takıp Başlat Çalıştıra bunları sıra ile yaz
Sistem onarımı içindir

ertürk
26-05-2008, 12:54
[B]ilgisayarım veya belgelerim dosyasını aç ÜSTTEN ARAÇLAR KLOSER SEÇENEKLERİNE TIKLA ORADA GÖRÜNÜME TIKLA EN ALTTA 3. SIRADA OTURUM AÇILDIĞINDA KLASÖR PENCERELERİNİ GERİ YÜKLE İŞARETİ KALDIR İŞLEM TAMAM.

aliharbiye
26-05-2008, 12:59
Bendede böle bişey oluyordu bende bilgisayrcıya sordum oda dediğime güldü olmaz falan dedi oluyor dedim bilmem dedi sonra ben kendim hallettim...mconfin - başlangıç-internet explorer ktucuğunu iptal edin pcyi kapatıp yeniden başlatın düzelecektir ben böle hallettim arkadaşlar.

k_huso
26-05-2008, 13:03
deniycem arkadaşlar sağ olun kolay gelsin!!!!