PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Show TV UEFA finaline 'yokum' dedi

f47xfenerli
15-05-2008, 16:05
:devilprv: Show TV UEFA finaline 'YOKUM' dedi
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
bizde yayıncılık bukadar????????????????

Only the registered members can see the link
UEFA finalini canlı yayınlacağını yayın akışına koyan Show TV'ye tepki. Maç saatinde Var mısın, Yok musun yarışmasını ekranlarda gören sporseverler açıklama bekliyor...

15 / 05 / 2008 10:30

Dün gece İngiltere'de oynanan Rangers-Zenit UEFA finalini canlı yayınlayacağını yayın akışına koyan ve reklamını yapan Show TV sözünde durmadı. Maç esnasında ShowTV'nin yarışma programı Var mısın Yok musun'un yayınlanmasına sporseverler tepki gösterdi.
Maçı Fatih Tekke'li Zenit 2-0 kazandı ve kupaya uzandı. Fatih Tekke 2. golün asistini yaparken maç sonunda büyük olaylar çıktı. Maçın tüm detaylarını canlı yayınlayacağını 1 gün öncesinden yayın akışına koyan ve reklamını yapan Show TV final yerine Var mısın, Yok musun yarışmasını ekrana taşıdı.
21.45'de maç için ekran başına geçen taraftarlar yarışmanın yarıda kesilip karşılaşmayı canlı takip edeceklerini sandılar ama yanıldılar. Show TV canlı yayınlayacağı maçı Var mısın, yok musun yarışmasının ardından banttan yayınladı.
Show TV'nin bu tutumu tepki topladı. tumspor.com ve haber7'ye gelen mail, telefon ve yorumlarda Show TV'ye büyük tepki gösterildi.
haber alıntıdır

f47xfenerli
15-05-2008, 16:11
SHOWTV nin yaptığı inanılır gibi değildi 21:45 de maçı herkes beklerken
onlar varmısın yokmusun programı oynatılar sora da banttan verdiler
maçı yani ben şahsen bir futbol sever olarak bu acayip durumu kınıyorum
gece 00:30 cıvarında bantan vermeye başladı bu avrupanın 2 numaralı kupa
finalini onuda devre arasında 25dk reklam koydu

CABBARİ
15-05-2008, 16:39
akşamki küfürün haddi hesabı yok yazıklar olsun bunun gibi tv yoneticilerine

airman06
15-05-2008, 16:47
uydudan maçı bulcaz diye uğraşıp durduk neyseki aztv de yakaladık.
yarışma programından öğğğ geldi ne zaman show u açsam karşımda

f47xfenerli
15-05-2008, 16:52
Show TV UEFA finaline 'yokum' dedi

Only the registered members can see the link Dün gece oynanan UEFA finalini canlı yayınlacağını yayın akışına koyan fakat maçın oynandığı sırada 'Var mısın, Yok musun' adlı yarışmayı veren Show TV'ye tepki yağıyor...

Dün gece İngiltere'de oynanan Rangers-Zenit UEFA final maçını canlı yayınlayacağını yayın akışına koyan ve reklamını yapan Show TV sözünde durmadı. Milli Futbolcumuz Fatih Tekke'nin de Zenit forması ile boy gösterdiği maçın oynandığı dakikalarda Show TV ekranında 'Var mısın Yok musun' yarışması vardı.

Maçın tüm detaylarını canlı yayınlayacağını 1 gün öncesinden yayın akışına koyan ve reklamını yapan Show TV final yerine Var mısın, Yok musun yarışmasını ekrana taşıyıp, maçı 23:45'te banttan vermesi finale kilitlenen futbol severleri adeta çileden çıkardı...

Show TV'nin bu anlaşılmaz yayın akışı değişikliği ile ilgili herhangi bir açıklama yapmaması ve maçı hiç bir şey olmamış gibi banttan yayınlaması üzerine, Haber7.com ve tumspor.com'a gelen mail, telefonlarda kanala büyük tepki gösterildi. Milli futbolcumuz Fatih Tekke'yi izleyemeyen futbool severler kanaldan açıklama ve özür beklediklerini belirttiler...

Öte yandan Show TV'nin sitesinde daha önce canlı yayınlanacağı duyurulan maçla ilgili yer alan ifadeler ise kafaları karıştırdı. Maçı televizyondan canlı vereceğini taahüt eden Show TV'nin sitesine koyduğu linkle maçı internet üzerinden 5 Euro'ya sattığı anlaşıldı.

Show TV, internet sitesine koyduğu haftalık yayın akışı bölümünde UEFA Kupası finalini canlı yayınlayacağını böyle duyurmuştu...

Sitesine koyduğu açıklamada: "İngiltere'nin Manchester kentindeki City of Manchester Stadyumu'nda 14 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek finalde, Zenit ile Rangers takımları karşı karşıya gelecek.
Nefes nefese geçecek bu dev maçı satın alarak izlemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Only the registered members can see the link" (Only the registered members can see the link)
diyen kanalın verdiği linki tıklayanlar ise 5 Euro sürprizi ile karşılaştı...

Maçın öncesinde ve oynandığı sırada linke tıklayanlar ise UEFA'nın sitesinde UEFA kanalıyla Show TV üzerinden maçı seyredebilmek için 5 euro ödemeleri gerektiği ifadesiyle karşılaştı.

Zenith'in kupayı kazandığı haberinin gelmesi ve Fatih Tekke'nin sevincini canlı olarak görememenin üzüntüsünü yaşayan futbolseverler maçın bitiş dakikalarına doğru Show TV'nin final maçını banttan yayınlamasına rağmen hayal kırıklığına uğradı.
kaynak haber.7

karhan22
15-05-2008, 16:54
Protestolara gönülden katılıyorum.Kendimizi hazırlamışız akşam birde bakıyoruz başka bir şey var tv de .Yahuu bu kadar önemli bir organizasyonu sen bir yarışmaya değişiyorsan mantığını değiştirme vaktin gelmiş demektir.Futbol sadece bizim takımlarlamı ölçülüyor yani?Neyseki uydudan buldukta bu şöleni ve heyecanı yaşadık.

f47xfenerli
15-05-2008, 17:23
yılardır bize şampiyonlar ligini şifresiz sorunsuz izleten gerçek star olan
STAR.TV ve idarecilerine futbol sever olarak şükranlarımı sunmak isterim
doğrusu şunu bir kez daha gördük palavrayla büyük olunmuyor herşey
ortada örnek işte star tv işte bir maçı bile tahüte bulunmasına rağmen
reyting kaygısı veya başka sebeblerden veremeyen showtv neyse

zekigurbuz
15-05-2008, 17:28
Arkadaşlar ben de şaşırdım gecenin 11,30 maç verileceğini duyunca,acaba saat farkımı var diye düşündüm ama TRT den teletexse bakınca durumu anladım.Tepkinize hak veriyorum.Böyle şeyler yanlızca bizim ülkemizde oluyor maalesef.

pencere77
15-05-2008, 17:29
show tv adından belli

TEKNİSYEN101
15-05-2008, 17:44
Yapılan olay tüm futbol severlerin kızdrımıştır. Halkımız 1 kere kanar yapılan şey çok ayıp, ona göre milletimizin kafasında Show tv nin değeri düşmüştür.

CABBARİ
15-05-2008, 19:09
ekiden bu tarz maçları finalleri avrupa şampşiyonası dünya kupası hep trt dr olurdu şimdi hep paralı özel kanallarda tadı kaçtı:(

bulletfromhell
15-05-2008, 19:30
çok gayrı ciddi bi yayın uygulaması olmuş akşam...amacı ne olursa olsun,yayın akışına koyduğun programı -ki bu UEFA kupası finali- yayından kaldırıp yerine başka bişey koymak sadece gayrı ciddiliktir...

MUTAF
15-05-2008, 20:39
bir sürü küfür ettim. yinede ediyorum.

headend
15-05-2008, 23:31
sallayın gitsin hangi kanalın hayrı varkı zaten .asıl TRT nin yayınlaması lazımdı...

tanerler
16-05-2008, 00:09
arkadaşlar onlar canlı vermesse bizde tps paketten w6 kanalı macı naklen verdi oradan izledim ben macı yenisenede büyük olasılıkla beşiktaşın macını şifreli kanal verecek avrupaya bakacağız ilgilenenlere duyrulur saygılar

ŞRARSKOZ
16-05-2008, 00:18
türkiyenin kendine ait kanalı yok ki ne yapsın adamlar istedikleri gibi at koşturuyorlar saygılar

murat53
16-05-2008, 09:44
rezillik bunların yaptıgı..........................