PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : plazmada Turksat izleyeceğim en iyi receiver hangisi?-Lütfen yardım

bistroman
17-05-2008, 08:14
selamlar.
ben de plazmaların babası diye nitelendireceğimiz Pioneer 428xd HD Ready Plazma var. bu kadar para vermişken DİJİTAL YAYIN'a geçmek bir plazmaya daha cok yakışır düşüncesiyle;

1. Profigold PGV 3300 Komponent kabloyu bir arkadaşın tavsiyesi ile aldım.
2. Sonra sıra geldi işte en kötü kısma: halen bir receiver alamadım; forumlardaki değişken fikirlerden dolayı tam kesin karar veremedim

Sonuçta Hd ready bir Plazma. AMA HD receiver için daha çok erken diyenlerdenim, o yüzden hd destekli olan receiverları eledim!sonuçta türksat izleyeceğim.

next 2000 CIs SuperPlus alsam diyorum (ne güzel arkaasında Direkt YUV çıkışı da var, plazmamda da var ve böylelikle kabloyu iade etmem pgv 3300 Komponent kabloyla izlerim diyorum) ama forumdaki kullanıcılardan parlak olmayan, mat, flu gösteriyor diyince Next 'i askıya aldım inan!

ŞUNU BİLMENİZİ İSTERİM BEN Uydudan TURKSAT İZLEYECEĞİM SADECE. öyle şifre kırma, güncelleme, gibi ayrıntılarla ugrasacak vaktim yok, zaten iş dolayısıyla eşim ben işten gelip hafta içi ancak 3-4 saat TV izleyebiliyoruz.

>>> benim için önemli olan; "GÖRÜNTÜ KALİTESİ";<<<
"zaten görüntü kalitesi iyi olan plazmayı bir uydu takipta mat solgun hale getirmek beni çok üzer!!!! "
bana ;

1 görüntü kaliteli olsun
2. turksat izleyeceğim, hotbird falan filan *** kanalları izlemeyeceğim.
gibi 2 önemli isteğimi gözönüne aldığında hangi MARKA RECEİVERI ÖNERİRSİN?

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM
SAYGILAR
Bistroman

TOMBUL
17-05-2008, 09:10
ustat next tercihin dogru bence onu al ama hd li alırsan ileriye dönük iyi olur.altın kaplama scart kullanacaksın.bide turksattaki kanalların görüntü kalitesi belli başlı kanallar haricinde düşük.bende dreambox var görüntü baya iyi karar senin

pencere77
17-05-2008, 11:17
goldmaster 9000 serisi

airman06
17-05-2008, 11:43
tespitin doğru cis plus ın görüntü kalitesi 9000 gm de yok ama yazılım usb ye pvr gibi özellikler next i öne cıkarıyor.
kartpaylaşımlı internetten oto yazılım yükleyebilen finest plus serisini incele derim kaon tabanlı bir cihaz

CABBARİ
17-05-2008, 11:57
selamlar.
ben de plazmaların babası diye nitelendireceğimiz Pioneer 428xd HD Ready Plazma var. bu kadar para vermişken DİJİTAL YAYIN'a geçmek bir plazmaya daha cok yakışır düşüncesiyle;

1. Profigold PGV 3300 Komponent kabloyu bir arkadaşın tavsiyesi ile aldım.
2. Sonra sıra geldi işte en kötü kısma: halen bir receiver alamadım; forumlardaki değişken fikirlerden dolayı tam kesin karar veremedim

Sonuçta Hd ready bir Plazma. AMA HD receiver için daha çok erken diyenlerdenim, o yüzden hd destekli olan receiverları eledim!sonuçta türksat izleyeceğim.

next 2000 CIs SuperPlus alsam diyorum (ne güzel arkaasında Direkt YUV çıkışı da var, plazmamda da var ve böylelikle kabloyu iade etmem pgv 3300 Komponent kabloyla izlerim diyorum) ama forumdaki kullanıcılardan parlak olmayan, mat, flu gösteriyor diyince Next 'i askıya aldım inan!

ŞUNU BİLMENİZİ İSTERİM BEN Uydudan TURKSAT İZLEYECEĞİM SADECE. öyle şifre kırma, güncelleme, gibi ayrıntılarla ugrasacak vaktim yok, zaten iş dolayısıyla eşim ben işten gelip hafta içi ancak 3-4 saat TV izleyebiliyoruz.

>>> benim için önemli olan; "GÖRÜNTÜ KALİTESİ";<<<
"zaten görüntü kalitesi iyi olan plazmayı bir uydu takipta mat solgun hale getirmek beni çok üzer!!!! "
bana ;

1 görüntü kaliteli olsun
2. turksat izleyeceğim, hotbird falan filan *** kanalları izlemeyeceğim.
gibi 2 önemli isteğimi gözönüne aldığında hangi MARKA RECEİVERI ÖNERİRSİN?

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM
SAYGILAR
Bistroman
profigold aldıgın iyi olmuş scart artı scartmı yoksa scart artı uçmu?
moster var oda iyi bir marka
selametle

bistroman
17-05-2008, 13:59
profigold pgv3300 hocam. linki surada.
Only the registered members can see the link

bunu aldım. paketini açmadım. turksat izleyeceğim.hangi receiverda süper görüntü kalitesini yakalarım Pionner 106 ekran plazmamda? sorum bu??

conker
16-06-2008, 18:10
Pioneer 428xd HD Ready Plazma ya Humax HD2000 yakışır.

erdemkoruklu
03-07-2008, 15:28
bence markadan önce komponent yada hdmi çıkışlı bir recever almanı tavsiye ederim.

Age_of
08-07-2008, 08:54
Dreambox al sana onu öneririm bunu izleyince diğer uyduların dandik oldunu göreceksin

erdemkoruklu
26-07-2008, 14:13
Dreambox al sana onu öneririm bunu izleyince diğer uyduların dandik oldunu göreceksin

Merhaba arkadaşım arkadaş sadece türksat seyredeceğini söylüyor. Sizde dreambox diyorsunuz ve diğer markaların dandik olduğunu söylüyorsunuz bu kanıya nerden vardınız saygılarımla

vippxx
26-07-2008, 15:01
birkere al tam al dreambox 800 hd al derim alıp deneyince hak vereceksin

guitar
06-01-2009, 21:25
slm.vippxx arkadaş dreambox tan sonra kathreın e ne diyorsunuz.hem iyi hem de biraz ucuz.dimi...