PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dns Yonlendirmesi Nedeniyle Forumumuza Erişim Sağlayamanlar

Admin
18-05-2008, 12:12
Arkadaşlar şu an supersatforum 2 tane sunucudadır.Dns adresleri tam yonlenmedigi için diger eski sunucudaki forumu kapattık Ve alttaki uyarıyı verdik.

Only the registered members can see the link sitemiz kısa bir süre bu adreste bizden ayrılmayın
Sitemize Girmek İçin TIKLAYINIZ (Only the registered members can see the link)

Forumumuz yeni sunucumuzda sorunsuz sekilde devam etmektedir,bugun içinde yonlendirmelerde bittigi halde sitemizde sorunsuzca gezebileceksiniz.
Bilginize

Admin
18-05-2008, 17:18
Forumda umarım sorunsuz geziliyordur herşey eskisinden daha çok iyi olacak arkadaşlar..

MUTAF
18-05-2008, 17:31
ben şuan normal giriyorum.

Kemal Turan
18-05-2008, 19:37
Sabahleyin girdim sonra koptum ve ancak şimdi girebildim. Çıkan mesaja tıklıyordum, ana sayfaya ulaşıyorum, ama bir sayfa açmak istediğim zaman tekrar forum mesajına dönüyordum.

kucer06
18-05-2008, 20:33
Şu anda çok iyi problem yok.

MUTAF
18-05-2008, 21:41
Şuan İyİ Fakat Son Zamanlarda Forumda DolaŞirken Bİle Sikinti YaŞadim..

HCakir
18-05-2008, 21:43
Şuan İyİ Fakat Son Zamanlarda Forumda DolaŞirken Bİle Sikinti YaŞadim..

İşte cevap..:)

Forumda umarım sorunsuz geziliyordur herşey eskisinden daha çok iyi olacak arkadaşlar..

hayro62
18-05-2008, 21:53
gayet güzel çalışıyor .teşek:wave: ürler

hallederiz
18-05-2008, 23:08

Admin
18-05-2008, 23:12
Evet ama dns yonlendirmesi tam bitmedi.Halen diger kapalı forumda baya online var bakalım yonlendirmeler tam bitsede taşlar yerine otursa:frown:

MUTAF
18-05-2008, 23:26
son zamanlarda foruma girişte ve dolaşımda çok sıkıntılar vardı. mesela gecende girmeye çalıştığımda dns servs problem gibi bişiler yazıyordu açılan sayfada....

Kemal Turan
18-05-2008, 23:35
Şu an mükemmel

umuter
18-05-2008, 23:37
Evet ama dns yonlendirmesi tam bitmedi.Halen diger kapalı forumda baya online var bakalım yonlendirmeler tam bitsede taşlar yerine otursa:frown:
ustam onlar orda hapis mi kaldı yoksa :):)

ayran
18-05-2008, 23:45
şu an hiç fena değil :)

hallederiz
20-05-2008, 11:56
ben mesaj yazamıyorum hata veriyor

MUTAF
22-05-2008, 20:19
Only the registered members can see the link

Sayfa görüntülenemiyor
Aradığınız sayfa şu an kullanılamıyor. Web sitesi teknik sorunlar yaşıyor olabilir ya da tarayıcınızın ayarlarını değiştirmeniz gerekebilir.
Ağ bağlantı sorunlarını gidermeyi denemek için, Araçlar'ı ve sonra "Bağlantı Sorunlarını Tanıla..." öğesini tıklatın.

Denenebilecek diğer seçenekler:

Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

Sayfanın adresini Adres çubuğuna yazdıysanız, doğru yazdığınızdan emin olun.

Bağlantı ayarlarınızı doğrulamak için Araçlar menüsünü ve sonra Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Bağlantılar sekmesinde Ayarlar'ı tıklatın. Buradaki ayarlar, yerel ağ (LAN) yöneticiniz veya Internet servis sağlayıcınız (ISS) tarafından sağlananlarla eşleşmelidir.
Internet bağlantı ayarlarınızın algılanıp algılanmadığına bakın. Microsoft Windows'un ağınızı inceleyip, ağ bağlantısı ayarlarınızı otomatik olarak algılamasını sağlayabilirsiniz (ağ yöneticiniz bu ayarı etkinleştirmişse).
Araçlar menüsünü ve sonra Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
Bağlantılar sekmesinde, Yerel Ağ Ayarları'nı tıklatın.
Ayarları otomatik olarak algıla'yı seçin ve sonra Tamam'ı tıklatın.
Bazı siteler 128-bitlik bağlantı güvenliğini zorunlu tutmaktadır. Yüklü güvenlik güç derecenizi belirlemek için Yardım menüsünü ve sonra Internet Explorer Hakkında'yı tıklatın.
Güvenli bir siteye erişmeye çalışıyorsanız, Güvenlik ayarlarınızın bunu desteklediğinden emin olun. Araçlar menüsünü ve sonra Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Gelişmiş sekmesinde Güvenlik bölümüne kaydırın ve SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0 ayarlarını denetleyin.
Başka bir bağlantı denemek için Geri düğmesini tıklatın.

Sunucu bulunamıyor veya DNS Hatası
Internet Explorer

aliharbiye
28-05-2008, 11:23
Ya arkadaşlar kaç gündür bende giremiyordum sadece bu forumda sorun yaşıyorum yetkili arkadaşlar buna çözüm getirirse çok makbule geçecek valla foruma girmediğim zamanlar kendimde bir eksiklik hissetmekteyim saygılarımla aliharbiye

Admin
28-05-2008, 11:35
Forumda 1 haftadır sorun yoktur.Grişim guzel saglanmaktadır.Konuda eski oldugu için kapanmıştır..