PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Futbol Takımları İle İlgili Bir Görüş

sarıkanarya_41
19-05-2008, 13:34
öncelıkle supersatforum ailesıne selamlar.aklımda uzun zaamandan bu yana dolasan bır soru takıntısı var?
Sayın;Adminlerimiz ve diger yetkili arkadaslarımız:
bıldıgımız gıbı superlıg macları ve 2007-2008 sezonu bıtmıstır.
dolayısıyla benım fıkrımce sızlerede uygun gelırse;
super lıge cıkan uc takımı en alttan uc sıraya(16-kocaelı,17-antalya,18-eskısehır)en ust sıraları ıse 1 yılın sampıyonu 2.3.4. vs.gıbı takımlarımız lıgımızı kacıncı sırada bıtırmısseler sıralamaları buna gore yapsak hem taraftar gecen sezonu hangı takımın kacıncı sırada lıgı bıtırdıgını pratık olarak cozer,hemde gecen yılın puan tablosundakı goruntu olusmus olabılır.ornegın;2008-2009 sezonu bıttıkten sonrada yıne o sezonda hangı takımın kacıncı sırada bıtırdıgını ve forum sayfasındakı sıralamada nasıl olması gerektıgını sızler yapabılırsınız.
umarım yanlıs ve uygunsuz bır fıkırde bulunmamısımdır.ılgılerınızden dolayı sımdıden sızlere tesekkurler saygı ve sevgılerımle...

uzman_elhan
19-05-2008, 14:14
o siralama uğraştırır insani serkan usta o zaman sıralamayı her zaman takıp etmesi gerektirir onedenle biraz zor yani bence eski sistem daha iyi

sarıkanarya_41
19-05-2008, 14:21
o siralama uğraştırır insani serkan usta o zaman sıralamayı her zaman takıp etmesi gerektirir onedenle biraz zor yani bence eski sistem daha iyi
hocam yanlıs mı anlattım yanlıs mı anladınız her hafta degısen sıraları degıl.bu sezon kım handı sırada bıtırdıyse 1 de kım 2 de kım varsa onlar aynen bızım forumda sıralamaya gecse sezon sonuna kadar oyle kalsa,ve dıger sezon sonunda dıyelımkı fener 10 nncu oldu ozaman supersatforumdakı sıralamada da 10 n cu sırada olsa daha ıyı olmazmı dedım.her sezon bır kere duzenleme yapılacak super lıge cıkan uc takım en alttan 3 e yerlestırılecek.yanı bu olamazmı?demek ıstedım.saygılar.

Editor
19-05-2008, 14:23
hocam yanlıs mı anlattım yanlıs mı anladınız her hafta degısen sıraları degıl.bu sezon kım handı sırada bıtırdıyse 1 de kım 2 de kım varsa onlar aynen bızım forumda sıralamaya gecse sezon sonuna kadar oyle kalsa,ve dıger sezon sonunda dıyelımkı fener 10 nncu oldu ozaman supersatforumdakı sıralamada da 10 n cu sırada olsa daha ıyı olmazmı dedım.her sezon bır kere duzenleme yapılacak super lıge cıkan uc takım en alttan 3 e yerlestırılecek.yanı bu olamazmı?demek ıstedım.saygılar.
bana göre harf sıralaması daha iyi gibi.Forumda harf sıralamasına gidilmiş buda oluyorki forum tarafsız.Dier sekil malesef takım tutuyor gibi algılanır

sarıkanarya_41
19-05-2008, 14:25
Only the registered members can see the link Ankaraspor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link AntalyaSpor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Ankaragücü (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Beşiktaş (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Bursaspor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Denizlispor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Eskişehirspor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Fenerbahçe (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Galatasaray (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Gençlerbirliği (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Gaziantepspor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Gençlerbirliği Oftaş (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link İst.Büyükşehir Bld. (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link KocaeliSpor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Konyaspor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Kayserispor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Sivasspor (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Trabzonspor (Only the registered members can see the link)
bak hocam bu sezon ornegın gs sampıyon ve bırıncı o zaman en ust sırada gs ve bu sezon hangı takım hangı sırada bıtırdıyse yenı sezon bıtene kadar oyle kalsın dıyorum.her hafta alınan puana gore her hafta oynama yapılsın demıyorum.onumuzdekı sezon mısal sıvas bırıncı olursa gelecek bır sezon supersatımızda ılk sırada olsun onerısını dusundum ben.saygılar.

sarıkanarya_41
19-05-2008, 14:28
bana göre harf sıralaması daha iyi gibi.Forumda harf sıralamasına gidilmiş buda oluyorki forum tarafsız.Dier sekil malesef takım tutuyor gibi algılanır
harf sıraalması dogru olabılır ama bu yıl gs sampıyon olduysa supersat cetvelınde 1 sırada olsa olmazmı dıye dedım.hem o takımı destekleyen taraftara supersatın guzellıgı olur.boylede guzel yanlıs anlasılmasın.maksat dıger kuluplerı alta atmak degıl cetvel olusturmak.konu ıle alakalı serkan yılmazdan cevaplarını yardımlarını beklerız.saygılar.

Admin
19-05-2008, 17:01
harf sıraalması dogru olabılır ama bu yıl gs sampıyon olduysa supersat cetvelınde 1 sırada olsa olmazmı dıye dedım.hem o takımı destekleyen taraftara supersatın guzellıgı olur.boylede guzel yanlıs anlasılmasın.maksat dıger kuluplerı alta atmak degıl cetvel olusturmak.konu ıle alakalı serkan yılmazdan cevaplarını yardımlarını beklerız.saygılar.

Boşvaktimde yaparım inşallah düşünceniz bizim için degerlidir.:45:

uzman_elhan
19-05-2008, 21:08

:45: :45: :45:

TEKNİSYEN101
19-05-2008, 21:44
Öncelikle görüşün ve önerin için teşekkür ederiz. Benim şahsi görüşümde Harf sıralaması daha güzel diye düşünüyorum, sitemizde takımlarımıza ulaşım daha kolay oluyor kanısındayım, kolay gelsin

sarıkanarya_41
20-05-2008, 18:52
Boşvaktimde yaparım inşallah düşünceniz bizim için degerlidir.:45:
İlgilerinizden dolayı oncelıkle supersat ve kendı adıma tesekkur ederım.saygı ve sevgılerımle esen kalın...:ranger:

sarıkanarya_41
08-06-2008, 19:50
hocam su işi yapsaydık ya!inan gonlumde takılı kaldı kızma ama.yenı bolumler acma ımkanımız varmı?ben her zaman bos vaktımde arastırıp guncellemek ıstıyorum.bos zamanlarımda stresımı supersat ta atıyorum baglılıgımdan.saygı ve sevgılerımle serkan hocam...

Admin
08-06-2008, 19:54
hocam su işi yapsaydık ya!inan gonlumde takılı kaldı kızma ama.yenı bolumler acma ımkanımız varmı?ben her zaman bos vaktımde arastırıp guncellemek ıstıyorum.bos zamanlarımda stresımı supersat ta atıyorum baglılıgımdan.saygı ve sevgılerımle serkan hocam...

Hayata geçirmek istedigim çok önemli proje ve bölümler var aslında asırı onlinenin çok yukselmesi engel koymaktadır.Euro 2008 bitmeyincede rahat edemeyecez gibi ben bile panele girmekte zorlanıyorum ve şu an online uye sayısı su an 2500 civarında ayrıca uye listesini bile kaldırdık az cok sayfada dolaşım hızlandı..

sarıkanarya_41
08-06-2008, 20:02
bılgı ve calısmalarınızdan dolayı forum adına tesekkur ederım.euro 2008 den sonra yenılıklerınızıde beklıyoruz.saygı ve sevgılerle esen kalın,sarıkanarya_41...:praying: