PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onu hiç bu kadar mütevazı görmediniz...

Editor
19-05-2008, 14:35
Onu hiç bu kadar mütevazı görmediniz... Show TV’de ’Var mısın, Yok musun’ yarışmasıyla reytingleri alt üst eden Acun Ilıcalı hakkında neler söyledi?
Only the registered members can see the link
Yeni Şafak'a konuşan Çakar, "Hiç kimseyi rakip olarak görmem, yaşları küçük bile olsa önlerinde düğmemi iliklerim. Kenan Işık, Acun, Mehmet Ali Erbil gibi isimler yıllarını bu işe vermiş bu sektörde büyümüş. Ha ama onlardan biri de spor sektörüne geldiler mi ben de aynı şeyi "düğme iliklemeyi" onlardan beklerim" dedi.

Show TV'de 'Var mısın, Yok musun' yarışmasıyla reytingleri alt üst eden Acun Ilıcalı ile gurur duyduğunu ifade eden Ahmet Çakar, şöyle konuştu:

"Bugün Acun tüm zamanların en çok izlenen programlarından birini yaptı, kendisiyle gurur duyuyorum. Türkiye'ye de güzel mesajlar veriyor; kardeşlik, dayanışma, birlik, beraberlik, takım ruhu gibi. Buna karşın Acun her gece sembolik paralar verse zaman içinde erir. Birincisi yarışma programının tutulabilmesi için önce para vereceksiniz. Bilgi içerikli yarışma formatları, örneğin; bizim programımız "D sınıfı" izleyici kitlesi tarafından çok az seyredilir çünkü onlar okuma yazma bilmeyen kitlelerdir. Kimseyi eleştirmek açısından söylemiyorum; şartlar onlara bu imkanı tanımamıştır. Benim yaptığım yarışma programı gibi kategori yükseldikçe her kesime hitap etmiyorsunuz."
Only the registered members can see the link

sarıkanarya_41
19-05-2008, 15:01
yav hocam bu adamı gorunce valla sınır oluyom bızım sanat spor medyasından ama yıne de sevmıyorum.

aliharbiye
19-05-2008, 15:51
Arkadalar bende herkes gibi fikrimi söylemek istiyorum acun beye saygım var gerçekten güzel programlar yaptı zamanında ama şuanda varmısın yokmusun adlı yarışmasını hiçbir şekilde beyenmiyorum vede izlemiyorum çok banal ve can sıkıcı bence,ahmet çakar beyefendinin yaptığı yarışma daha güzel ve eğlenceli görüyorum tabii bu benim şahsi fikrim.