PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok kızdım cumartesi Akşamı çooook!!!!

CABBARİ
26-05-2008, 17:28
cumartesi akşamı eurovision vardı sonuna kadar izledim şarkılar dahil 3-4 saatimi onlara ayırdım fakat yine kızdım yine kızdım:smiles22:
bir grup seçi,liyor devletin kasasından trt kanalıyla ciddi bir bütçe ayırılıyor beste yapılıyor ön elemeden geçiriliyor ve bana göre gerçekten süper iş yapacakk bir şarkı anca 7. olabiliyor!!!

K..... kırık rusların yaptıgı patenli herif görsel şov diye birinci oluyor ****i diye yunanlı kız 3. oluyor öbürü tatlı diye ukranyalı kız 2. oluyor!!!
ülkeler kendi komşularına puan veriyor diğerleri boş
birbirine siyasi oalrak kızan hiç oy vermiyor her daim komşu destekleniyor
en önemlisi oylamanın gerçekliliği hakkında en ufak bir tespit dahi yok!!!
bana göre tamamiyle bir oyun!!!
sms veriliyor ama kim ne kadar hangi ülkeden diye en ufak bir tebit yok
bana göre boş iş oldu artık bu eurovision!!!
nasıl iş anlamadım ama gerçekten çok kızdım!!

seneye girmemeliyiz boşa para ve vakit kaybetmeemiz gerekir

selametle

osmann
26-05-2008, 17:36
bizimkiler anca yabancı dilde şarkı söylerlerse "lütfen!" birinci seçilir...
Türkçe şarkı ile ağzında kuştutsan faydası yok.
bencede tepkili olmak gerek. girilmesin...
selametle...

CABBARİ
26-05-2008, 17:44
ya birde şu var arkadaş biz yıllardır ermenistanla kanlı bıçaklı oşlaan bir ül***iz bizim ülkemizde adamlara iyi puan gitti dikkat ettim gecen senede aynı puan gitti ben bu oylamaya katılmıyorum kendini bilen turk halkı ermenistana oy verirmi hiç?
bu işler hep yalan dolan bence

umuter
26-05-2008, 18:31
katılmamak daha iyi bence de her yerde olduğu gibi burada da karşıtlarımız eylemlerini yapmaktalar

iboaydo
26-05-2008, 18:34
Hocam onu gecen sene izah ettiler nasıl Almanyadaki Türkler Türkiyeye oy veriyor işte Türkiyedeki Ermenilerde Ermenistana oy veriyor sakat bi durum yok yani

CABBARİ
27-05-2008, 18:16
Hocam onu gecen sene izah ettiler nasıl Almanyadaki Türkler Türkiyeye oy veriyor işte Türkiyedeki Ermenilerde Ermenistana oy veriyor sakat bi durum yok yani

iyide o kadar ermeni varmı türkiyede???

kucer06
27-05-2008, 18:52
iyide o kadar ermeni varmı türkiyede???

Ustam hırant Dink öldüğünde ne kadar ermeni olduğunu hepimiz gördük.

emmi
27-05-2008, 19:20
Arkadaşlar Türk vatandaşı Erminilerden başka bir tesbite göre ülkemizde kaçak olarak çalışan 60-70 bin Ermeni olduğunu bir tv programında açıklamışlardı. Türkiye bunları siyasi olarak görmezden geliyormuş. Çünkü adamlar aç ve çalışmak için ülkemize kaçak yollardan gelmişler.
Erovizyon konusuna gelince tam bir safsatadan başka birşey değil. Bu organizasyonda kontür düşmanı bir program olup çıktı. Önceleri ülkelerdeki seçilen müzik otoriteleri değerlendiriyordu. Şimdi nasıl değerlendirdiğini Cabbari usta açıklamış. Tam bir çakallık örneği yani. Yazık bu milletin paralarına ki ne yazık.
Saygılar.

CABBARİ
27-05-2008, 19:30
seneye katılmayarak belki avrupaya organizasyonun daha kapsamlı yapılması için bir mesaj vermiş olabiliriz
selametle

scob
27-05-2008, 19:39
ya boşverin 6. 7. 10. olalım farketmez.bizde azerbeycan la falan paslaşmaya başladık.(geçen sene uyuduk.bu sene çok şükür 2 tarafta uyandı)seneye türkmenistan sonra özbekistan derken bu ülkelerle bizde bir oluşum yapar ve bu defada avrupalılar gıcık kapmaya başlar.
benim sinir olduğum şey tekrar ermenistan ve yunanistana puan vermek oldu.ya bırak kardeşim bu kendini bilmezleri.bunlar güvercinden zeytin dalından falan anlamazlar.boşgeç bunları.hersene bize çatır çatır oy veren ülkeler var.onlara sende oy yollasana.niye onları pas geçiyon.ayıp olmuyormu.sms lerde ne çıkarsa çıksın.sen oyların dağılımını önceden yap.politik ol biraz.
demekki birkaç fırın daha ekmek yememiz lazım.
selametle.

f47xfenerli
27-05-2008, 19:40
ürün iyi değilse pazarlama beklenemez geçen yılarda yunanistandan
bile tam puan aldık deli diye bir şarkı mı olur yav

trtamer
27-05-2008, 19:40
kucer06 arkadaşım sana sonuna kadar katılıyorum bu ülkede müslüman yok! (hrant dinkler)ermeni çok!!!!!

kucer06
27-05-2008, 19:41
Tamamen katılıyorum katılmamamız gerek harcanan emeğe ve paraya yazık.Moral bozukluğuda cabası.

CABBARİ
28-05-2008, 20:52
bu kadar emeğe yazık!!!
hem giriyoruz hem rezil oluyoruz dandik bir müzik birinci oluyor ben bunu hazmedemiyorum