PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahte Sony 4gb için çözüm?

aliharbiye
28-05-2008, 19:49
Arkadaşlar bana dün sahte üretim olan 4gp sony marka bir mpg4 geldi ve sahibi bilgisayara takar takmaz ekran bembeyaz olmuş forumda arama yaptırdım ama pek bişi bulamadım bir iki konu dışında tabii bu aletin sorunu yazılımla ilgili bir sorunmu yoksa içinde bişeylermi yandıda böle oldu netten software indirdim ama yükleyemedim netten indirdiğim sotwarelerde bin veya fw uzantılı dosyalar yok hep not defteri türünde dosya çıkıyor içlerinden. yükleme programı sadece bin yada .fw uzantılı firmwareleri görüyor yazılımla halletmem mümkünmü acaba? teşekkürler.

aliharbiye
29-05-2008, 13:39
Halen güncel!..............

Arkadaşlar bunlardan anlayan hiç yokmu yaaa?...

aliharbiye
31-05-2008, 10:30
Merhaba!...Arkadaşlar elimde olan sony sahte mpg4 sürücüsünü buldum ama sorun ne yaptımsa dumpu veya yazılımı atamadım denemediğim hiç bir şey kalmadı ADFU'yu bulamıyorum forumda anlatıldığı gibi AdfuUpdate dosyasını gösteriyorum ama bilgisayar bana "belirtilen konum donanımınız hakkında bilgi içermiyor" diye yazıyor sanırım ADFU'yu bulsam düzeltebilirim yanlışmıyım arkadaşlar artı yükleme programı ile yazılımı yüklemeye çalıştığım zaman bana bilgisayar yanlış yazılım seçtiğimi söylüyor 4 gündür elimde kafayı yedirtecek arkadaşlar elimdeki mpg4ü düzeltme imkanım ne kadar acaba ekran bembeyaz ve ne yaptımsa adfuyu bulamadım fikri olan arkadaş yardım ederse çok makbule geçecektir ilgi alakanız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla aliharbiye.