PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : G.Saray hocasını buldu

Kemal Turan
01-06-2008, 13:09
Başkan Adnan Polat, yeni hocayla anlaştı, hatta sözleşme bile imzaladı. Peki Feldkamp'ın yerine gelen hoca kim?
Başkan Adnan Polat ile yönetimi, Sarı-Kırmızılı forma altında sergilediği performansla adını 'unutulmazlar´ arasına yazdıran eski futbolcusuyla anlaştı, hatta sözleşme bile imzaladı. Ancak bu isim herkesten sır gibi saklandı, çünkü...

‘Dünyaca ünlü’ sözü büyük sıkıntı yarattı

Sezonun bitimine 6 hafta kala Karl Heinz Feldkamp ile yollarını ayıran Galatasaray Yönetimi, şampiyonluk kutlamalarını bile kısa kesmiş ve hiç vakit kaybetmeden teknik direktör arayışlarına başlamıştı. Bu süreçte, Başkan Adnan Polat ve yöneticiler, camiaya yönelik her açıklamada aynı ifadeleri kullandı: “Takımın başına dünyaca ünlü bir hoca getireceğiz...” Görüşmeler sonrasında, yıllar önce Cim Bom’da forma giymiş Falko Götz ile her konuda anlaşma sağlandı. Üstelik taraflar arasında resmi sözleşme bile imzalandı. Ancak ‘dünyaca ünlü’ sözü, yönetimin elini kolunu bağladı ve camiadan gelmesi muhtemel tepkiler gözönüne alınarak bu isim ve anlaşma sır gibi saklandı.

Matthias Sammer’le zaman kazandılar

Falko Götz isminin ‘deşifre’ olmasından çekinen Sarı-Kırmızılı yönetim, bu nedenle çok ilginç yollarla hem camianın hem de basının dikkatini dağıtmaya çalıştı. Kamuoyuna ünlü isimlerle görüştükleri imajını yerleştiren yöneticiler, Matthias Sammer’le de uzun süre biraraya geldi. Hep “Alman Futbol Federasyonu’ndan izin alamadık” açıklamaları yapıldı, ancak Galatasaraylı yöneticiler ile Sammer, aslında çok da fazla transfer konuşmadı. Sammer ilk görüşmeyi kabul etti, çünkü kendisine masada sadece ‘kulüp yönetimi ve altyapı’ konuşulacağı garanti edilmişti. Peki yönetim neden Götz’ü seçti? Çünkü Kalli’nin oturttuğu sistem devam edecek ve yönetimin takımdaki ağırlığı sürecekti.

ekrem956
01-06-2008, 13:14
GS,Camiasına hayırlı olsun ne diyelim,Saygılar.

umuter
01-06-2008, 13:32
hagi olabilir büyük ihtimalle bu kişi

CABBARİ
01-06-2008, 13:52
falko götz diyorum???

firelove
01-06-2008, 14:13
falko götz ün cevat güler hocadan ne üstünlüğü varmış ki....bence hiç iyi bir seçim değil.

ruzgarm
01-06-2008, 15:43
Mahvedecekler takımı büyük hoca diye beklettiler 6 hafta lig bitimine kadar ve lig bittikten sonrasıyla aylar geçti daha hoca yok transfer yok her takım takır takır oyuncu alıyor biz daha omu bumu gelecek diye bekliyoruz böyle yöneticilik olmaz alacağın adamı mutalaka 3 isimden birini alacaksın papatya falı gibi oldu.en sonundada beceriksiz biri gelir mahveder gider.

mustafa30
01-06-2008, 15:59
hiç gerek yok ki cevat hocayla devam etseydik keşke yardım hoca hem futbolcu hemde hoca olarak hakan şükür olurdu bence

kellebekir
03-06-2008, 16:42
falko götz yerine cevat hoca kalsa daha iyi olurdu bir hoca almasını bile beceremiyoruz ya

eymen222
03-06-2008, 16:57
eski görevi defans olan ve normal standtlarda yeteneği olan bir eski futbolcunun yapacağı tek şey takimi klasik defans anlayışıyla oynatmk ... yazık olacak ..umarım yanılırım ama görünen manzra bu .