PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firefox 3 RC2-Türkçe

ayran
06-06-2008, 23:48
Only the registered members can see the link
İnternette tarayıcı depremi

Tilki hayranları PC başına: Mozilla Firefox'un merakla beklenen 3. sürümü RC seviyesine geçti

Popüler tarayıcı Mozilla Firefox beta sürecinden çıkıp RC (Release Candidate) seviyesine geçiş yaptı. Şu an itibariyle RC1 sürümü indirilmeye (Only the registered members can see the link) sunuldu.

Bu sürümde güvenlik, performans ve kullanım kolaylığı gibi konularda düzeltmeler ve geliştirmeler yapılmış. Ayrıca geliştiriciler için daha güçlü bir platform oluşturulmuş.

One-click site info özelliği sayesinde gezindiğiniz site hakkında detaylı bilgi edinebiliyorsunuz. Firefox güvenlik olmayan bir web sitesine girdiğinizde sizi uyarıp siteyi engelliyor. Eklenti güncellemeleri artık daha güvenli bir şekilde gerçekleşecek. Ayrıca Firefox anti-virüs yazılımınıza entegre olup, indirdiğiniz çalıştırılabilir dosyaları (.exe gibi) tarayacak. Bunun dışında Vista'nın Ebeveyn Denetimleri artık tam anlamıyla destekleniyor.

İster verdiğimiz linkten doğrudan kurulum dosyasını indirin, ister otomatik güncelleme özelliği üzerinden yükseltme yapın.

Download:Firefox 3 RC1 (tüm diller için) (Only the registered members can see the link)

kucer06
06-06-2008, 23:56
Üstadım ben kurdum.Yanlız ikide bir çöküyor.Yeniden açtığınızda oturumu kurtarmak istiyormusunuz diye soruyor.Özellikle haber okurken ve resimden resime veya haberden habere geçerken firefox çökmüştür diye mesaj geliyor ve oturum kapanıyor.

airman06
07-06-2008, 00:18
aynı sorun ilk kurduğumda bende de vardı. programı kaldırıp download.com üzerinden kurduktan sonra sorunla karşılaşmadım

ayran
07-06-2008, 00:25
Üstadım ben kurdum.Yanlız ikide bir çöküyor.Yeniden açtığınızda oturumu kurtarmak istiyormusunuz diye soruyor.Özellikle haber okurken ve resimden resime veya haberden habere geçerken firefox çökmüştür diye mesaj geliyor ve oturum kapanıyor.

bende indirip kurdum şu anda bu bağlantıyı firefox ile yapıyorum hiçbir sorun çıkmadı.hangi ülke ve sistemden indirdiniz?

emmi
07-06-2008, 01:09
Ayran kardeş, hangi dilde sorunsuz kullanıyorsan bizde onu indirp yükleyelim lo. Türkçede sorunlu mu arkadaşlar?
Saygılar.

OLDSMAN
07-06-2008, 01:50
Dosya Boyutu : 7 MB (Windows)
Dosya Adı :Firefox Setup 3.0 RC 2
Lisans : Ücretsiz (Freeware)
Dil :Türkçe

BURADAN (Only the registered members can see the link)

emmi
07-06-2008, 01:59
Oldusman usta; az önce programı indirip kurdum. Ve formumuzdan bir dosya indirdim ama açmadı. Dosyayı açmak için tıkladığımda beni upland sayfasın yönlendirdi. Programı kaldırıp IE7 ile dosyayı tekrar indirdim. Bu sefer istediğim dosyayı aldım. Yani indirilen dosyayı gösteceğine, upland sayfasını gösteriyor. Bilgilerinize.
Saygılar.

OLDSMAN
07-06-2008, 02:06
Oldusman usta; az önce programı indirip kurdum. Ve formumuzdan bir dosya indirdim ama açmadı. Dosyayı açmak için tıkladığımda beni upland sayfasın yönlendirdi. Programı kaldırıp IE7 ile dosyayı tekrar indirdim. Bu sefer istediğim dosyayı aldım. Yani indirilen dosyayı gösteceğine, upland sayfasını gösteriyor. Bilgilerinize.
Saygılar.

Benim verdiğim linktemi sorun ??

OLDSMAN
07-06-2008, 02:11
Esas site linkini ekledim bende indirdim ama sorun yok

OLDSMAN
08-06-2008, 21:31
Yeni FIREFOX güvenlik sistemi eklenmiş

Only the registered members can see the link

egn31
14-08-2008, 23:00
teşekkürler