PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site sürekli gidiyor

cehago
08-06-2008, 00:45
Siteniz sürekli kapanıyor ve aktıvasyon için dünyanın mücadelesini verdim ama hala sorun yasıyorum bir dosyayı indiremedim.Güzel çalışılmış emek verilmiş ama bu soyledıklerımız gerçekten can sıkıcı en kısa zamanda duzeltılmesı dılegıyle herkese saygılar

Admin
08-06-2008, 00:50
Şu anda sat forumlar içinde en iyi açılan site supersatforumdur .ATV kanalı sat forumları malesef mahvetti.Bugun siteye net 13000 kullanıcı girmiştir.Bunları göz önunde bulundurmak lazım ve Yapacak birşey yok.

Bizim için gelip geçici kullanıcılar lazım degil.ATV kodlarını ögrenen sitede işini bitirip gidiyor paylaşımı sıfır katkısı sıfır kesime hitap etmek istemiyoruz.Bizim gunluk belirli hitap kesmimiz bize yetmektedir.

Ayrıca aktivasyon sorununuz varsa bunu konu acsaydınız hemen halledilir.Takip etmediginiz ve yeni uye oldugunuz belli siteye..

ıceman
08-06-2008, 01:44
Şu anda sat forumlar içinde en iyi açılan site supersatforumdur .ATV kanalı sat forumları malesef mahvetti.Bugun siteye net 13000 kullanıcı girmiştir.Bunları göz önunde bulundurmak lazım ve Yapacak birşey yok.

Bizim için gelip geçici kullanıcılar lazım degil.ATV kodlarını ögrenen sitede işini bitirip gidiyor paylaşımı sıfır katkısı sıfır kesime hitap etmek istemiyoruz.Bizim gunluk belirli hitap kesmimiz bize yetmektedir.

Ayrıca aktivasyon sorununuz varsa bunu konu acsaydınız hemen halledilir.Takip etmediginiz ve yeni uye oldugunuz belli siteye..

BRAVO :present:

f47xfenerli
08-06-2008, 02:03
türkiyede bütün sat forumları çöktü maçtan önce yine bizim foruma
ara ara giriyorduk

ŞRARSKOZ
08-06-2008, 02:11
türkiyede bütün sat forumları çöktü maçtan önce yine bizim foruma
ara ara giriyorduk

biraz gecde olsa giriyorduk ne derler gec olsun güç olmasın saygılar

Dali
08-06-2008, 03:50
Sunucumuzdaki Aktif Uydu Forumları Sorunsuz Aktif Açılıyordu...

Supersatforum.com ( 2400 kullanıcı online idi )
Megasatforum.com ( 960 kullanıcı online idi )
Goldmaster.tv ( 680 kullanıcı online idi )
Goldsatforum.com ( 150 kullanıcı online idi )
E-Servisler.com ( 800 kullanıcı online idi )
Tekniksatforum.com ( 40 kullanıcı online idi )

Sunucuya Bu Akşam 1 sn. içinde Anlık 9.000 Farklı İp Girişi Yapıldı.

NOT Alttaki mesaja yanıttır..: Anlık 9.000 ip ne demek olduğunu bilseydin o zaman bu mesajıma bu tür yanıt yazmazdın. Çoğu forum 15 dk. zaman aşımı gösteriyor. Anlık 9.000 kişi alan bir sunucu 15 dk. aralıklarla ortalama versek 4.500 dersek 4500 x 60 : 27.000 kişi sunucumuzu 1 dk. içinde gezmiş oluyor. İnce hesap yapmayıda bilmiyorsan sana anlatmama gerek yok. Sunucumuzda toplam 100 büyük site bulunuyor vede örnek olarak sadece 6 UYDU forumu verdim.

cehago
08-06-2008, 03:59

evet farkettim hitap şekliniz gayet hoş:D:D

Madem hitap ettiğiniz kesim size yetiyor register.php yi kaldırın olsun bitsin..
İkincisi aktivasyon sorunu için ilgili bölüme girdiğimde yeni konu aç dediğimde bile aynı sorundan bahsediyordu.
üçüncüsü madem sitenize anlık girişler nedeniyle sıkıntı oluyor bunu sanıyede 9000 ip girdi diyerek şekil yapmak yerine serverinizde değişikliğe gidin...10 kişi vardı 100 000 kişi vardı bunlar anlatmakta değil bunlara çözüm bulmakta mesele...sorunsuz giriliyordu da siteler nerdeydi biz neden giremiyorduk her neyse..

Walla bu tip davranışlara konuşmalar girmem hiç ama bugun nedense konuşmalarınızdan boyle oldum iki dakkada....

Bu arada zaten banlarsınız ama silin üyeliği talebimdir!!!

Admin
08-06-2008, 04:55
Walla bu tip davranışlara konuşmalar girmem hiç ama bugun nedense konuşmalarınızdan boyle oldum iki dakkada....

Bu arada zaten banlarsınız ama silin üyeliği talebimdir!!!Anlayana saz anlamayana davul zurna az demişler anlamadıgınız ortada zaten 1-2 mesajınızla forumu eleştirmek pek fazla size düşmez önununuzde onbinlerce uye varken

Konu kapanmıştır.Bu arada uyelik silimi yapmıyoruz kurallardada yazıyor bir zahmet girmezsiniz olur biter..