PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Acemiyim Lütfen Biri Yardım Etsin

CoolRomeo
08-06-2008, 14:15
Arkadaşlar merhaba ben bu işte çok acemiyim neyin nasıl olduğunu anlayabilmiş değilim emu yüklemeyi bilmiyorum hatta emu nedir onu bile bilmiyorum buradaki talimatlar doğrultusunda yüklemeye çalıştım ama sadece Com Port Test Ediliyor diyor başka bir hareket göremedim hiç bir şekilde bir yükleme felan görmedim birisi bana bu konuda detaylı bir şekilde yardımcı olursa çok minnettar kalıcam resimdede gördüğünüz gibi yaklaşık 20 dakikadır bu şekilde bekliyor.

Only the registered members can see the link

ozay_74
09-06-2008, 11:14
Arkadaşlar merhaba ben bu işte çok acemiyim neyin nasıl olduğunu anlayabilmiş değilim emu yüklemeyi bilmiyorum hatta emu nedir onu bile bilmiyorum buradaki talimatlar doğrultusunda yüklemeye çalıştım ama sadece Com Port Test Ediliyor diyor başka bir hareket göremedim hiç bir şekilde bir yükleme felan görmedim birisi bana bu konuda detaylı bir şekilde yardımcı olursa çok minnettar kalıcam resimdede gördüğünüz gibi yaklaşık 20 dakikadır bu şekilde bekliyor.

Only the registered members can see the link

Arkadaşım test ediyor,yani com port 1 veya 2,3 yanlış tanıtmışsınız , port hangisine bağlı onu proğramdan seçerseniz portu bulur bulmaz testi geçecektir.

Saygılar,

kucer06
09-06-2008, 11:25
ilk önce cihazına rs 232 kablonu tak ve cihazı arkadan kapat veya fişten çek daha sonra yükleme loaderini aç yazılım dosyasını seç ve yükle cihazı arkadan aç ilk önce yazılımı atacak sonra flash'ı yazacaktır işlem bitene kadar müdahalede bulunma.

veysiaksoy
24-10-2008, 14:49
--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar benim cihaza yanlışlıkla plas versiyou attım cihaz giç açılmıyor ne yapayım yardım acil EKRAN FALAN DA YANMIYOR HİÇ BİŞEY YOK

CoolRomeo
05-11-2008, 11:01
yardımlarınız için teşekkür ederim sanırım kablo arızalı bir kaç uydu alıcısındada denedim aynı rs232 kabloyu yine çalışmadı.

uzman_elhan
05-11-2008, 11:54
--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar benim cihaza yanlışlıkla plas versiyou attım cihaz giç açılmıyor ne yapayım yardım acil EKRAN FALAN DA YANMIYOR HİÇ BİŞEY YOK

flaş çökmuştur servisine baş vurman lazım flaşini sokup tekrar proğram atacak..