PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Q tps proplemi

nasre
08-06-2008, 19:23
arkadaşlar inanın üzüldüm açtığım konuya bir cevap bile yazan olmadı cevap almam için konuyu abartmalımıyım IQ tps problemi arkadaşlar ıq tps au hala yapıyormu multivizyonların gittiğini biliyorum ama bende diğer kanallarda açılmıyor belgesel kanalında beklediğim halde açılmıyor 1.3.97 yüklü yardımcı olurmusunuz

Admin
08-06-2008, 19:41
Arkadaşım haklı olabilirsin ama inan ben bile su an foruma girmekte zorlanıyorum 2500 online var şu anda sitede yumatu teknik mod arkadaşımız siteye ulaşssa zaten yazar şu sıralar biraz anlayış bekliyoruz.

kucer06
08-06-2008, 20:10
Arkadaşım buradaki yazılımı yükle istediğin kanalların açılır.

Yumatu IQ Güncel Orjinal Ve Clone yazılımları - SupersatForum International (Only the registered members can see the link)

umuter
08-06-2008, 20:30
arkadaşlar inanın üzüldüm açtığım konuya bir cevap bile yazan olmadı cevap almam için konuyu abartmalımıyım IQ tps problemi arkadaşlar ıq tps au hala yapıyormu multivizyonların gittiğini biliyorum ama bende diğer kanallarda açılmıyor belgesel kanalında beklediğim halde açılmıyor 1.3.97 yüklü yardımcı olurmusunuz
dostum hiç kimse burada cevap vermemezlik yapmaz ama malum bu euro 2008 dolayısıyla forumlara çok fazla yığılmalar oldu bu yüzden de yoğunluk fazla anlayışınız için teşekkürler

TEKNİSYEN101
08-06-2008, 21:27
Arkadaşım buradaki yazılımı yükle istediğin kanalların açılır.

Yumatu IQ Güncel Orjinal Ve Clone yazılımları - SupersatForum International (Only the registered members can see the link)

Arkadaşım şuan Atv porplemleri ile ilgilendiğimizden tps lere fırsat bulamıyoz birde çok online olduğundan dolayı site kilitleniyor her an ulaşamıyoz. Yumatu nun orjinal yazlımı olan 1.3.97 yükleyip

altta dosyasını verdiğim günlük softcam dosyasını atıp deneyiniz.

ondan sonra ushura kanalı üzreinde 3- dk bekleyip ***lerin güncellenmesi bekleyin

baysaltv
14-06-2008, 13:03
arkadaşlarım yeni yazılm çikanakar bekle 1.3.97 ıq yazılımıda çözmüyor polsatlarda gitti elle *** girersen çözülüyor başka yapacak birşey yok arkadaşım sitede gezerken rasladım çevap yazıyorum ençok yeni yazılım attan arkadaşınızım sevgiler saygılar iyi çalışmalar

nasre
16-06-2008, 12:28
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ilginizden ötürü