PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nasıl video kopyalarım.

osmann
09-06-2008, 09:43
arkadaşlar bende samsung d 600 var...bu cihaz mp3 ve mp4 uzantılarını çalıyor ama bilgisayardan gönderdiklerimi çalmıyor. birde mesela telefona ses kayıt edildiğinde amr uzntısı olarak kaydediyor. ben deneme yapmak için telefona kayıt ettiğim ses i amr uzantısı olarak bilgisayara aktardım. sonra hiç bir değişiklik yapmadan aynı şekilde amr uzantısı olarak telefona kopyaladım.. bunuda çalmadı. halbuki hiç bir değişiklik yapmamıştım. zannedersem benim telefon dışarıdan kopyalanan videoları ve sesleri çalmıyor. bunu8n için bir programmı yüklemem gerek?
teşekkürler.

OLDSMAN
09-06-2008, 12:31
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

osmann
09-06-2008, 13:33
abi elimde çevirici bir program var ama telefona yüklenenleri telefon çalmıyor. oynatmıyor.
halbuki video yu mp 4, ses kayıtlarınıda amr uzantısında oynatmasına rağmen oynatmıyor... telefonda var bir dert ama ne olduğunu bulamadım. program falanmı istiyor diye sorayım dedim. yardımın için sağol. selametle kal...

OLDSMAN
09-06-2008, 13:44
telefonun desteklediği formata göre çeviri yapmalısın

osmann
09-06-2008, 13:48
telefonun desteklediği formata göre çeviri yapmalısın

mp4 ve amr yi destekliyor ama yüklenince desteklenmiyor mesajı geliyor.
Şöyle bişey yaptım. önce sesimi telefona kayıt ettim. sonra bilgisayara aktardım. hiç bir değişiklik yapmadan dosyayı tekrar telefona yükledim onuda çalmadı. halbuki telefondan indirdiğim dosya idi.