PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klon Dreambox 500s *** Nasıl Yüklenir ?

passenger85
15-06-2008, 13:35
Arkadaşlar öncelikle
1) Bu *** dosyalarını hangi programlarla ve ne şekilde yükleyebilirim ?

2) cihaz klon oldugu için bi sorun yaşanırmı ?

3) flashwizard indirdim ama bir türlü dreambox baglanmıyor ve bu unable to connect to adress 192.168.1.24 please check connection parameters.hatasını verio !

4) ayrıca 5 arkadaş kendi aramızda nasıl kart paylaşımı yapabiliriz ? ve bunun için en kolay hangi paylaşım programını (cccam - mgcam - newcamd - gbox) kullanmalıyız ? ve kullanacagımız paylaşım programını ( cccam - mgcam - newcamd - gbox) dreambox nasıl atacagız ?

5) ayrıca birtürlü dns adresi aladım ?

arkadaşlar bu konular hakkında yardım ederseniz çok sevinirim .

NOT : TEKRAR SÖLÜYORUM CHAZIM KLONDUR YAZACAGINIZ CEVAPLARI LÜTFEN BUNU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURURSANIZ

acakmak68
20-06-2008, 00:00
flashwizard la bağlanabilmen için modemin ıp sını girmen lazım bie ip ver mesela192.168.1.5 aynı ayarları flashwizard programınada girmen lazım ama bence sen forumları dolaş detaylı açıklama bulacaksın..

DEJAVU®42
18-07-2008, 04:17
dostum dm ne dosya vb şeyler yolamak icin flashxp programını kulanacaksın ayrıca senin cihazının klon kopaya olması bu dosyalarla alakası yok sadece imge yüklerken gemini imgelerin son sürümünden uzak duracaksın gereken tüm acıklamalar forumda mevcut biraz incele kafana yatmayan yerleri yaz ancak dm hemen anlat yap olmuyor malesef kendin biraz kurcalayarak olayı haletmen gerekiyor yani ögrenmen yinede takıldıgın noktaları yaz elimizden geleni belirtiriz..

orhanavci54
09-05-2010, 16:29
herseyden once sen flasvizarttan vaz gec once sen sifirdan basliyorsun gemini 4.6 yukle bunun icinde qrkqdqslqrin izqh ettigi gibi sen bqstqn bqsliycqginq sondqn bqsliyorsun once gemini yukle yuklemen icinde ceyrqni tqkmqdqn once dreamup panelini ac ordan basliycaksin orhanavci54@eklersen detayli yardim etmeye calisayim