PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samanyolu, Prime-Time'da birinci oldu

ultra-mehmet
20-06-2008, 18:54
Samanyolu, Prime-Time'da birinci oldu

Toplumun her kesiminin severek takip ettiği Samanyolu Televizyonu dün gecenin reyting birincisi oldu. Prime Time olarak adlandırılan zaman diliminde diğer kanalları geride bırakan Samanyolu Televizyonu'nun izlenme oranı 15.3 oldu. İşte diğer kanallar.

PRIME-TIME SIRALAMASI
STV: 15.3
KANAL D: 14.9
SHOW TV: 13.9
ATV: 12.9
FOX: 9.9
KANAL 1: 4.8
STAR: 4.7
KANAL 7: 3.3
TRT1: 1.6
FLASH: 1.2
CINE5: 0.6
DSC: 0.1

TÜMGÜN SIRALAMASI
KANAL D: 14.2
SHOW TV: 11.1
ATV: 10.5
FOX: 10.3
STV: 7
STAR: 6.7
KANAL 1: 4.7
KANAL 7: 4
TRT1: 1.9
CINE5: 1.7
FLASH: 1.6
DSC: 0

Editor
20-06-2008, 18:57
O dizi bence super stv çok hoşum agidiyor.sırlar dunyası hakkını helal et buyuk buluşma gibi dizileri tam bir ailem yapımı

serkansgrl
20-06-2008, 18:58
olur tabii tayyibin kanalı bu olsun okadar

kucer06
20-06-2008, 18:58
Ne diyim şimdi buna inanalımmı.

serkansgrl
20-06-2008, 18:59
Ne diyim şimdi buna inanalımmı.

bence inanma :) işin içinde tayyip oldumu bi düşüncen :)

kucer06
20-06-2008, 19:02
Bende gülecektim ama ayıp olur dedim.

ultra-mehmet
23-06-2008, 19:02
serkansgrl samanyolu sayın tayip beyin kanalı olsaı eminim çoktan kapatılmıştı bundan kaygın olmasın serkansgrl bana başbakanın kanalı oldugunu kanıtını göstelirsen sevinirim arkadaşım bekliyom...

kucer06 bence bir tv reytinglerini veren bir siteye gir dogrumu degilmi göreceksindir konuyo gülebilirisin ama bence bu düşünceni konuyu küçük düşürelek yapmamalısın ve sen bir moderatorsum bence aç bir anket bakayım bu dizinin aldıgı oyla izlenme oranını göreceksindir kucer06 arkadaşım....

aliharbiye
23-06-2008, 21:08
köyde sağırlar birbirlerini ağırlar.....

kucer06
23-06-2008, 21:41
serkansgrl samanyolu sayın tayip beyin kanalı olsaı eminim çoktan kapatılmıştı bundan kaygın olmasın serkansgrl bana başbakanın kanalı oldugunu kanıtını göstelirsen sevinirim arkadaşım bekliyom...

kucer06 bence bir tv reytinglerini veren bir siteye gir dogrumu degilmi göreceksindir konuyo gülebilirisin ama bence bu düşünceni konuyu küçük düşürelek yapmamalısın ve sen bir moderatorsum bence aç bir anket bakayım bu dizinin aldıgı oyla izlenme oranını göreceksindir kucer06 arkadaşım....

Olayları kişiselleştirme kişiye özel cevap yazma.Stv'nin kimin kanalı olduğu belli.Hangi kanalın ne reyting aldığını çok iyi biliyorum.Kimsenin bana göstermesine gerek yok.Eğer açtığın konulara yapılan yorumları kaldıramıyacaksan konu açma.

umuter
23-06-2008, 23:59
kaliteli programlar yaptığı sürece bütün kanallar prime time da birincilik alabilirler !!
neden atv show veya kanal d birinci olunca normal karşılanıyor da samanyolu ya da kanal 7 prime time da birinciilik alınca şüphe ile karşılanıyor anlamıyorum sonuçta orada bir program hazırlanıyor ve bir çok insan onu izleyerek değer veriyor demekki olay bu
teşekkürler arkadaşım bilgilendirme için

selimb
24-06-2008, 00:43
bilgilendirenler ortalarda yok herhalde samanyolu tv izliyorlardır,hemde primetime da bak sen şu işe!!!!

ultra-mehmet
24-06-2008, 15:00
kaliteli programlar yaptığı sürece bütün kanallar prime time da birincilik alabilirler !!
neden atv show veya kanal d birinci olunca normal karşılanıyor da samanyolu ya da kanal 7 prime time da birinciilik alınca şüphe ile karşılanıyor anlamıyorum sonuçta orada bir program hazırlanıyor ve bir çok insan onu izleyerek değer veriyor demekki olay bu
teşekkürler arkadaşım bilgilendirme için

umuter arkadaşım çok dogru söyledin her kanal prime time da birinci oluyorda samayolumu olmuyo anlamış degilim showtv kanal d ve atv analog yani anten yayında çekmedigi yerde samanyolu çekiyo.....tabi arkadaşlar batıya bakıp konuşuyollar........

ultra-mehmet
24-06-2008, 15:07
Olayları kişiselleştirme kişiye özel cevap yazma.Stv'nin kimin kanalı olduğu belli.Hangi kanalın ne reyting aldığını çok iyi biliyorum.Kimsenin bana göstermesine gerek yok.Eğer açtığın konulara yapılan yorumları kaldıramıyacaksan konu açma.

benim sana gösterdigim bir şey yok sadece bilgilendirme amaçlı açtım bu konuyu inanmıya bilirsin.....dedigim gibi aç bir anket bakalım hangi kanal ne kadar izleniyo diye.....

edem
24-06-2008, 15:20
gözün aydın y.....z kardeşim o programlarda yaptığın herşeyin cezasını dünyada çekiyorsun.ozaman sorarlar adama cennete cehenneme kim gidecek.biraz allahın verdiği b eyinle düşünün.

umuter
24-06-2008, 15:24
beyler abuk sabuk cevaplar ve hakaretler gelmeye başladı konuda ne alakası var???!!!sadece konu ile ilgili yorum yapacaklar varsa yapsın yoksa kimse kimsenin beyniyle orasıyla burasıyla uğraşmasın!!!

Dereboyu
24-06-2008, 16:35
olur tabii tayyibin kanalı bu olsun okadar

hahaha:46: