PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gnçtrkcll’li kontör yükledikçe buz gibi Coca-Cola kazanıyor

Simba
21-06-2008, 01:00
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Gnçtrkcll üyeleri Turkcell kontör kartı satış noktalarından özel olarak tasarlanmış kontör kartlarını kampanyaya katılan Coca-Cola satış noktalarına götürdüklerinde aldıkları kampanyalı üründen ikincisini bedavaya alıyorlar.
Başka neler kazanacağım?
Kontör kartını götürüp ikinci kolanızı bedava aldıktan sonra, Coca-Cola kapaklarından çıkan şifreleri 2880 kısa mesaj numarasına göndererek, Hazır Kartlı aboneler 4 kontör, 5 kontör veya 45 kontör, faturalı hatlar ise 2 dakika veya 18 dakika kazanacaktır. Şifre gönderme mesajları 1 kontör olarak ücretlendiriliyor. Hediye kontörleriniz 48 saat içerisinde yüklenecektir. Faturalı hatların kazandığı dakikalar ise bir sonraki fatura döneminde faturalarına yansıtılacaktır. Kapaklarda boş yok.
Hediye kontörleri ve dakikaları nasıl kullanacağım?
Hediye kontör ve dakikaları sadece Turkcell abonelerine yönelik yaptığınız aramalarda kullanabiliyorsunuz.
Kampanya ne zaman bitecek?
Kontör kartını vererek ücretsiz Coca-Cola aldığınız kampanya 13 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Altın kapaklardan çıkan şifreleri gönderip kontör kazandığınız kampanya ise 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek.
Başka neler kazanabilirim?
Gnçtrkcll-Coca Cola fırsatları bitmiyor. Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) sitesine girerek, Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) sitesine tıklayan Gnctrkcll üyelerinin, üyeliklerinin aktifliği doğrulandıktan sonra siteye üye olmaları istenecektir. Siteye üyeliğinizi tamamladıktan sonra, Altın kapakların altından çıkan şifreleri sitedeki bölüme girerek puan kazanabilir ve bu puanlarla site içerisinde yer alan, indirim, fırsat ve sürprizlerden yararlanabilirsiniz. Kapaklardan çıkan şifreyi ya kontör kazanmak için kullanabilirsiniz veya puan kazanmak için kullanabilirsiniz.

MUTAF
21-06-2008, 03:20
2 gun önce turkcell bayiinden istedim ama kalmamıştı bu kart. cola sevdiğimden değil çünkü sevmiyorum... ama içen arkadaşlarıma verebilirdim