PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askeri araç patladı

Kemal Turan
23-06-2008, 19:32
Gaziantep'te kurulu 106. Topçu Alayı'nda patlama meydana geldi. Patlama çok sayıda askerin yaralandığı belirtiliyor.
Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı 172. Zırhlı Tugay Komutanlığı'nın Gaziantep'in İslahiye İlçesi'ndeki Şehit Alpay Başaran Kışlası'nda meydana gelen patlamada 13 er yaralandı.

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde bulunan 106. Topçu Alayı'nda patlama meydana geldiği, yaralanan 13 askerden 4'ünün durumunun ağır olduğu açıklandı.

Gaziantep Vali Vekili Mehmet Okur, yaptığı açıklamada, ''İslahiye'deki askeri birlikte patlama meydana geldi. 13 askerimiz yaralandı. 4 askerimizin durumunun ağır olduğu bilgisini aldım'' dedi.

Patlamada yaralanan askerlerin İslahiye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığını belirten Mehmet Okur, ''Durumu ağır olan 4 askerimiz ise Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne getirildi'' diye konuştu. Vali Vekili Mehmet Okur, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü söyledi. Patlamanın, nöbet değişimi için devriye görevi yapılan araçta henüz belirlenemeyen bir nedenle meydana geldiği öğrenildi.

Yaralanan askerlerin isimleri şöyle:

Deniz Tutaş, Mustafa Konut, Şaban Çeliker, Koray Kaplan, İsmail Tanhan, Serkan Öztürk, Ali Koç, Aytekin Parlak, Serkan Yılmaz, Veysel Turhan, Ramazan Onat, Hüseyin Demirtaş, Harun Reşit Şahin, Ömer Ocak.

antepli_mert
23-06-2008, 21:02
ALLAH tan acil şifalar dilerim ne zaman olmuş bu olay acaba

cetindeniz
23-06-2008, 23:48
Böyle bir sorumsuzluk nasıl yaşanıyor

umuter
24-06-2008, 00:04
ALLAH tan acil şifalar dilerim ne zaman olmuş bu olay acaba
akşam saatlerinde olmuş dostum flaş haber olarak geçti haber kanallarına sanırım daha ayrıntılı bilgiler ilerleyen zamanlarda gelecektir patlamanın sebebi hakkında

osmann
24-06-2008, 09:09
vay be...allah şifalar versin. inşallah kayıp olmaz...
Ben 107.topçu alayındaydım... selametle...