PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell'den zam

xhardlove
25-06-2008, 11:02
Turkcell'den zam

A.A.

Turkcell, kısa mesaj ve bağlı servisleri, bireysel ve kurumsal ses tarifelerinin belirli yönleri ve ön ödemeli kontör kart ücretlerinde bugün itibarıyla ortalama yüzde 3,66 oranında fiyat ayarlaması gerçekleştirdi.

Turkcell'den yapılan açıklamada, bu kapsamda ön ödemeli hatlarda; 100 kontörlük kartın 16,5 YTL, 250'lik kartın 38 YTL, 500'lük kartın 71 YTL, 1000'lik kartın ise 130 YTL olduğu belirtildi.

Açıklamada, ücretlendirmesi değişmeyen Turkcell tarife ve paketleri ise şöyle sıralandı:

-Kurumsal Kobi dakika paketleri ve Kurumsal HerYöne paketleri, şirket içine indirim veren indirim seçeneklerinin aylık sabit ücretleri.
-Bireysel faturalı hatlar için her yöne toplu konuşma dakikası içeren “Herkesle” paketleri.
-Yurt dışında iken yapılan ve alınan çağrı ücretleri.
-Cepten internet ve bilgisayardan internet ücretleri.

Açıklamada, Turkcell'in Kurumsal Kobi tarifesi hariç tarife sabit ücretleri, uluslararası görüşmelerde Grup 1 ülkeleri sabit hatlarına yapılan çağrılar dışındaki aramalar ve faturalı hatlar için her yöne tek fiyat içeren tarifeleri hariç diğer operatör yönüne yapılan aramalarda da ücretlendirmenin aynı kaldığı kaydedildi.

Turkcell'in yeni düzenlenen fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye, Only the registered members can see the link adresinden, Müşteri Hizmetlerinin 444 0 532 ve 444 0 535 no'lu telefonlarından, TurkcellExtra ve Turkcell Abone Merkezlerinden ulaşılabileceği bildirildi.

Grup 1 ülkeleri; ABD, ABD (Alaska), ABD (Hawai), ABD (PortoRico), ABD (Virjin Adası), Kanada, Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çin Halk Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsviçre, İsveç, İtalya, İzlanda, Japonya, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, Slovenya, Slovakya ve Yunanistan'dan oluşuyor.

arslanboga
25-06-2008, 11:12
evet şimdi turkcell.com tr,den kredi kartımla 100 kontör aldım 16,50 olmuş zamlara alıştık artık

umuter
25-06-2008, 11:46
yapsınlar bakalım herkes zam yapacak ta onlar eksik mi kalacak sanki değil mi :D:)

ayran
25-06-2008, 11:53
eskiden bol bol 250 kontör yüklerdik şimdi
100 kontör yükledikten sonra 3 ay sonra yüklüyorum maksat kapanmasın
zam gene gelmiş bu sefer kökten kapatırım olur biter :mad2:
hala para tuzağı ayıp yaw bu kadar'da olmaz :smiles22:

hallederiz
25-06-2008, 11:57
turkcell zaten kullanılacak gibi değilartık ben hat kapanmasın diye 6 ayda bir 25 kontör yüklüyorum o kadar

temel50
25-06-2008, 11:59
Nebuya önüne gelen zam yapıyor

ayran
25-06-2008, 12:03
turkcell zaten kullanılacak gibi değilartık ben hat kapanmasın diye 6 ayda bir 25 kontör yüklüyorum o kadar

usta inan aynı boğulduk bu turkcell zamında hele bak yaw
petrole zam gelir gibi :tsk:

prosesor
26-06-2008, 10:01
Şunu hiç düşündünüz mü arkadaşlar;
"KARDELEN" projesi var ve ülkemizde okuyamayan kızlarımıza, kardeşlerimize eğitim yardımı yapılarak geleceğe güvenle bakan bir nesil hazırlıyor.Yılda binlerce kardeşimiz bundan yararlanıyor ve bunlar yapılan bu zamların bir karşılığı gibi düşünüp vicdanınızı rahatlatabilirsiniz.Bir zam yapıldığında kendi bütçeniz dışında ki olayları da düşünün,vermiş olduğum sadece bir örnek.Bunun gibi yapılan ve kamu oyuna söylenmeyen bir çok proje var.Saygılarımla...

hallederiz
26-06-2008, 23:45
iyidebizlerden kaç para toplayıp kardelen projesine kaç para yatırıyorlar hiç düşündünmü
"KARDELEN" projesi var ve ülkemizde okuyamayan kızlarımıza, kardeşlerimize eğitim yardımı yapılarak geleceğe güvenle bakan bir nesil hazırlıyor.Yılda binlerce kardeşimiz bundan yararlanıyor ve bunlar yapılan bu zamların bir karşılığı gibi düşünüp vicdanınızı rahatlatabilirsiniz.Bir zam yapıldığında kendi bütçeniz dışında ki olayları da düşünün,vermiş olduğum sadece bir örnek.Bunun gibi yapılan ve kamu oyuna söylenmeyen bir çok proje var.Saygılarımla...

rexsi
26-06-2008, 23:51
haklısın kardeşimde bu devlet ne iş yarap adama sormazlarmı hiç
evet zam yapar
birde milleti yapar

antalyalı-07
27-06-2008, 01:26
:rtfm: olacağı bu.az kaldı arkadaşlar ekim ayında ortak dolaşıma geçecekler.ozaman göreceğiz hepsinin kampanya kalitesini.millet çorap değiştirir gibi operatör değiştirmeye başladımı,anlayacaklar .siz siz olun uzun vadeli kampanyalardan yani abonelik sistemlerinden kaçının.ekim ayına kadar.MİLLET uyandı artık.yolunma zamanı çoktan geçti.

antalyalı-07
27-06-2008, 01:27
olacağı bu.az kaldı arkadaşlar ekim ayında ortak dolaşıma geçecekler.ozaman göreceğiz hepsinin kampanya kalitesini.millet çorap değiştirir gibi operatör değiştirmeye başladımı,anlayacaklar .siz siz olun uzun vadeli kampanyalardan yani abonelik sistemlerinden kaçının.ekim ayına kadar.MİLLET uyandı artık.yolunma zamanı çoktan geçti.

MUTAF
27-06-2008, 01:31
bir darbede turkcellden..

prosesor
01-07-2008, 12:48
Numara taşınabilirliği her operatör için olacağından dolayı;
Turkcell'den başka opeartörlere geçenler veya başka operatörlerden Turkcell'e geçecek kişi çok tabikide.