PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aslan Lincoln e rest çekti

Kemal Turan
27-06-2008, 18:11
Lincoln, Aslanı çileden çıkardı. Sarı kırmızılı yönetim, Lincoln'e nota vermeye hazırlanıyor.
Sarı kırmızılı idareciler, 2 gündür haber alamadıkları Brezilyalı’nın dönmesi sonrası toplantı yapacak. Masanın iki tarafı öncelikle "disiplinde" anlaşmaya çalışacak; uzlaşma sağlanamassa
"İstemiyorsan git"mesajı verecek.

Galatasaray’da Cassio Lincoln kriz yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon büyük bir hayal kırıklığı yaratan futbolcunun sezon açılışına katılmaması ***ifleri kaçırdı. Çarşamba günü start alan antrenmanlara haber dahi vermeden katılmayan ve İstanbul’a henüz gelmeyen Lincoln’e Galatasaray Yönetimi halen ulaşamadı.

Önceki gün yapılan çalışmanın ardından sambacı yıldıza ve menajeri Roger Wietmann’ı arayan Galatasaray Futbol Komitesi’nin girişimleri sonuçsuz kaldı. 2 gündür Lincoln’e ulaşamayan yöneticilerin yıldız oyuncuya çok katı kurallar uygulayacağı ifade edildi.

Ceza katlanacak
Disiplinden taviz vermeyen yönetim kurulunun Cassio Lincoln’e uygulayacağı ceza her geçen gün daha da katlanmaya başladı. Tecrübeli oyuncunun cezası dün itibariyle 100 bin Euro’ya çıktı, bugün de gelmediği taktirde bu para 150 bin Euro olacak. Günlük olarak futbolcuların mazeretsiz geç kalmalarına 50 bin Euro ceza sistemi uygulayan Galatasaray Yönetimi’nin Lincoln’e para cezasının yanı sıra ekstra ceza sistemi ve çok sert uyarılarda yapacağı ortaya çıktı.

CABBARİ
27-06-2008, 19:17
bugün nette gördüm brezilyada alem yaparken reimleri var
millet kan etr çalışıyor bu alem yapıyor amacı ne anlamış değilim
selametle

bulletfromhell
28-06-2008, 00:28
disiplin problemi olmasaydı bundesliga'dan şutlanmazdı....

MUTAF
28-06-2008, 15:16
gönderin gitsin..

temel50
28-06-2008, 15:35
Geçen sene ne yaptı bu senede ne yapacak gönderilsin bize aslan lazım sıçan istemiyoruz berezzzzzzzzz