PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstek

Teknisyen55
27-06-2008, 18:51
Selamlar,

Sayın Adminim ve arkadaşlar

BİLGİSAYAR PROGRAMLARI- TEKNOLOJİ-WEB TASARIM -OYUN DÜNYASI bülümüne ses ve görüntü sistemleri forumunu açmanızı rica ediyorum.
Eğer bölüm açılırsa buraya sürekli paylaşım yapmak istiyorum.Tabiki karar sizin.

Saygılar!

Admin
27-06-2008, 20:00
Selamlar,

BİLGİSAYAR PROGRAMLARI- TEKNOLOJİ-WEB TASARIM -OYUN DÜNYASI bülümüne ses ve görüntü sistemleri forumunu açmanızı rica ediyorum.
Eğer bölüm açılırsa buraya sürekli paylaşım yapmak istiyorum.Tabiki karar sizin.

Saygılar!

Açmak sorun degil ilgilenmek önemli varsa böyle bir çalışmalarınız degerlendirilebilir..

Teknisyen55
27-06-2008, 20:03
Çalışmalarım mevcut.Siz bölümleri açarsanız ben buraya aktarırım.

gacvokem
27-06-2008, 21:51
serkan ustam bende bu bölüm açılırsa bu bölümde görev almak istiyorum teknolojiyi yakından takıp eden birisi olarak

Admin
08-07-2008, 20:43
Selamlar,

Saygılar!

Bu tür Bölüm acılmıştır

Elektronik Dünyası (Only the registered members can see the link)
Elektronik dunyasında son gelişmeler tanıtımlar,Ses Sistemleri,Ses Sistemleri,Yeni Çıkan Tum Herşey Ve Cihazların Pratik Onarım Bilgileri.
Alt Forumlar:
Only the registered members can see the link Ses Sistemleri (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Görüntü Sistemleri (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link Elektronik Dünyasındaki Gelişmeler (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link Pratik Bakım Ve Onarımlar (Only the registered members can see the link)
Görelim bakalım :45:

f47xfenerli
08-07-2008, 20:49
hadi bakalım gösterin hünerinizi

umuter
08-07-2008, 21:14
evet istek yapan arkadaşlar doldurun o bölümleri :)