PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Terim, 2012'ye kadar milli takımın başında

xhardlove
01-07-2008, 16:27
Terim, 2012'ye kadar milli takımın başında

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in 2012 yılına kadar milli takımın başında kalacağını açıkladı.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile Federasyon arasındaki görüşmeler olumlu sonuçlandı. Terim, kaç yıl daha ay-yıldızlı ekibimizi çalıştırmaya devam edecek?

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile Federasyon arasındaki görüşmeler olumlu sonuçlandı. Terim 2012 yılına kadar Milli Takım'ın başında kalacak. Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, teknik direktör Fatih Terim ile 2012 yılına kadar devam edeceklerini açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada haberi şöyle duyurdu:

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, bugün Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile Federasyonun Levent'teki merkez binasında bir görüşme yaptı ve 2012 yılına kadar Terim'in Milli Takımlardaki görevinin devam etmesi kararına varıldı.

Başkan Doğan, daha sonra düzenlediği basın toplantısında Terim'in görev süresinin karşılıklı mutabakat sonrasında 2012'ye kadar uzatıldığını belirtti ve şunları söyledi: "Türk futbolunun sorunları Avrupa Şampiyonası öncesinde nerede bıraktıysak orada duruyor. Şimdi bir taraftan bu sorunları gidermek, diğer yandan da 2010 Dünya Şampiyonası'nın hazırlıklarına başlamak durumundayız. Fatih Terim Hocamızla 2010 yılına kadar devam eden bir sözleşmemiz vardı. Bugün yaptığımız görüşmede bu sözleşmenin 2012'ye kadar uzatılmasına karar verdik."

Hürriyet

®adakoglu
01-07-2008, 16:31
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terime başarılar.Hayırlı Olsun.

ayhankeskin
01-07-2008, 23:42
Ne diyelim! Hayırlı olsun, Tekeline almış, istediği gibi at koşturuyor, iyi değil ama bu gidiş. İkide bir gidiyorum demekle olmaz, gidiyorsan gideceksin, yada ağzını açmayacaksın, yarın kötü olduğu zaman, suç bende değil, ben gitmek istedim, siz beni tuttunuz diyecek, fiyatını da yükseltmiştir bu arada mutlaka.

adnanarkan
02-07-2008, 00:10
vatana ve milletimize hayırlı olur inşallah.

f47xfenerli
02-07-2008, 01:01
isitifasının hikaye olduğunu yazmıştım ilk gün işte ispatı

hikaye hepsi yarı finale çıkmışın finale çıkacan direkten dönüyon ve sen sayın terim buna istifa ediyorum diyerek bu büyük zafere gölge düşürüyorsun geç bunları kargalar bile inanmaz. dahası var 10 tane sakat topçu çağırıyorsun seni eleştirenlere hesap soracam diyorsun işte akşam senin rüştünü gördük geç bunlerı sayın terim.+bu büyük başarıyıda kendine mal etmeye kalkma sakın allahın yardımıylave 100 milyonlarca insanın dualarıyla buraya kadar gelinmiştir iyi veya kötü biride benim hırvat maçında allahıma yalvar yakar dualar ettim benim gibi milyonlar aynı şeyi yaptı...güle güle sayın terim

ahada buraya yazıyorum hiç bir yere gitmeyecek

best1971
02-07-2008, 09:05
hayırlı olsun

n.anelka24
02-07-2008, 11:01
teşekkürler

CABBARİ
02-07-2008, 11:54
demekki eski aldıgı paradan daha çok para teklif ettilerki kaldı canım türkiyem nelere kaldı...
selametle

f47xfenerli
02-07-2008, 12:11
konuştularmı mangalda kül bırakmayanlar dün gidiyorum diyor bu gün yalıyor
ne enteresan bir ülke büyük baş oldunmu her ettiğin yanına kar kalıyor
eee boşuna dememişler güçlünün parası zügürdün çenesini yorar diye bizimde o hesap

tako 2000
02-07-2008, 12:40
Hayırlısı olsun.ama bu ciddiyete aykırı bir davranışdır.

soprano
02-07-2008, 13:03
daha iyisi gelene kadar terim le devam.hayırlısı olsun.