PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : redline yardım

ahmetgen
02-07-2008, 13:31
redline uydu alıcım csx100 galiba modeli uydudan tum guncellemeleri yaptım *** tps yazılım ancak ccinema star tpstar vs tps leri cekmiyor bunları acması için ne yapmam lazım. daha önce sunny kullanıyordum örnek ushaishia tv uzerinde az bekledigimde acılıyordu tpsler redlinede hangi kanal uzerinde beklemem lazim

akharman
02-07-2008, 13:52
kardeş sen sağolasın redlinalar öldü hiç açmıyor ilgilenen sahipleri hiç yoık piyasaya biraz cihaz saattılar iş tamam arkasını arayan bakan yok yeni güncel tps yazılımı vermiyorlar çok tuaf bir markaymış biz pes ettik çöpe atıyoruz artık bize söylenenlerin hiç biri yok yeni hiç bir şey yok. at gitsin diyor doslarıma gırgır olduk bizi rezil etti bu cihaz. vesselam.yalşancının mumu yatsıyakadar yanarmış işte o oldu.

Simba
03-07-2008, 00:34
Arkadaşlar biraz sabır edin bakalım neler olacak.Bizim burada berber abimiz var adam redline satıyor öve öve bitiremiyor tras olurkenki tek konu redline :puah: ben firmayla görüşüyorum diyor bakalım sorarız yarın

masiva
22-08-2008, 22:51
24 tv güncellenmiyor mu* Maç saatleri şifreleniyor.İzleyemiyoruz.İzlemek için çözümü olan bi yardım.....Lütfen.

artech
23-08-2008, 02:29
O kadard akötü değil yaw arasıra takıntılar oluyor ama çalışma var die biliyorum

emmi
23-08-2008, 02:38
Kardeşim kafadan sallıyorsunuz gene. TPS'lerin bir kısmı açılıyor, bir kısmı arkadaşın sözünü ettiği kanallar açılmıyor. Örneğin Spaceprennium kanalının bulunduğu frekanslarla AB SAT'lar güncelleniyor. POLSAT'lar hiç kesintiye uğramadan güncelenmeye devam ediyor. Tamam yazılımda kullanıcıları zorlayan kullanım hataları var ama sizin sözünü ettiğiniz şekilde bir aksama söz konusu değil. Bilgilerinize.

serhat15
23-08-2008, 02:53
bu sıralar redline de aksamalar olabilir ama herşeye rağmen marka diye gezinenbir çok cihazı ona katlar hiçbirşey yapmasa bile özel maç durumlarında cihazı kolunun altına alıpta uyducu uyducu gezmiyorsun ...en basit örnek vatandaşın biri almıştı cihazı köyde kullanıyor allahın dağı yani net yok bişey yok orda uydudan güncelleme yaptı maçları köyünde izledi ayrıca emu ile izlenen birşe varsa ilk verenlerden biri redline dir.

berk_dinc
25-11-2008, 10:46
ya arkadaşlar redline cihaza yeni frekansı yazıp güncelleme aldım ama bi zaman sonra kanallar göstermemeye başladı nedeni nedir acaba şimdilerde sinyal yok diye yazıyor acaba girmediğim kumandadan başka işlemler mi var acaba anlayamadım 12121H7200 ? fec yok mu. lütfen yardımcı olun hotbird hiç sormayın ordan bişey seyredilmiyor zaten bizim ufaklığın çizgi kanalları bile açmıyorr şimdiden saygılar diliyorumm..:(

miko62
25-11-2008, 13:12
berk-dinç frekansı 12121 H 7200 olarak, fec ise otomatik yaz ve cihazını güncelle kolay gelsin

levent1972
27-11-2008, 15:08
Mrb şu An Hiç Birşey Seyredemiyoruzki Ilk önceleri Güzeldi şimdi Hiçbirşey Kalmadıkı Biraz Olsun Ilgilenseler Bari Rica Etsek Belki Düzeltirler Tşk Ler

TEKNİSYEN101
27-11-2008, 15:18
Mrb şu An Hiç Birşey Seyredemiyoruzki Ilk önceleri Güzeldi şimdi Hiçbirşey Kalmadıkı Biraz Olsun Ilgilenseler Bari Rica Etsek Belki Düzeltirler Tşk Ler

Şuan çogu paket şifreleme sistemini değiştirdiği için tüm cihazlarda çogu şifreli kanal izlenememektedir,

kirmastılı
30-11-2008, 21:38
tamamda kardeşim kimseden ses çıkmıyor nedir yani budurum birdaha seyredemiyecekmiyiz hiçmi gelmiyecek ozaman çöpe atalım cihazları bibilenvardır inşaallah

TEKNİSYEN101
30-11-2008, 22:19
tamamda kardeşim kimseden ses çıkmıyor nedir yani budurum birdaha seyredemiyecekmiyiz hiçmi gelmiyecek ozaman çöpe atalım cihazları bibilenvardır inşaallah

Kardeşim hiç bir şifreleme sistemi ömür boyu şifreleri kırılacak diye bir durum yok , bizlerde bekliyoruz mutlaka diğer paketler bir şekilde çözülecektir.

serhat15
30-11-2008, 23:13

kardeş Redline nin multibox projesi var bir uydudan paylaşım verilecek siz hobirddeki birçok paketi izleyebileceksiniz onarldan aldığım duyumdur..