PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OFK Grbalj 2 Sivasspor 2 maç içi sorası yorumları

f47xfenerli
03-07-2008, 19:35
Sivasspor-Grbalj maçı
Only the registered members can see the link
yayın.kanal1 19:00 canlı

İntertoto Kupası'nda, Sivasspor ile Karadağ temsilcisi Grbalj arasında yapılacak karşılaşmaların hakemleri belli oldu.

Yiğido avantaj peşinde!
Türkiye'yi UEFA İntertoto Kupası'nda temsil edecek Sivasspor, Avrupa Kupaları'ndaki ilk sınavını Karadağ'ın OFK Grbalj takımına karşı verecek! Yiğido'da hedef 2. tur ilk maçında deplasmanda karşılaşacağı rakibini devirerek, rövanş için avantajlı bir skor elde etmek!

Only the registered members can see the link
2007-2008 futbol sezonunda Turkcell Süper Ligi 4. sırada tamamlayarak Türkiye'yi UEFA İntertoto Kupası'nda temsil etme hakkı kazanan Sivasspor, kupanın 2. tur ilk maçında Karadağ'ın OFK Grbalj takımı ile deplasmanda karşılaşacak.

Sivasspor'un OFK Grbalj takımı ile deplasmanda yapacağı maç saat 19.00'da Kanal 1'den naklen yayınlanacak.

HAKEMLER
Karadağ Gradski Niksic Stadı'nda oynanacak maçı Portekizli hakem Jorge Sausa'nın yönetecek. Sausa'nın yardımcılıklarını aynı ülkeden Serafim Baia Nogueira ve Alfredo Augusto Fernandes Braga yapacak.

MUHTEMEL 11
Sivasspor
'da, tecrübeli oyuncular Petkoviç, Sezer, Cvetkov, Mohammed Ali, Abdurrahman ve Sedat ile yeni transferler Bilica, Eyüp Kadri, Murat Yılmaz ve Faruk kadroda yer almadıkları için Karadağ ekibi karşısında forma giyemeyecek.

Teknik direktör Bülent Uygun'un maçta tecrübeli oyuncularının yanı sıra genç futbolcularına da şans vermesi bekleniyor.

Sivasspor'un OFK Grbalj karşısına, Akın Vardar, Murat Sözgelmez, Mamadou Diallo, Aytaç Ak, Hayrettin Yerlikaya, Onur Tuncer, İbrahim Dağaşan, Emre Efe, Ilgar Gurbanov, Mehmet Yıldız ve Pini Felix Balili'den oluşan onbirle çıkması bekleniyor.

Geçen sezonun 16. haftasındaki Galatasaray maçında omzundan sakatlanan ve uzun süre sahalardan uzak kalan İsrailli golcü Balili, Uygun'un şans vermesi halinde uzun bir aradan sonra forma giyecek.

-ÜÇÜNCÜ LİGDEN AVRUPA KUPALARINA UZANAN SERÜVEN-
Sivasspor, OFK Grbalj maçıyla tarihinde ilk kez Avrupa Kupalarında mücadele edecek. Yıllarca üçüncü lig ve ikinci ligde mücadele verdikten sonra, tarihinde ilk kez 2004-2005 sezonunda birinci lige yükselen ve son 3 sezondur birinci ligde başarıyla mücadele eden Sivasspor, yarın 41 yıllık tarihinde ilk kez Avrupa Kupası maçı oynayacak.

-BÜLENT UYGUN'UN AVRUPA'DAKİ İLK SINAVI-
Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Bülent Uygun, Sivasspor'un başında, teknik direktörlük yaşamında Avrupa Kupalarındaki ilk sınavına çıkacak.

Futbolculuk yaşamında Avrupa Kupası maçlarında birçok kez forma giyen eski milli futbolcu Bülent Uygun, teknik direktör olarak Avrupa kupalarında ilk kez OFK Grbalj'a karşı mücadele edecek. Uygun'un talebeleri ise Sivasspor formasıyla Avrupa Kupaları'nda ilk kez forma giyecek futbolcu olma sevincini yaşayacak.

Ayrıca, Sivasspor camiasına tarihinde ilk kez birinci lige çıkma, birinci ligde liderlik koltuğuna oturma, birinci ligin ilk yarısını lider olarak tamamlama, ligi 4. sırada tamamlama sevinçlerini yaşatan kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulu üyeleri de Sivasspor'un Avrupa Kupaları maçı heyecanı yaşayan ilk yönetim kurulu olarak tarihe geçecek.

-HEDEF AVANTAJLI BİR SKOR-
Karadağ'da tarihinin en önemli maçlarından birine çıkacak olan Sivasspor, 13 Temmuz'daki rövanş maçı için Karadağ'dan avantajlı bir skorla Türkiye'ye dönmeyi hedefliyor.

Karadağ ekibini eleyerek kupada 3. tura yükselmek isteyen Sivasspor, 3. turdaki rakibini de kupa dışına iterek UEFA Kupası 2. ön eleme turuna kalmayı hedefliyor.

ikinci maç
13 Temmuz Pazar günü Türkiye'de oynanacak rövanş maçında ise Ukrayna Futbol Federasyonu'dan Igorj Ishchenko düdük çalacak. Ishchenko'nun yardımcıları ise Sergiy Sobotyuk ve Oleksandr Shamych olacak.

yigidoların inter toto kupasında inanıyorum
büyük başarılar elde edip uefaya kalacak
oradada iyi sonuçlar alacağına güvenimiz tam

huliki
03-07-2008, 22:25
maçı yayınlayacak kanal varmı acaba

cesur63
04-07-2008, 03:00
kanal1 saat 18.45 te naklen yayınlayacak.

cesur63
04-07-2008, 03:02
maçı yayınlayacak kanal varmı acaba

maçı kanal1 saat 18.45 te naklen yayınlayacak:clap2::

ali gel
04-07-2008, 11:56
maçı kanal1 saat 18.45 te naklen yayınlayacak:clap2::

Türkiyenin Kanal1 inin internet sitesini inceledim, programına baktım maç yayını yok. Başka bir kanal1 mi var yada eminmisiniz yayınlanacağından...:praying:

sarıkanarya_41
04-07-2008, 13:32
sıvasporgururumuz olmaya devam edıyor.saygılar.

MUTAF
04-07-2008, 13:57
bol şans sivasspora...

huliki
04-07-2008, 19:00
tesekkurler arkadaslar bılgı ıcın.

f47xfenerli
05-07-2008, 13:02
Türkiyenin Kanal1 inin internet sitesini inceledim, programına baktım maç yayını yok. Başka bir kanal1 mi var yada eminmisiniz yayınlanacağından...:praying:
başka kanal1 yok maçıda bildiğimiz kanal1 verecek
:sunglasses2:

kayaskulls
05-07-2008, 13:58
Başarılar sivasspor....

f47xfenerli
05-07-2008, 20:25
sayın hasan doğanın vefatından dolayı birşey yazamıyorum
allah gani gani rahmet eylesin türk fotbol camiyasının başı sağolsun

f47xfenerli
05-07-2008, 20:26
dk 65 maç 2-2 devam ediyor