PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bedava mms kampanyasına dikkat

sakarxa
10-07-2008, 18:12
arkadaşlar 7 temmuz da duyurulan bedava mms kampanyasına katılan bir kaç arkadaşım onay mesajı geldikten sonra yolladıkları mms lerin ücretlendirildiğini söylediler ve müşteri hizmetlerini aradım dedikleri şu evet kampanyaya katılmışsınız biz sizinle bağlantıya geçeceğiz lütfen bu süre içinde mms yollamayın bu kampanyaya katılan arkadaşlar lütfen kontur gidiyormu gitmiyormu bi konturol etsinler benden gitmiyor saygılar:49:

Simba
10-07-2008, 18:15
Ben dun 50 tane gonderim 1 kontor bile düşmedi yolla birşey olmaz..

sakarxa
10-07-2008, 18:25
kardeş benden de gitmiyor fakat konturu giden arkadaşlar var herkes dikkat etsin bu amaçla konu açtım senden gitmez başkasından gider bakmazda kontur gitmiyor diye sonra sap gibi kalır ortada vatandaş

Age_of
10-07-2008, 19:10
yaww bu işler sakata gelir bırakın siz doğru yoldan konuşun !

ayran
10-07-2008, 19:22
yaww bu işler sakata gelir bırakın siz doğru yoldan konuşun !

köntör yüklerim hediye gelir kombaraya
iş bitmiştir zaten kontör dayanmıyor :bowl:

leyla
10-07-2008, 22:31
üçüncü aydır mms bedava....kullanıyorum
ve her defasında kayıt için msj attıgımda
"yarışma süremiz sona ermiştir.katılımınız için teşekkürler"
diye cevap aldım,
,,ama mms halen bedava

MUTAF
10-07-2008, 22:51
üçüncü aydır mms bedava....kullanıyorum
ve her defasında kayıt için msj attıgımda
"yarışma süremiz sona ermiştir.katılımınız için teşekkürler"
diye cevap aldım,
,,ama mms halen bedava

Turkcellde teknik bir arıza var. Yeni geçilen sistem bir türlü doğru düzgün bir işlevselliğe oturtulamadı. bu tarz msjlar bir çok kişiye geliyor. Ama sebebsiz yere eğe kontor kaybı gibi bir olayla karşılaşıranız Müşteri Hizmetlerini arayıp sıkıntınızı söyleyip hatta kontorunuzun haksız yere düştüğünü idda edip geri isteyebilirsiniz

sakarxa
13-07-2008, 13:14
arkadaşlar türckcell i aramıştım bu konu için arkadaşımın adına kontur gittiğini belirttim ve sonuç giden 30 konture karşılık tamı tamına 104 kontur hattınıza yüklenmiştir diye mesaj geldi memnuniyetiniz ve beklememeniz adına diye birde eklemişler sağol türkcell

prosesor
14-07-2008, 10:54
Arkadaşlar önce "katılım mesajı" ardından 1 gün sonra "onay mesajı" gelir. Onay mesajı gelmeden MMs göndermeye başlarsanız, ücretlendirilirsiniz! Ben bir önce kinide kullandım, temmuz ayınınkinide kullanıyorum ve bu sistemide kontrol ediyorum.Bir problem yok arkadaşlar, kampanyaya katılanlar kullanıma devam edebilir.

eura
03-08-2008, 12:25
vodafone'a atmışsa eğer kntr gider!!!

sakarxa
04-08-2008, 23:26
bakın arkadaşlar bu konuyu açtım çünkü ortada bir yanlış vardı bana onay mesajı geldi ayın 31 ine kadar bedava kullanabilirsiniz dendi ve ayrıca bu mesajlarıda telsime falanda atmadık yapılan yanlışı türkcell onayladı ve konturu fazlasıyla geri verdi yani hata gsm opöratöründeydi hatasıını düzeltti umarım anlatabilmişimdir:45:

sakarxa
05-08-2008, 20:05
arkadaşım kampanya zaten bitti ama sana şunu söyleyeyim turcel hatasını kabul etti onay mesajı geldi mms leri telsime veya avea yada atmadık turcell hata bizde dedi ve giden 30 konture karşılık 104 kontur iade etti umarım anlamışsındır

prosesor
05-08-2008, 20:30
arkadaşlar hazırlanın duyumlarıma göre bu ayın 7 sinde yine AĞUSTOS MMS kampanyası olacak;) Hemen size duyururum geldiği gibi ;)

MUTAF
07-08-2008, 19:38
arkadaşlar hazırlanın duyumlarıma göre bu ayın 7 sinde yine AĞUSTOS MMS kampanyası olacak;) Hemen size duyururum geldiği gibi ;)

bugun ayın 7si..:devilprv:

senol_30
07-08-2008, 20:15
evet arkadaşlar bugun ayın yedisi bende bekliyorum acaba bu ayda kampanya olacakmı diye sanırım bi gelişme yok

MUTAF
08-08-2008, 00:06
büyük ihtimal olmayacak... ama bellide olmaz.