PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağlam dan ilginç açıklamalar

Kemal Turan
12-07-2008, 16:51
Geçen sezon yaşadığı tecrübelerin yeni sezon öncesi yolunu aydınlatacağını ifade eden genç hoca, "Geçmişe takılı kalan bir anlayışta değilim ama maziden de ders almasını bilirim" dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Geçen sezon benim için çok büyük bir tecrübe oldu. Yaşadıklarımdan kendime iyi bir ders çıkardım" dedi. Beşiktaş Dergisi'nin temmuz sayısına çarpıcı açıklamalarda bulunan başarılı hoca, yeni sezon öncesi camiaya da umutlu mesajlar verdi.

FORMAYI HAK EDEN GİYER
Beşiktaş kadrosuna girmiş tüm futbolcuların kendisi için eşit mesafede bulunduğunu belirten Sağlam, "Kim çalışıp formayı hak ediyorsa o futbolcu benim için önemlidir. Ben formayı asarım. Futbolcu gelir onu alır sırtına geçirir. Hiç kimse benim babamın oğlu değil" diye konuştu.

CEHALET BÜYÜK TEHLİKE
Hakkında yapılan eleştirilere Mevlana'nın "Cehalet insanı çirkefleştirir. Her lafa verilecek cevabım var ama önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye" şeklinde imalı ifadeler kullanan Sağlam, yeni sezonda Beşiktaş'ın hak ettiği başarıları alacağının sözünü verdi.