PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil yardım

erdalcaki
14-07-2008, 09:40
:praying: arkadaşlar sabaha sabah başınızı ağrıtacağımdan dolayı öncelikle özür dilerim bir adet premier prs 104500m makina geldi ben buna yazılımı yanlışlıkla yükleyiciden attım sabah uyku sersemliğiyle birazda acemilikle şu an makina açılmıyor bu makinanın kurtarma yazılımı varmı varsa yardımcı olabilirmisiniz veyahut flşah çökmüş diye başınızdan atmadan ne yapmam gerekiyorsa anlatabilirmisiniz yani flash çökmüş flash yüklenmesi lazım sözlerini biliryorum ama ben de flash programlayacak hiç bir malzeme yok ona göre ne yapmam gerekiyor onu açıklarmısınız yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürü bir borç bilirim yani müşteriyi memnun etmek maksatlı diyorum aksi taktirde bende müşteriye makinayı bu halde verip servisine gönderme durumundayım
benim bulunduğum yer biraz şahir merkezine uzak onun için servis olayı biraz zor yani
:praying:

Admin
14-07-2008, 09:51
KURAL 1-Forum içinde soracagınız sorulara konu başlıgı acarken acil yardım,imdat,lütfen vb gibi tarzı konu açanların konusu kilitlenecek ve cevap verilmeyecektir.Devam eden kişiler forumdan 15 gun banlanacaktır.Lütfen soracagınız soruları konu başlıgına uygun olarak açınız.