PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurobird1 Uydusu

emmi
18-07-2008, 13:52
Arkadaşlar, EUROBİRD1 uydusunu izleyen var mı? Kaliteli yayınları var mı? SİRİUS uydusunda bir şey yok. 34+8 (sinyali zayıf kanalla)= 42 kanala bir çanak tasis edilmeyeceğinden bu uyduya çevirmek istiyorum. Kaç kanal izlenebiliyor. Bu uyduyu izleyen arkadaşlar bilgi verirlerse menmun olacağım.:(
Saygılar.

draculu45
18-07-2008, 14:50
arkadasım EUROBİRD1w bu uyduyumu soruyon..

burada digi tv romanya paketi var cok güzel 150. üzerinde kanal izleniyor

belgesel...spor..filim..artı..18...diziler hepsi var güncel emu ile

digital murat
18-07-2008, 14:58
karadenizden izleyen varsa kaclik canakla alınıyor arkadaşlar

emmi
18-07-2008, 16:26
Arkadaşlar ben 28.5 E uydusunu arıyorum. Geçenlerde denedim bulamadığım için Siriusa ayarlamıştım çanağı. Çanak oval 90 lık.
Saygılar.

TEKNİSYEN101
25-07-2008, 22:41
Arkadaşlar ben 28.5 E uydusunu arıyorum. Geçenlerde denedim bulamadığım için Siriusa ayarlamıştım çanağı. Çanak oval 90 lık.
Saygılar.

Emmi Türkiyeden zor görünüyor 1,5 mt lik çanak gerekir, Şu an için eurobırd9 veya nilesat uydusunu tavsiye edebilirim. Birde Thor uydusu var ama maalesef adanadan 90 lık çanak ile izlenemiyor bayağı içerikleri var gözüküyor

TEKNİSYEN101
25-07-2008, 23:02
Üstad buda çanak çapları

Only the registered members can see the link

kanberoğlu
26-07-2008, 00:26
teşekkürler bilgi için üsdat saygılar.

hüseyin
26-07-2008, 02:02
arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasın ama şuan en ideal izlenebilecek uydu 19.2 astra uydusu (bence)...neden diye sorarsanız şu premıere word paket nedeniyle yani mısır çarşısı gibi ne ararsan var...tohr'daki romenlerin diji paketini pek hoşuma gitmedi.diğer favori paket 7 derece batı nilesat uydusundaki showtıme,buradaki ng wıld kanalının belgeselleri tek başına bana yetiyordu fakat bu paketin ***lerinin sık deyişmesi hele hele bir ara tamamen kaybolması bu uydudan elimi ayayımı çekmeme neden oldu..şuan çıkan yazılım hangi uyduya azami sürekli izleme imkanı veriyorsa o yöne çanakları çeviriyorum...sanırım diğer bölgelerde ikamet eden arkadaşlardan farkım trakyanın ucunda yani edirnede oturmamdan dolayı uydu yayınlarını daha rahat alabilme (sinyal kalitesi olarak)şansına sahibim.böyle bir yörede oturup elindede 2 metre çapında çanakların varsa emuya düşen hangi platform veya paket olursa olsun seyredememe diye bir derdin olmaz..buda benim hobim..kimi balık tutar kimi at yarışı oynar veya başka başka birşeyler yapar...ben büyük sofra sinilerini muhakkak iki veya üç haftada bir ziyaret edip güncellerim buda benim hastalığım...hoşçakalın.

zfr_pal
22-04-2009, 17:43
dostlar bu uyduda hangi kanallar izlenebiliyo 90lık bi çanağım var siruse bakıyo bu uyduya cevirsem de ğecekmi izlenebilir bi kanal varmıki bide frekans verseniz bulabilceğim ..şimdiden teşekkürler sonra teşükkür edipte gereksiz mesaj yazmayayım başkaları gibi

seyyahosman
23-04-2009, 15:38
Paylaşım için Teşekkürler