PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yine birileri elini kullanmaya başladı...

reis1905
20-03-2006, 00:54
Bugün oynanan Galatasaray-Erciyes maçının 86. Dakikasında Erciyesli Devranın kendi kale çizgisi üzerinde topu bariz bir şekilde ve de hakemin net gözlem sahasında elle çıkarmasına inanılmaz şekilde penaltı verilmedi. Erciyesli futbolcular hatta Devranın kendisi topu elle çıkardığını kabul etti. Burda "topun ele çarpması" diye birşey sözkonusu değil. Resmen elle çıkardı topu. Futbol kurallarına göre penaltı ve kırmızı kart gerektiren bir pozisyona Hakem Zafer Önder İpek "devam" dedi. Maçtan sonra Maraton programında eski Fifa Kokartlı hakem Erman Toroğlu da "neden vermedi anlamadım" diyerek olayın altını çizdi. Artık olay bu noktayı aştı. Neden verilmediğini anlamak mümkün değil. İşte bu yüzden bu noktada şüpheler başlıyor. "Birileri 'elini' futboldan çeksin artık" diyoruz. Yeter!:smiles22:

:devilprv: :devilprv: :devilprv:

İşte "O" an!!!

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Nakkus
20-03-2006, 01:13
bu hakemin o eli görmemesi için ya kör olması lazım :devilprv:
madem maçın kadariyle oynucaksın bu kadar bariz pozisyonlarda yapma :smiles22:

melek73
20-03-2006, 10:44
NakkuŞÇum Bakiyorum Futbolla İlgİlenİyoruz

draculu45
20-03-2006, 13:31
arkadaslar herkese merhaba aksam galatasaray erciyes macını izlerken inanin kahroldum bakın insanları böyle hakemler fanatizme itiyor yav sana ne kimin sampiyon olacagı sen hakemsen önce kendi kariyerini düsün ve gördüğün pozisyondaki faul ise ver penaltıysa ver kendini düşün macı izleyen herkes penaltı diye ayaga fırlıyor sen korner diyorsun bu nasıl bir mantık anlamıyorum yazıklar olsun sana önder ipek adam gibi mac yönetecek hakem kalmamıs bu ülkede artık aksamkı yönetimi gördükten sonra avrupa maclarında türk hakemlere mac verilmiyordiye kimse üzülmesin bu mantıkla hiçbir türk hakemine avrupada mac vermezler artık aksamki macı izledikten sonra bende bu likte pis kokuların artık ortaya yayılmaya basladıgı kanısına vardım ama tüm şerefsizliklere karşı yinede yıkılmadık ayaktayız hakan senin nekadar duygusal bir gs li oldugunu aksam goldel sonra herkes gördü senin bir damla gözyasın dünyalara bedeldir sen bizlerin basımızın tacısın herkese saygılar:10_1_117

reis1905
20-03-2006, 14:15
Hala sinirliyim yaww... Gördükçe kızıyorum... Olmaz yaa... Ayıptır valla... Bu arada ilk mesaja "O" anı ekledim... Bunu göremediyse yorumu siz yapın...

fa77
20-03-2006, 14:19
el den çok hakan şükürü konuşalım ne dersiniz hakan düşmanı medya ve hakan düşmanı içimizdeki irlandalılar aylardır haykırıyorum hakan şükürün ÖLÜSÜNÜ BU TAKIMDA OYNATIRIM diye
sevgiler.....

yealmax
20-03-2006, 14:28
hakan ın olusude yeter diriside bu hakemlerden cekilen duyduguma gore bir degil iki degilmis nereye kadar bu onurlu mucadelemızı surdurebılırız bılmıyorum
akşam sinirden delirdim :smiles22: hadi hakem kor yan hakem sendemi korsun hepsini Allah'a havale ediyorum saygılar ...