PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google Earth Terbiyesizliği !!!

xhardlove
19-07-2008, 11:48
Only the registered members can see the link

Amerikan Google Earth, Strateji başlığı altında yayınladığı görüntü ve açıklamalarda Diyarbakır’ı Kürdistan’ın başkenti olarak tanımlıyor. Açıklama aynen şöyle; "Kürdistan: Diyarbakır kuzey kürdistanın başkentidir ( tıpkı Erbilin güney kürdistanın başkenti olduğu gibi) Diyarbakır nüfusunun %100 ü kürttür.
Türkler tarafından işgal edildikten sonra bölge Güney Doğu Anadolu Bölgesi adını almış olsa da bu bölgede yaşayan insanlara ülkenin geri kalan insanlarına verilen hakların aynısı verilmemiştir ve dahası herkesçe bilinmektedir ki şeytani ve barbar rejim bölgede tahrip edilmedik Kürt köyü bırakmamıştır.
Bunun altında yatan gerçek ise Kürtlerin bağımsız devlet kurma fikrinden asla vazgeçmemeleridir.

alıntıdır....

ahmeTTaşar
19-07-2008, 12:13
arkadaşlar artık bu ülke satılan şirketleri ile satılan toprakları ile başka ülkelerin himayesine girmektedir.Bakın Ankara'da rus büyük elçiliğinin önünde yol açmak için rusyaya 80 bin dolar kira parası vermeye başladık.ekonomisi dışa bağımlı olan ülke bağımsızlıktan söz edemez ve kendi ülkesi adına gelişen olumsuzluk ve haksızlıklar karşısında sesini yükseltemez.biz hala baş örtüsü, laiklikle uğraşıyoruz bunları aşamadık ben doğdum doğalı bunlar ısıtılıp önümüze konuluyor ve her zaman yerimizde sayıyoruz.Allah sonumuzu hayır eylesin.google eartın da böyle bir harita ve açıklama yapmasına şaşırmadım. zaten amerikanın isteği şey, o büyük orta doğu projesinin bir parçası, bizimkilerde büyük orta doğu projesinin eş başkanı oluyor ve diyarbakırı bu projenin başkenti yapacağız diyebiliyor.neyse size iyi uykular....

CABBARİ
19-07-2008, 12:39
amerikan kökenli bir yazılımdan başka birşey beklenemez zaten
diyarbakır türktür türk kalacaktır
selametle

kellebekir
19-07-2008, 13:39
şerefsiz bunlar ya herkesin gözü türkiye de ama başaramıyacaklar özellikle amerika hep bilinçli yapıyor bunları terbiyesiz gerizekalılar.

sakarxa
19-07-2008, 13:54
türkiye hepimizin kürdü lazı yok bu işin tek türkiye tek yürek tek devlet