PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fernando Meira resmen G.Saray'da

Kemal Turan
21-07-2008, 19:14
Galatasaray, Almanya'nın Vfb Stuttgart takımında oynayan Fernando Meira'nın transferini bitirdi!.. Üstünel transferi doğruladı..
Dün gece Türkiye'ye getirilen ancak Skibbe örneğinde olduğunu gibi sarı kırmızılı yönetim tarafından yine basından gizlenen Portekizli oyuncunun, yıllık 1 milyon 200 bin Euro alacağı öğrenilirken, Meira ile 1 yılı opsiyonluk olmak üzere 3 yıllık sözleşme imzalanacağı belirtildi.

Bu arada Meira'nın anlaşma sonrası ülkesine gidebileceği ve tıpkı Teknik Direktör Michael Skibbe'nin transferinde olduğu gibi, daha sonra görkemli bir törenle imza atabileceği de gelen haberler arasında.

HALDUN ÜSTÜNEL DOĞRULADI!..

Bu arada Radyospor'a konuşan Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel de Meira transferi doğrulayarak, " Meira'yla her konuda anlaştık. Transferde son noktaya geldik ve her an imza atabilir" dedi.

Basında çıkan Fransız golcü Cisse ile Arjantinli Hernan Crespo haberlerini ise yalanlayan Üstünel, "Bu oyuncular gündemimizde değil" ifadelerini kullandı.

internethaber

CABBARİ
21-07-2008, 19:15
bak bu çok güzel oldu işte
crespodan daha faydalı olacaktır
selametle

Kemal Turan
21-07-2008, 19:20
bak bu çok güzel oldu işte
crespodan daha faydalı olacaktır
selametle

Evet usta bende öyle düşünüyorum

bulletfromhell
21-07-2008, 19:40
bencede crespo yada cisse yerine bu adam daha faydalı olur g.saray'a...

f47xfenerli
21-07-2008, 20:09
hayırlı olsun galatasaray camiyasına. inşallah avrupa şampiyonlar liginde katkı sağlar
takımımıza

MUTAF
24-07-2008, 15:08
şahsen çok sevindim bu habere. umuyorumki çok faydalı olacaktır. öte yandan ligimiz çok kaliteli futbolcularla dolud. fener bjk trabzon galatasaray ve diğer bir çok takım süper transferler yaptı.. çok çekişmeli olacak bu sezon..