PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emre Resmen Fenerbahçe'de

f47xfenerli
23-07-2008, 14:01
Only the registered members can see the link
Fenerbahçe'nin Newcastle Unıted'tan transfer ettiği Emre Belözoğlu resmen Fenerbahçeli oluyor..

Fenerbahçe'nin Newcastle Unıted'tan transfer ettiği Emre Belözoğlu resmen Fenerbahçeli oluyor...
İmza töreninden önce konuşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Basından yalan haber yapmamalarını istedi. Yıldırım Emre'nin Türk futbolu için çok önemli bir isim olduğunu ve Fenerbahçe'ye kazandırmaktan dolayı memnen olduklarını belirtti...
Emre Fenerbahçe Kulübüne teşekkür ettiğini belirtti. 7 Yıldır Avrupa'da top oynadığını Fenerbahçe'ye katkı sağlamak için elinden geleni yapacağını belirtti...Başkan Aziz Yıldırım Fenerbahçe taraftarından Emre'ye sahip çıkmalarını bir kez daha isterken Emre'nin Fenerbahçe'ye katkısının olacağını belirtti. Yıldırım Emre'ye hoşgeldin dedi...Yıldırım Emre'ye Allah seni utandırmasın dedi

f47xfenerli
23-07-2008, 14:13
Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Belözoğlu imza töreninin ardından Fenerbahçe TV'de canlı yayına katıldı...

Fenerbahçe'nin yeni transferi Emre Belözoğlu imza töreninin ardından Fenerbahçe TV'de canlı yayına katıldı...
Fenerbahçe TV'de Yasir Kaya'nın sorularını cevaplayan Emre Belözoğlu neden Fenerbahçe'yi tercih ettiğini dobra dobra açıkladı.
Emre Belözoğlu 7 yıl Avrupa'da top koşturduğunu ve kendine gelen tekliflerden en sıcak yaklaşan kulübün Fenerbahçe olduğunu kaydetti. Emre şunları söyledi. Bana çok teklif vardı. Önce Fenerbahçe'nin çok iyi ve çok sıcak bir teklifiyle karşılaştım. Diğer teklifleri değelendirmeden bazı büyüklerime danıştım ve aileminde onayını alarak hiç düşünmeden Fenerbahçe'yi tercih ettim. Fenerbahçe'li büyüklerimin bana yaklaşımı çok sıcakkanlıydı. Buraya geldim ve bana olan ilgiden de son derece memnunun herkese teşekkür ederim..
Emre Samandıra ve Kadıköş Şürkü Saraçoğlu Stadı'nın mükemmel olduğunu belirtti ve emeği geçen herkee teşekkür etti. Yasir Kaya'nın dün ilk kez sağlık kontrolünde karşılaştığı Lues Aragones'le hangi dilde konuştuğunu ise Emre şu şekilde cevapladı.
Ben İtalyanca biliyorum. Hoca İspanyolca, Portekizce ve İspanyolca biliyor. Onunla İtalyanca konuştum ve anlaştık. Beni çok samimi arşıladı. Zaten onu tanıyordum. O da beni tanıyordu. Onunla ilgili aldığı öğrendiğim güzel şeyler vardı. İspanya'yı şampiyon yaptı. Burada da beraber başarılı olmak istiyoruz. Zaten Aragones geldikten sonra Fenerbahçe'de de varlığını hissetrimiş. Buradaki arkadaşlarımdan onu öğrendim...
Emre Fenerbahçe takımındaki arkadaşlarının kalitesi ve kendisini nasıl karşılağı sorusuna ise: Zaten Milli takımdan tanıdıklarım vardı. Çok sıcak karşılandım. Hepsiyle kucaklaştım diyebilrim. Tüm arkadaşlarım kaliteli futbolcular. Biz bu sezon bu forma altında başarılı olmak istiyoruz. Bunu başarabilecek katileti bir kadromuz var...
Emre, Sarı Lacivertli taraftara teşekkür etti. Ben futbolu Fenerbahçe'de bırakmak istiyorum. Burada gerçekten baarılı olmak ve somut başarılara imza atmak en büyük amacım. Bir futbolcu Emre olarak bu başarılarda katkım olursa çok memnun olacağım. Allah inşallah bizi utandırmaz dedi...

Fenerbahçe TV'

f47xfenerli
23-07-2008, 15:58
"Beklentileri karşılayacak bir takım olduk"

Emre Belözoğlu, imza töreninin ardından FB TV'den canlı yayınlanan "Gündem" programında Yasir Kaya'nın sorularını cevaplandırdı. Emre, "Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Newcastle'da oynadığım dönemde Avrupa'dan da teklifler almıştım. O dönem ayrılmayı düşünmediğim bir dönemdi. Ama gelen teklifler arasından en samimi teklif bana Fenerbahçe'den geldi. Fenerbahçe'yi seçmenin en doğru tercih olacağına inandım. Ailem ve sevdiklerime danıştım, onlardan da onay aldım. Ayrıca Türkiye'ye dönmem konusunda ailemin büyük ısrarı vardı. Düşünmeden Fenerbahçe'yi tercih ettim" diye konuştu.

Emre, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı ve Samandıra Tesislerimizi de gezdiğini ve hayran kaldığını söyledi. Oyuncumuz, "Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı yenilendikten sonra Türkiye'nin en önemli ve en güzel stadı oldu. Ben milli maçlarda burada oynamıştım ve gerçekten eşsiz bir stat olduğunu düşünüyorum. Bu statta oynarken ***if alacağımı bununla birlikte de izleyenlere ***if vereceğimi düşünüyorum. Fenerbahçe Samandıra Kamp Merkezi'ni gezdim, Avrupa'da da oynamış bir insan olarak böyle bir tesis görmedim. Emeği geçenlere teşekkür etmek lazım. Çok farklı duygular yaşıyorum. Avrupa'nın üstünde bir tesiste de antrenman yapmak büyük ***if olacak" dedi.

Emre, takım arkadaşları tarafından da iyi karşılandığını söyledi ve ekledi: "Fenerbahçe'de Milli Takım'dan tanıdığım arkadaşlarım vardı. Hepsi çok iyi karakterli oyuncular. Yabancı oyuncularla da tanıştım hepsi çok sıcak davrandılar, yakın ilgi gösterdiler. Ayrıca dün gelince hepsiyle tek tek tanıştım tesis çalışanlarıyla da tanışma şansı buldum. Saha içi ve dışında bu camiaya layık olmaya çalışacağım."

Teknik direktörümüz Aragones ile ilk karşılaşmalarını ise Emre Belözoğlu şöyle tanımladı: "Ben teknik direktörümüzü ilk defa dün sağlık kontrolünde gördüm. Çok sempatik bir insan. Avrupa Şampiyonu'nun teknik direktörünü Fenerbahçe'ye getirmek büyük bir şey. Kendisiyle anlaşma konusunda sorun yaşamadım. Çünkü İtalyanca konuşabiliyorum o da İtalyanca anlıyor ayrıca ben İspanyolca'yı da anlayabiliyorum. Bu sayede de anlaşabiliyoruz. Kendisiyle bugüne kadar hiç çalışmadım. Ama İspanyol arkadaşlarımdan kendisi hakkında çok güzel şeyler duydum. Fenerbahçe'deki arkadaşlarıma da sordum. Herkes hocadan çok memnun. Zaten İspanya'yı Avrupa Şampiyonu yapmış bir hoca ve Fenerbahçe'yi tercih etti. Kendisinden çok şey öğreneceğiz"

Emre sakatlığı ile sorulan bir soruya ise "Sakatlığım nedeniyle 2,5 -3 hafta oynamadım. Şu anda bir sıkıntım yok gerekli kontroller yapıldı. Dünkü kontrollerde ayrıca bir MR çekilmesini ben istedim kimsenin kafasında soru işareti bırakmamak için. Çok küçük bir sakatlıktı. Ben sadece Milli Takım'da ilk maçta oynayabildim" yanıtını verdi.

'Türk basınına bir şeyler söylemek ister misin?' sorusuna ise Emre, "Türk basınına mesaj vermekten ziyade olduğum gibi bir insan olduğumu söylemek istiyorum. Herkesin hataları vardır hatasızım diyen kişi yalan söyler. Ben de çok hataları olan bir insanım. Ama buna karşın çok samimi olduğumu düşünüyorum. Medyayla alakalı bir soğukluk varsa üzerime düşeni yaparım. Büyük bir camiayı temsil ediyorum ve ülkeme döndüm. Üzerimi düşeni yapmaya hazırım. Milli Takım kaptanı ve Fenerbahçe oyuncusu olarak bu gibi diyaloglara girmeyeceğimi söyledim. Herkese örnek olmaya çalışacağım" şeklinde yanıtladı.

"Yurtdışında maç bittiğinde herkes evine gider ancak Türkiye'de tüm hafta futbol konuşulur. Bu duruma alışmakta zorluk çekecek misin?' sorusuna Emre Belözoğlu, "Benim yurt dışında en alışamadığım konu buydu. Oraya gittiğimde maç bittiğinde herkes evine gidiyor Türkiye'de böyle bir şey söz konusu değil. Ama Başkanımızla konuştuğumuzda Fenerbahçe kulübünün bunu aştığını söyledi. Fenerbahçe ile ilgili böyle bir sorun olmadığını düşünüyorum. Artık Fenerbahçe de Avrupa kulübü. Biz örnek olmak zorunda olan insanlarız. Ben 7 yıl Avrupa'da oynadım. Fenerbahçe'yi tercih ettim bunun için de çok mutluyum. Herkesin buna saygı göstermezsi gerekir. Fenerbahçe'de beklentiler doğal olarak büyüdü. Takıma tecrübe anlamında da katkım olacaktır. Başarılı olacağımıza inanıyorum." dedi.

Fenerbahçe'nin Avrupa'daki başarıları ile ilgili olarak, "Türk olarak Avrupa'da yaşamak kolay değil. Kendinizi en ufak başarıdan bile pay sahibi hissediyorsunuz. Ben de Fenerbahçe'nin Avrupa'daki başarısına çok sevindim. Avrupa'da iyi bir başlangıç yaptık, daha da iyi olmak için uğraşacağız. Tüm kulvarlarda her kupaya aday bir kulübüz" diye konuştu.

Emre, taraftarlarımız ile ilgili olarak da şunları söyledi: "Ben bu camiada yeniyim. Burada insanlar bana çok güzel bir yaklaşım sergiledi. Taraftarımıza layık olmak için uğraşacağım. Bu camiada futbol hayatımı noktalamak bu camiaya büyük hizmetler vermek istiyorum. Sabır ve anlayış gösterirler. Umarım beni seveceklerdir. Oynadığım her takıma kanımın son damlasına kadar hizmet ettim burada da farklı olmayacak."

Fenerium, Emre için dolup taştı

Yeni transferimiz Emre Belözoğlu, "Gündem" programının ardından Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın Maraton tribünü tarafındaki Fenerium Mağazası'na geçerek burada 5 numaralı Fenerbahçe formalarını imzaladı. Yüzlerce taraftarımızın akın ettiği Fenerium Mağazası'nda Emre hiçbir taraftarımızı geri çevirmedi ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirerek satın aldıkları formaları imzaladı.

coscos1222
23-07-2008, 16:14
Bilgilendirme icin teşekkürler .Fenerbace icin fenerbaceliler icin Hayırlı olsun

Hilmi
23-07-2008, 16:44
fenerbahçemize hayırlı olsun inşallah başarılı olur...

yargıç_1
23-07-2008, 16:57
hayırlı olsun

pencere77
23-07-2008, 17:32

daha önce bu konu açılmıştı sanırım verilen linkte....

verilen linkten devam ediniz.
Konu Kapanmıştır...