PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ABD'li astronottan müthiş iddia

xhardlove
24-07-2008, 14:40
ABD'li astronottan müthiş iddia

ABD'li astronot uzaylıların insanlarla defalarca temas kurduğunu, ancak hükümetlerin bu gerçeği gizlediğini iddia etti.

Only the registered members can see the link
Ay'a inen Apollo 14 uzay aracının astronotu Edgar Mitchell, uzaylıların insanlarla çeşitli defalar temas kurduğunu, ancak hükümetlerin bu gerçeği 60 yıl boyunca gizlediğini iddia etti.

Dr. Mitchell, NASA'da çalıştığı dönemde Dünya'ya birçok UFO ziyareti yapıldığından da haberdar olduğunu, ancak bunların da üstünün örtüldüğünü bildirdi. Mitchell, 1947'de New Mexico'nun Roswell bölgesine UFO düşmesi olayının da gerçek olduğunu söyledi.

Mitchell, "Bu olayların üstü hükümetlerimiz tarafından son 60 yıldır çok iyi bir şekilde örtüldü, ancak yavaş yavaş dışarı sızdı ve bazılarımız bunların bir kısmı hakkında bilgi edinme ayrıcalığına sahip olduk" dedi.

1971'de Ay'daki en uzun yürüyüşü yapan Mitchell, bir radyoya verdiği mülakatta, NASA'da uzaylılarla temas kuran kaynakların, uzaylıları "bize acayip gelen küçük insanlar" diye tarif ettiklerini anlattı.

Mitchell, muhtemelen bu "hakiki ET'lerin" geleneksel koca kafalı, büyük gözlü uzaylı imajına uyduğunu söyledi.

Dünyalıların teknolojisinin uzaylılarınki kadar karmaşık olmadığını belirten Mitchell, "Uzaylılar bize düşman olsalardı, şimdiye kadar mahvolmuş olurduk" dedi.

NASA ise Mitchell'in iddialarını yalanlamakta gecikmedi. Bir NASA sözcüsü, uzay kurumunun UFO'ları izlemediğini, gerek dünyada, gerekse kainatın başka bir yerindeki uzyalıların varlığını gizleme yoluna gitmediğini söyledi.

Mitchell, Apollo 14'ün komutanı Alan Shepard ile birlikte Ay üzerinde 9 saat 17 dakika yürüyerek en uzun yürüyüşü yapmıştı.

hürriyet

MUTAF
24-07-2008, 15:00
Bazen saçma gibi geliyor ama bazende neden olmasın diyorum. yani kainatın içinde bir kum tanesi kadar küçük olan gezegenimizin dışında neden başka canlılar olmasın.. adamda gayet açıklayıcı konuşmuş. ama varmıdır yokmudur bilemem.

ayran
24-07-2008, 15:10
hala anlam veremiyorum insanlardan neden
bu gibi bilgileri gizlemektedirler... ?
:49:

MUTAF
24-07-2008, 22:13
hala anlam veremiyorum insanlardan neden
bu gibi bilgileri gizlemektedirler... ?
:49:

eğer böle bişiey varsa bende senin gibi düşünüyorum. neden gizleniyor.
Ama yoksada, adam astronot, neden boş yere sebebsiz ve olmayan yalanları ortaya çıkarsın. çok çelişkili konular..

kucer06
24-07-2008, 22:22
Böyle bir şeyin kabulu demek şimdiki kurulu olan dünya düzenin çökmesi yeni bir dünya düzeninin kurulması demek.

3500efe
24-07-2008, 23:07
arkadaşlar böyle birşey yok. zaten olsaydı kuran_ı kerim de yer verilirdi. üc harfliler ve de meleklerden başka varlık yok.

BABA_YUKSEL
25-07-2008, 03:14
arkadaşlar böyle birşey yok. zaten olsaydı kuran_ı kerim de yer verilirdi. üc harfliler ve de meleklerden başka varlık yok.
Arkadaşlar neden inanmak istemiyorsunuz ki Kuran'ı kerimde geçmiyormu alemlerin rabbı olan hatta 18.000 âlemin rabbı olan diye böyle bir şey vardır ve cenabı hak bunları yartmıştır bizler kimi zaman yaratık deriz aslında kendimiz'de bir yaratıkız cenabı hak tarafından yaratılmadık mı ama bunları yüce yaratıcının izin verdiği kadar görebilirsiniz yani gözümüzün perdesi kapalıdır perde ruh bedenden ayrılınca açılacaktır neden dünyanın sonu alsun neden başka bir dünya kurulsun yüce yaratıcı kaç kawim helak etmiştir kaç beldeyi helak etmiştir hatta ayetin birinde biz onlara aşşağılık maymunlar olunuz dedik onlarda oluverdi diye geçmektedir yani insanlar maymundan yaratılmamış tam aksine bir kawim insan ken maymun' çewrilmiştir Netice de ben inanıyorum

ekrem956
25-07-2008, 11:51

selam kesin konuşmadan önce biraz araştırsaydın kuranda söylediğinin tam tersi olduğunu görürdün.saygılar.:nono::

ekrem956
25-07-2008, 11:54
Böyle bir şeyin kabulu demek şimdiki kurulu olan dünya düzenin çökmesi yeni bir dünya düzeninin kurulması demek.

usta fikrine aynen katılıyorum bu sistemin çökmesi demektir ayrıca inancları da karıştırır bunu şu an yapmak istemezler.saygılar.:angry8:

aslan1
25-07-2008, 13:22
ustalar kusura bakmayınd hani birlaf vardır delinin biri kuyuya birtaş atmış kırk akkılı çıkaramamış bu onungibi birşey kusura bakmayın