PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Barlas'ın koltuğuna Fuat Kozluklu oturdu!

ayran
25-07-2008, 13:18
atv'de haftasonu haberlerini sunan Fuat Kozluklu, merdivenleri basamak basamak çıkarak zirveye oturdu.
atv yönetimi uzun süredir Mehmet Barlas'ın yerine geçebilecek bir anchorman arayışı içerisindeydi.

Kanal yöneticileri, çözümü "içerden bir isimle" buldu. Kısa süre önce Kanal 24'ten atv'ye geçen Fuat Kozluklu, bundan sonra ana haber bültenini sunacak.

Anahaber bültenini sunan Şebnemk Sunarküçük ise haftasonu haberlerini sunacak...

Kaynak:Gazeteciler.com

CABBARİ
25-07-2008, 13:43
iyide hala atv haber müdürü mehmet barlas olarak görünüyor sadece spikerliğimi bıraktı?

f47xfenerli
25-07-2008, 15:59
iyi olmuş çok beğeniyorum Fuat Kozluklu haber24 ün en iyilerindendi
kaçırmamaya çalışıyordum özeliklle editör kuşağını çok iyi götürüyordu
hayırlı olsun...

akharman
25-07-2008, 18:05
daha iyisi bulunana kadar bununla yetinmek gerek diger kanalların başında bazı dinazorlar var aleni tetikcilik yapıyorlar ül***i karıştırmak ugruna. haber okumuyorlar haber yaratıyor kafalarının içindeki gibi okuyor yorum katıyorlar milletle çok uzaklar ülke ve milletten kopuk çok küçük çıkar çevrelerinin amacına hizmet eden haber yapıyorlar ülkenin önü açılsın hiçmi hiç istemiyorlar..... way halimize inş.bunlardan bu millet yavaş yavaş kurtuluyordur.....

yusufdal
25-07-2008, 23:13
kozluklu en son cine5 te biliyordum

neyse, mahkemeler kadıların mülkü değil.
bugün burda, yarın başka bir yerde..

zekigurbuz
26-07-2008, 01:39
İyi olmuş gerçekten adamın ağzından laf zorla çıkıyordu.Şimdi daha hareketli olur haberler.

ultra-mehmet
26-07-2008, 11:26
Mehmet Barlas'ta güzel sunuyordu haberleri ama Fuat Kozluklu genç oldugunu göz önünde bulundulursa oda iyi sunuyo......