PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2256 yılından geldiğini iddia eden adam...

ayran
25-07-2008, 17:00
HAFTADA 800 DOLARINI 350 MİLYON DOLARA ÇIKARAN YATIRIMCI, İNSİDER TRADİNG SUÇLAMASIYLA KARŞILAŞINCA "BEN ASLINDA 2 BİN 256´DAN GELEN ZAMAN YOLCUSUYUM" DEDİ. AMERİKAN SERMAYE PİYASASI OTORİTESİ SEC İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADI.

Zamanda Yolculuk Yaptığını İddia Eden Adam Borsayı Karıştırdı... Federal güvenlik görevlileri, içeriden bilgi sızdırma suçlaması yüzünden bir Wall Street borsacısını tutuklayıp sorgulamaya başladılar. Tutuklanan borsa dahisi, 2256 yılından günümüze zaman yolculuğu yaptığını iddia ediyor!

`Security and Exchange Commission` kaynaklarına göre 44 yaşındaki Andrew Carlssin, 28 Ocak tarihindeki tutuklanmasına yol açan şüphe uyandırıcı olağanüstü borsa başarısını yukarıdaki gibi garip bir şekilde açıklamakla yetiniyor.

Bir SEC görevlisi şöyle diyor: `Bu adamın palavralarına inanmıyoruz, ya delinin teki ya da patolojik bir yalan söyleme vakası.` `Ancak bir de şöyle bir gerçek var elimizde: Adam 800$`lık bir yatırım ile başlamış ve 2 hafta içinde sahip olduğu portföy 350 milyon doların üzerinde! Borsa üzerinden gerçekleştirdiği tüm alışlar ve satışlar beklenmedik gelişmelerin bilgisine dayanıyor, bunu şans faktörü ile açıklamak mümkün değil.` `Bu bilgilere sahip olmasının tek bir yolu ver, işlem yaptığı şirketlerle ilgili içeriden bilgi sızdırmış olması ki bu da yasadışı... Bize bilgi kaynaklarını söyleyene kadar onu Rikers Adası`ndaki bir hücrede tutmayı düşünüyoruz.` Geçen yılki borsa dalgalanmaları pek çok yatırımcıyı beş parasız bırakmıştı. Aynı esnada Carlssin 126 çok riskli işlem gerçekleştirip hepsinden de yüksek kazançlar elde edince gözler bir anda bu borsacıya dönmüştü. Carlssin, 200 yıl ileriki bir tarihten, yani gelecekten günümüze geldiğini iddia ediyor ve tabii o zamanki tarih ve istatistik kayıtlarında da günümüzdeki borsa dalgalanmaları detaylı olarak yazıyormuş. Carlssin`e göre: `Bu fırsata karşı koymak çok zordu. Aslında her şeyin sıradan ve doğal görünmesini planlamıştım. Bilirsiniz işte, sağda solda birkaç doları bile bile kaybedecek ve böylece normal bir borsacı görüntüsü çizecektim ancak son anda yakalandım.` Üzerine gidilen Carlssin, Usame Bin Ladin`in akıbeti ve AIDS`in çaresi gibi tarihi gerçekleri de açıklayabileceğini söyledi, tek ihtiyacı olan zaman makinasına binmesinin izin verilmesi. Ancak Carlssin, makinanın nerede olduğunu bir türlü söylemediği gibi nasıl çalıştığını açıklamayı da reddediyor, sebep: `bu teknoloji kötü güçlerin eline geçebilir.` Yetkililer bu adamın iddialarının palavra olduğu konusunda hemfikir ancak bir SEC yetkilisi şunu itiraf ediyor: `Elimizdeki tüm federal kayıtları taradık, Andrew Carlssin isimli biriyle ilgili olarak, böyle bir adamın yaşadığını, bir şeyler yaptığını gösteren Aralık 2002 tarihinden önce hiçbir kayıt yok.

alıntı..

osmann
25-07-2008, 17:05
eee holivud o kadar film çektiki artık adamlarda ona adapte oldu.
napsın yaniii alışa gelindik şeyler söyleyecek değilya...hoş görmek gerek... :)
selametle...

MUTAF
25-07-2008, 17:23
eee holivud o kadar film çektiki artık adamlarda ona adapte oldu.
napsın yaniii alışa gelindik şeyler söyleyecek değilya...hoş görmek gerek... :)
selametle...

AYNEN HOLİVOD FİLMİ GİBİ :)

furbur
25-07-2008, 17:25
Süper para kazanmış ama ne yazıkki onu yiyemiyecek galiba,kurtulup zaman makinasına binmesi gerekecek galiba.
800$ ile 350 milyon$ doğrusu süpermiş,bize de tiyo verirmi dersiniz.

adnanarkan
26-07-2008, 00:33
enteresan.

bayraktar3407
26-06-2009, 21:55
kutsal kitapda zamanda yolculuk hakkında bilgiler mevcut dünya aslında küçük degil bilgilerinize.

OLDSMAN
26-06-2009, 23:43
Çok ilginç gerçekten

:49:

CABBARİ
27-06-2009, 09:49
bende evelki günden gelkdim komşu kamil abi ve bakkal nurinin hepinize selamı var ben 350 doalrı yedim bitirdim hatta borçlandım

OLDSMAN
27-06-2009, 10:13
bende evelki günden gelkdim komşu kamil abi ve bakkal nurinin hepinize selamı var ben 350 doalrı yedim bitirdim hatta borçlandım

Evvelki günden gelen selamları kabul etmiyoruz kusura bakmayınız
borcunuz katlanarak yasal faiziyle birlikte 3584 $ olmuştur
Ödeme yaptıysanız bu e-mali dikkate almayınız
Ödeme yapmadıysanız vay halinize

:wave:

CABBARİ
27-06-2009, 10:34
Evvelki günden gelen selamları kabul etmiyoruz kusura bakmayınız
borcunuz katlanarak yasal faiziyle birlikte 3584 $ olmuştur
Ödeme yaptıysanız bu e-mali dikkate almayınız
Ödeme yapmadıysanız vay halinize

:wave:

o zaman vayy halimaki:8[1]: ne vay rakama bak!!!!

veyselbakan
27-06-2009, 10:49
kutsal kitapda zamanda yolculuk hakkında bilgiler mevcut dünya aslında küçük degil bilgilerinize.

konuyu açarsanız sevinirim zira bu adam ortalığı dolandırmış sonrada okkalı bir yalan atmış ama o kadar ilginçki attığı yalana kendi bile inanıp olmadık şeyler türetmeye başlamış bu adam benim kanaatimce çok zeki bir adam resmen kendine deli süsü veriyor lütfen bu işe kitabımızı karıştırmayalım zira çok mantıksız olur sizin söylediğiniz zamanda yolculuğa gelince michael j.fox un oynadığı back to the future filmiydi tekrar rica ediyorum olduk olmadık şeylere mübarek kitabımızı karıştırmayalım!

m.demir
27-06-2009, 12:16
konuyu açarsanız sevinirim zira bu adam ortalığı dolandırmış sonrada okkalı bir yalan atmış ama o kadar ilginçki attığı yalana kendi bile inanıp olmadık şeyler türetmeye başlamış bu adam benim kanaatimce çok zeki bir adam resmen kendine deli süsü veriyor lütfen bu işe kitabımızı karıştırmayalım zira çok mantıksız olur sizin söylediğiniz zamanda yolculuğa gelince michael j.fox un oynadığı back to the future filmiydi tekrar rica ediyorum olduk olmadık şeylere mübarek kitabımızı karıştırmayalım!
evet zamanda yolculuk diye bir şeyi insanoğlunun yapabilmesi mümkün değil eğer bu mümkünse zaten insanoğlu bu güce ulaşmadan kıyamet kopar

balıkcı57
27-06-2009, 12:42
neden olmasın daha çocuklugumuzda cep te tv tlfn olacagına kim inanırdı olurmu olur.

kaan68
27-06-2009, 19:55
ona bakarsan mehmet ali agca ben hazreti aliyim dedi busefer ben isayım dedi herkez flimlerden ve tv lerden etkileniyorlar

eurovision92
28-06-2009, 15:07
neden olmasın daha çocuklugumuzda cep te tv tlfn olacagına kim inanırdı olurmu olur.

olamaz öyle şey şayet olsaydı insan kıyamet kopmadan önce zamanı geçmişe alır sevap işlerdi bol bol yani tövbe haşa Allah'ın koydu zamanı vs. herşeyi değiştirmiş durumda olurdu bunada kimsenin gücü yetmez öyle şey yok ben şuna şaşırdım adam niye peygamberlik ilan etmemiş?:D

cesur22
28-06-2009, 16:11
Mesaj Tarihi bir sene olmuş acaba sonuç ne oldu,adam 2000 bilmemkaça tınladımı bilen var mı?

remats
28-06-2009, 22:19
Mesaj Tarihi bir sene olmuş acaba sonuç ne oldu,adam 2000 bilmemkaça tınladımı bilen var mı?

DEMİ ŞİMDİ ADAM ZEVKÜ SEFA İÇERİSİNDEDİR HERHALDE BU ZAMAN DA KAZANDIĞI PARA GERÇİ OZAMANDA GEÇMEZ AMA /HERHALDE WC KAĞIDI YAPMIŞTIR :):puah::puah::puah:

ateşelektronik
29-06-2009, 12:12
nedensee dini içerikler ile ilgili haberler bizim kamuoyumuzda hemen kabul görüyor uydurma olsa bile ama bilimsel bir olgu şüphe ile karşılanıyor...buda henüz insanlarımızın bilgi çağına ulaşmadığındandır ben şimdi çıksam desemki deprem gecesi bir mezarlıkta tüm ölüler kalkmış ellerini açmış dua ediyodu herkes inanır.yalanda olsa...ama maalesefki koskoca ucu bucağı olmayan bir alemdee bizden başka hiç bir canlının yaşamadığına inana bizler bir başka alemden gelen veya geldiği kabul edilen varlıklara (yalanda olsa) güler geçer üzerinde düşünmezler bile oysa bazı şeylere inanmasak bile üzerinde düşünmemiz gerekir...inanmamaktaki sebepde şudur insanın beyni henüz onu kavrama düzeyinde değildir o ona masal gelir çok değil 70 li yıllarda uzay 1999 diye bir dizi vardı uzun kulaklı msr.spark diye bir karekter oynuyodu ve ordaki kapılar yaklaşınca açılıyodu ailem derdiki yalana bak kapı yaklaşınca açılırmı saçmalık ) oysa şimdi verin parayı ewinize taktırın....bilimin sonu yok dostlar herşey yalan herşey doğru olabilir ama yalan deyip geçerseniz bilim sizin uzağınızda kalır ve onu takip edenlerin arkasında gölge gibi yaşarsınınz maalesef bizim şu an yaşadığımız gibi....saygılar

ekrem66
30-08-2009, 07:56
demekki 2256 yılında bile dünya ayakta. Batmamış yani. hahaha