PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kellere mucize formül

xhardlove
27-07-2008, 11:28
Kellere mucize formül

Hem ucuz, hem de kolay bir yolu var. Kellere mucize gibi formül bakın nasıl?

Only the registered members can see the link
VİDEO
Only the registered members can see the link

Ankara'nın Sincan ilçesinde 18 yıldır berberlik yapan Turgay Topal, saç dökülmesi ve kelliğe karşı ilginç bir çözüm buldu.
3 ay önce berber dükkanına gelen bir müşterisinin kafasını şaka olsun diye maden suyuyla yıkayan berber Topal bunun işe yaradığını görünce, o gün bugündür saç sorunu yaşayan müşterilerinin kafasını sodalı suyla yıkıyor. Topal, bu yöntemin kel olan müşterilerinde etkili olduğunu savunuyor.

ŞAKALAŞIRKEN BULMUŞ

Berber Topal, müşterilerini tıraş etmede maden suyunu nasıl kullanmaya başladığını şöyle anlatıyor; ''Şakalaşırken sonucu bulduk. Maden suyu içerken fazla geldi, bizde bunu şaka olsun diye arkadaşım olan müşterinin kel olan başına döktüm. Kendi başıma da döktüm. Başımızda 3- 5 gün sonra kaşıntı yapmaya başladı. Ardından saçı dökük olan müşteri arkadaşımda saç çıktığını farkettik, o gün bu gündür saç sorunu yaşayan müşterilerimizde kullanıyoruz. Ve saç çıkarmada etkili olduğunu görüyoruz.'' diye konuştu.

Müşterilerinin başını maden suyuyla yıkayan berber, yaklaşık 2 ay süreyle Mustafa İşleyen üzerinde bunu denediğini ve İşleyen'in kafasında kısa sürede saç çıkmaya başladığını önü sürüyor.

NASIL UYGULANIYOR?

Mustafa İşleyen, saçlarının 10 sene önce dökülmeye başladığını, yaklaşık 2 aydır kafasına maden suyu ile yıkadığını belirtiyor.

Çevresinde de saçlarının çıktığını söyleyenler olduğunu belirten İşleyen, bu işlemi günde 2 kez berber dükkanında uygulatığını dile getiriyor.
İşleyen, "10 senedir saçlarım dökülüyordu. Kafamın tepe kısımlarında hiç saç yoktu. 2 ayda bu hale geldi. Önceden kafam parlıyordu." diyerek çıkmaya başladığını iddia ettiği saçlarını gösteriyor.

Uygulamanın ardından kafasının ferahladığını belirten İşleyen, ayrıca kafasının da terlemediğini ifade etti.

Turgay Topal, bulduğu formülü şu şekilde uyguladığını belirtti: "Öncelikle müşterinin kafasını özel bir şampuanla yıkıyoruz. İyice duruluyoruz. Ardından 1 şişe maden suyunu saç olmayan bölgeye ovuşturarak döküyoruz. Ardından kuruluyoruz. Ama saçın kesinlikle temiz olması gerekiyor. Yoksa maden suyu köpürmüyor."
Şampuanın bitkisel olduğunu belirten Topal, şampuanın formülünü sır gibi saklıyor. Berber, şampuanın içine başka bir madde karıştırmadıklarını söylüyor.
Berber Topal, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa bu işlemi uyguladığını söylüyerek, müşterilerinin de bunu ilgiyle karşıladığını belirtiyor.

temel50
27-07-2008, 12:13
İyi buluş bilgi için teşekkürler deneyecem sodayı

xhardlove
27-07-2008, 12:25
konu başlığındaki reklamda tam denk gelmiş...

gacvokem
27-07-2008, 12:30
valla sincan bana 10 dakika berberi bulmak mesele uygulayacam bakalım işe yarayacakmı:DDDD

ultra-mehmet
27-07-2008, 14:00
konu başlığındaki reklamda tam denk gelmiş...

evet haklısın konunun içerigi neyse ona göre reklam çıkıyo....

sarıkanarya_41
27-07-2008, 15:25
dogal olmadıktan sonra hıcbır anlamı yok.sadece goruntu amaclı ekıyolar ıste...

Admin
27-07-2008, 15:39
evet haklısın konunun içerigi neyse ona göre reklam çıkıyo....
Google nin en buyuk özelligi içerik ile reklamları eşleştirmektedir.

Benimde saçlar baya döküldü:) ama şampuan sürüyor bu bildigimiz şampunndır daha ne olacakki

xhardlove
27-07-2008, 15:46
Google nin en buyuk özelligi içerik ile reklamları eşleştirmektedir.

Benimde saçlar baya döküldü:) ama şampuan sürüyor bu bildigimiz şampunndır daha ne olacakki

hocam berberlerin kullandığı şampuan 5kg.bidonlarda 3-5 milyona satılan şampuanlar.konudaki berber amcam müşteri çekmek için şampuanı gizlemiş ama kullandıkları şampuanlar resmen el sabunu gibi...hatta bidonlarda aldıkları şampuanlarıda iyi şampuanların boş kutularına dolduruyorlar...beni yorumum.....

Admin
27-07-2008, 15:48
hocam berberlerin kullandığı şampuan 5kg.bidonlarda 3-5 milyona satılan şampuanlar.konudaki berber amcam müşteri çekmek için şampuanı gizlemiş ama kullandıkları şampuanlar resmen el sabunu gibi...beni yorumum.....
Bencede maden suyu ile bakmak lazım .Berber amca şhret olmak istiyor sanırım :)

f47xfenerli
27-07-2008, 15:51
haberi gün gece cine5 de verdi

Editor
28-07-2008, 00:23
hocam berberlerin kullandığı şampuan 5kg.bidonlarda 3-5 milyona satılan şampuanlar.konudaki berber amcam müşteri çekmek için şampuanı gizlemiş ama kullandıkları şampuanlar resmen el sabunu gibi...hatta bidonlarda aldıkları şampuanlarıda iyi şampuanların boş kutularına dolduruyorlar...beni yorumum.....
:puah: :puah:

ömer yazıcı
28-07-2008, 10:54
mademki bitkisel içerikli bir şampuanmış markası ne olursa olsun fark etmez önemli olan bitkisel içerikli olması denemekte fayda var arkadaşlar.

sakarxa
28-07-2008, 13:02
evet bereberler genede 5 kilolukbidon kullanıyora ama bazı ayrıcalık yapıyorlar istedikleri şampuğanı soruyorlar yani boş kutuya doldurma olayı değil o kadar da saf değiliz kokusu ele verir şampuanı

salim d
28-07-2008, 13:09

kardeşim senin yazını okumadan önce inanırmısın aynı şeyleri ben düşünüyordum sana aynen katılıyorum yok neymiş şampuan özelmiş yemezler:45:

firelove
28-07-2008, 14:56
başımıza sürmediğimiz nane kalmadı.bir de maden suyunu deneylim bakalım ne olacak...