PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emre o an neler hissetti

Kemal Turan
31-07-2008, 12:47
İlk kez Fener forması ile sahaya çıktı. Seyircisi onu alkışlarla karşıladı. Fenerli olmak nasıl bir duygu? Emre anlattı.

Fenerbahçe dün akşam yeni yıldızları ile hava attı. Guiza göz doldururken seyidcinin gözü Emre'deydi. İkinci yarıda da muratlarına erdiler...

Son 15 dakikada oyuna giren Emre, seyircinin hoşgeldin alkışı ile karşılaştı. Bu alkış ile daha da heyecanlanan Emre, o andaki duygularını anlattı.

ÇOK HEYECANLANDIM

Emre, "Sahaya girdiğimde heyecanlanmadım dersem yalan olur. Bunlar tatlı heyecanlar. Taraftarlarımız da bana destek oldu. Ben de onlara iyi futbol oynayarak karşılık verip takıma faydalı olmaya çalışacağım'' dedi.

Takım olarak yavaş yavaş hazır hale geldiklerine de değinen Emre, ''Rakibimizden çok çok güçlü olduğumuz aşikar. Oyuna konsantre olamadığımız zamanda sıkıntımız oldu. Diğer zamanlarda çok etkiliydik. Daha fazla atabilirdik. Rakibin net pozisyonu dahi yok. İnşallah bu turu geçip, diğer turdaki maça konsantre olmalıyız'' ifadelerini kullandı.

f47xfenerli
31-07-2008, 12:52
hisedecek birşey yok profesyonellik bu nerede iş orada hizmet hepimiz öyle değilmiyiz
bir firmada çalışırken oradan çıkıp rakip firmaya girince oraya seve seve hizmet vermiyormuyuz bu da aynı ne farkı var.

Kemal Turan
31-07-2008, 12:54
Evet aldığı paranın hakkını vermeli

ultra-mehmet
31-07-2008, 13:41
hisedecek birşey yok profesyonellik bu nerede iş orada hizmet hepimiz öyle değilmiyiz
bir firmada çalışırken oradan çıkıp rakip firmaya girince oraya seve seve hizmet vermiyormuyuz bu da aynı ne farkı var.

Haklı olabilirsin ama bu oyuncunun sözü vardır İnter'e giderken Türkiye'ye gelirsem sadece Galatasaray'a giderim diye hatırlatırım.......Birde Emre Galatasaray'ın alt yapısından çıkma oyuncudur........Bu arada Galatasaray'lı taraftarların Emre'ye pek hpş bakacaklarını sanmıyom çünkü taraftarlar profesyonelige pek saygı göstermezler bir L.Figo'nun Barcolone'dan Real Madride gidişi.......Dün baktınızmı bilmiyom ama Juventus-Milan maçında Juventuslu taraftarlar Milan'a giden eski oyuncuları Zambrotaya trepki gösteriyorlardı........Bu fotbolun kullarında var bence.........