PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son zamanlarda forumda o kadar çok bölüm neden açıldı?

Pasilobus
04-08-2008, 11:33
son zamanlarda nadir giriyorum işler yogundu şimdi bakıyorum devamlı yeni yeni bölümler alçılıyor tabiki yönetici arkadaşlar en iyisini bilir ama bana kalırsa gerksiz arkadaşlar
takip etmesi zor oluyor artı ana sayfa dolmuş taşmış aradıgını bulmakta güçlük çekiyorsun bu sadece bir görüş
kolay gelsin

Volkan
04-08-2008, 11:46
arkadaşım buyuyen gelişen bir forumda bunlar tabiki olacak. senın kendi açından gereksız görduklerın olabilir. sen kendi ilgilendiğin bölumlere bakarsın. Ama bu forumda üye olan kişi ve kişiler bu forumda istediklerını bulup işlerını görebililiyorlarsa ne mutlu bize. biz bu işe uydu ile başladık daha sonra bilgisayar programları cep telefonbları manıler vs vs gibi bölumlerle devam ettık. bu forum sabit bir forum değil yerı gelecek çok değişiklikler olacak. bunların hepsi nide beraber yapacağız. nasıl toplumlar gelişiyor buyuorsa burasda bu şekilde.

OLDSMAN
04-08-2008, 11:53
arkadaşım buyuyen gelişen bir forumda bunlar tabiki olacak. senın kendi açından gereksız görduklerın olabilir. sen kendi ilgilendiğin bölumlere bakarsın. Ama bu forumda üye olan kişi ve kişiler bu forumda istediklerını bulup işlerını görebililiyorlarsa ne mutlu bize. biz bu işe uydu ile başladık daha sonra bilgisayar programları cep telefonbları manıler vs vs gibi bölumlerle devam ettık. bu forum sabit bir forum değil yerı gelecek çok değişiklikler olacak. bunların hepsi nide beraber yapacağız. nasıl toplumlar gelişiyor buyuorsa burasda bu şekilde.

:45: :45:

Pasilobus
04-08-2008, 12:19
ben bu foruma devamlı giren çıkan birisi olarak sadece özeleştiride bulundum sanırsam buda benim hakkım.
kolay gelsin sizlere

Volkan
04-08-2008, 13:02
ben bu foruma devamlı giren çıkan birisi olarak sadece özeleştiride bulundum sanırsam buda benim hakkım.
kolay gelsin sizlere

sizin hakkınız değil demedik arkadaşım. bizimde ters bir tavrımız yok sadece bizim hedeflerımızı anllattık size.

CABBARİ
04-08-2008, 15:02
pasilobus arkadaşımıza telefonda gerekeni anlattım fazla uzatmaya gerek yok sanırsam

Konu Kapanmıştır!!!