PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bütün notebooklar için nVidia'nın son ekran kartı sürücüleri

ayran
08-08-2008, 18:51
Aşağıdaki yöntem ile bütün nvidia ekran kartı kullanan notebooklar için gerekli ekran kartı sürücülerini oluşturabilirsiniz. Hemde bütün işletim sistemleri için.

Bu yöntemin bir diğer avantajı sürücü boyutunun sadece 20 mb civarında olması.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) adresine girin. (Only the registered members can see the link)
Gelen sayfadaki sürücüler Windows xp içindir. (Only the registered members can see the link) Eğer işletim sisteminiz xp değilse; en sol bölümden işletim sisteminizi tıklayın.
Sayfada version sütununun altındaki ilk numaraya tıklayın. ör: 165.01
Açılan forum sayfasından Driver 'a tıklayarak gerekli driverı indirin ve açın. Ama sakın kurmayın.
Gene aynı sayfada e tıklayarak inf dosyasını indirin. (Only the registered members can see the link)
İndirdiğiniz inf dosyasını driver'ı açtığınız klasörün içine kopyalayın. Üzerine yazmak isteyecek evet deyin.
Driveri açtığınız klasördeki setup.exe dosyasını çalıştırıp driveri kurun. Oldu da çalışmazsa aygıt yöneticisine girip ekran kartı sürücüsünü güncelleyin. Driverı açtığınız klasörü gösterin.
Yeniden başlatın. (Only the registered members can see the link) Bu kadar