PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digitürk 1 Aylık Ekospor Paketi Satılık 20 YTL

ultra-mehmet
11-08-2008, 15:31
Digitürk 1 Ayık Ekospor Paketi Satlık 20 YTL (Yermi yeni Türk Lirası) (01/12/2008 Tarihine kadar aktive edebilirsiniz)

Arkadaşlar bana 1 Ayık Ekospor Paketi çıktı Pepsi'den ve ben Digitürk üyesi olmadıgımdan baglantı ücreti istediler....

Ama Digitürk Üyesi olanlarda herhangi bir ücret alınmadıgını ve bir ay fatura alınmadıgını söylediler........

İlgilenenler varsa.......

Sormak istediginiz soruları yorum olarak alt tarafa yazabilir iletebilirisiniz ve iletişime geçebilirsiniz.......

yukselertekin
12-08-2008, 09:30
nereden nasıl alabiliriz.bilgide verirsen iyi olur ben istanbuldayım

ultra-mehmet
12-08-2008, 10:44
nereden nasıl alabiliriz.bilgide verirsen iyi olur ben istanbuldayım

Öncelikle ben Gaziantep'teyim görüşebilme imkanımız varsa görüşebiliriz........

Gaziantep'ten ilçesi Nizip'ten tanıdıgımız akrabanız varsa onlarla görüşürüp size satış yapabilirim........

Sizin eklemek istediginiz veya isteniz bir yönten varsa yorum olarak ekleyin.....

Bir de Digitürk üyesi olup olmadıgınızı belirtirseniz sevinirim......

yukselertekin
12-08-2008, 18:18
oralarda tanıdıgım yok bu tip bir işlem daha önce hiç yapmadım evet diji üyesiyim bu 1 aylık paket kartmı yoksa bir şifre falanmı veriyorlar işin para kısmı kolay bankaya gönderirim ama ekospor paket nasıl banim adıma olacağı önemli

ultra-mehmet
12-08-2008, 18:50
Şimdi bana bir şifre verdiler o şifre ile sana verecegim müşteri hizmetleri numarası arayacaksın ve şifreyi verip senin digitürk kutundan aktive edecekler ve sen bir ay digitürk ekospor paketine bedava bakacaksınız........

Benim size güvenim tam size şifreyi göndelebilirim sizde şifrenizi aktive ettikten sonra bana ücreti gönderebilirsiniz.......

İstediniz başka yöntem varsa yorum olarak ekleye bilirsiniz ben cevaplayayım....

FERHAT64
12-08-2008, 22:22
NEREDEN ALABİLİRİZ!!:nod:

ultra-mehmet
12-08-2008, 22:26
NEREDEN ALABİLİRİZ!!:nod:

benden arkadaşlar üste belirtim zaten......

yukselertekin
14-08-2008, 17:53
benim mailime sifre ve banka hesap numaranı gönderirsen aktif edince parayı hesabına gönderirim. yuksel.ertekin@mynet.com

ultra-mehmet
14-08-2008, 18:07
benim mailime sifre ve banka hesap numaranı gönderirsen aktif edince parayı hesabına gönderirim. yuksel.ertekin@mynet.com

ben size en geç bu akşam veya sabah göderilim sizinde şifreyi aktif ettikden sonra münkünse yarın ücreti hesaba yatılısanız sevinirim benim size güvenin tam umarım güvenizi aksatmasınız......

yukselertekin
15-08-2008, 09:03
anlastık dediğim gibi şifre ile birlikte banka hsp numarasınıda gönder

ultra-mehmet
15-08-2008, 10:44
anlastık dediğim gibi şifre ile birlikte banka hsp numarasınıda gönder

evet yukselertekin arkadaş anlaştık size bugün kesinlikler gönderiyecegim....

yukselertekin
15-08-2008, 16:39
tamam

Simba
16-08-2008, 00:27
Anlaştıgınıza göre konu kapanmıştır..