PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : flaş transfer mılan baros galatasaray da

f47xfenerli
26-08-2008, 02:17
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

galatasaray ve türk futbolu adına hayırlı olmasını candan diliyorum
düşüncem şuki yılın transferi bu baros transferi...

badtempered
26-08-2008, 02:27
İlginç gs da gibi

f47xfenerli
26-08-2008, 02:42
Ve Baros Galatasaray'da!

Ve Galatasaray bombayı patlattı, uzun zamandır gündemi meşgul eden santrfor transferini sonuçlandırdı. Sarı kırmızılıların resmi sitesinden yapılan açıklamada, Olympic Lyon forması giyen Çek yıldız Milan Baros'un 3 yıllığına transfer edildiği duyuruldu.
Only the registered members can see the link
Galatasaray, Olympic Lyon'un Çek yıldızı Milan Baros'u renklerine bağladı. 3 yıllık anlaşmaya varılan Baros transferini Galatasaray futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel Galatasaray TV'ye açıkladı.Milan Baros, 28 Ağustos 2008 Perşembe günü İstanbul'a gelecek.

Transferi Galatasaray TV’ye değerlendiren yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel “Öncelikle Galatasaray camiası ve spor kamuoyuyla yeni bir transferi paylaşmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Yine dünya çapında bir oyuncuyu Türkiye’ye getirerek büyük bir iş yaptığımıza eminiz. Futbol kariyeri belli olan, dünyanın önde gelen bir çok ünlü takımında oynamış Milan Baros artık Galatasaraylı. Kulübüyle bonservis konusunda anlaştık ayrıca kendisiyle de 3 yıllığına anlaşmaya vardık. Tüm imzalar atıldı.. Tam bir ekip çalışması gerçekleştirdik, bu transferde emeği geçen tüm Galatasaraylılara ve camiamıza hayırlı olsun.Galatasaray Türk futbolunun önemli bir markası ve biz de futbolun marka isimlerini camiamıza kazandırmaya devam ediyoruz.”şeklinde konuştu.

Haldun Üstünel, Kewell ve De Sanctis’den sonra Baros transferinde de önemli katkısı olduğu yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı "Tabii ki bu tip transferler uzunca bir süreç alıyor ama biz ekip çalışmasıyla transferi gerçekleştirdik. Bireylere pay biçmeyelim."

kaynak:fox.tribün ateşi

badtempered
26-08-2008, 02:43
aslında gibisi fazla olmuş :)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

:) adamlar internet sitesinin index ine koymuş yaw

f47xfenerli
26-08-2008, 03:06
demekki bitirmişler işi hayırlı olsun tekrardan şahsen kaliteli futbolcu geldimi
kim getirirse getirsin sanki taraftarı olduğum takım alıyormuş gibi görüyorum...

CABBARİ
26-08-2008, 11:28
bakalım bu haftasonu oynarmı?
bakalım ümitmi yedege nondamı yedege?
gelde ayıkla pirincin taşını
selametle

MUTAF
26-08-2008, 11:45
İşte Şimdi Süper oldu...

Galatasaray Olympique Lyonnais'un Çek yıldızı Milan Baros'u renklerine bağladı. 3 yıllık anlaşmaya varılan Baros transferini futboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Haldun Üstünel Galatasaray TV'ye açıkladı.Milan Baros, 28 Ağustos 2008 Perşembe günü İstanbul'a gelecek.

Transferi Galatasaray TV’ye değerlendiren Üstünel “Öncelikle Galatasaray camiası ve spor kamuoyuyla yeni bir transferi paylaşmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Yine dünya çapında bir oyuncuyu Türkiye’ye getirerek büyük bir iş yaptığımıza eminiz. Futbol kariyeri belli olan, dünyanın önde gelen bir çok ünlü takımında oynamış Milan Baros artık Galatasaraylı. Kulübüyle bonservis konusunda anlaştık ayrıca kendisiyle de 3 yıllığına anlaşmaya vardık. Tüm imzalar atıldı.. Tam bir ekip çalışması gerçekleştirdik, bu transferde emeği geçen tüm Galatasaraylılara ve camiamıza hayırlı olsun.Galatasaray Türk futbolunun önemli bir markası ve biz de futbolun marka isimlerini camiamıza kazandırmaya devam ediyoruz.”şeklinde konuştu

Haldun Üstünel, Kewell ve De Sanctis’den sonra Baros transferinde de önemli katkısı olduğu yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı “Tabiî ki bu tip transferler uzunca bir süreç alıyor ama biz ekip çalışmasıyla transferi gerçekleştirdik. Bireylere pay biçmeyelim.”

MİLAN BAROS

Doğum Tarihi: 28 Ekim 1981
Doğum Yeri: Vigantice, Çek Cumhuriyeti
Boy: 184 cm
Pozisyon: Forvet (Striker)
Geldiği Kulüp: Olympique Lyonnais
Kariyeri: 1998-2001 Banik Ostrava (76 maçta 23 gol), 2002-2005 Liverpool (68 maçta 19 gol), 2005-2007 Aston Villa (42 maçta 9 gol), 2007 Olympique Lyonnais (24 maçta 7 gol), 2008 Portsmouıth (Kiralık, 12 maç)

MUTAF
26-08-2008, 11:48
Şaşırdığım bir nokta var. LYON bu futbolcuyu nasıl bıraktı...

CABBARİ
26-08-2008, 11:52
benim şaşırdıgımda bu adam galatasaraya nasıl geldi?

MUTAF
26-08-2008, 12:04

:) aynen. birazda öyle

f47xfenerli
26-08-2008, 12:42

şaşıracak bir durum yok mutaf hocanın hi***esi ?

var ortada parayı parayı veren düdüğü çalar:D bu işler böyle.

f47xfenerli
27-08-2008, 00:51
Baros İstanbul yolcusu!"
Futbolun Avrupa'daki patronu UEFA; Galatasaray'ın Milan Baros transferine, resmi internet sitesi Only the registered members can see the link'un (Only the registered members can see the link'un) flaşında yer verdi. UEFA; sarı-kırmızıların yıldız oyuncuyla 3 yıllık anlaşma sağladıklarını ve Lyon'la da tahmini 5.5 milyon Avro karşılığında el sıkıştıklarını ifade etti.

Baros UEFA'nın flaşında!..

Galatasaray'ın 3 yıllık anlaşma sağladığı ve forvet arayışında mutlu sona ulaştığı Çek Milan Baros transferi futbolun Avrupa'daki patronu UEFA'nın resmi internet sitesi Only the registered members can see the link'da (Only the registered members can see the link'da) flaştan verildi.

Galatasaray'ın bu yaz Liverpoollu Harry Kewell, Stuttgartlı Fernando Meira ve Sevillalı Morgan De Sanctiis gibi önemli isimleri kadrosuna kattığını belirten UEFA, bir transfer bombası daha patlatarak Lyonlu Milan Baros'u renklerine bağladığını ifade etti.

Golcü oyuncunun kariyerine de kısaca değinen UEFA; yıldız oyuncunun aktif futbolculuk kariyerine ülkesinde FC Baník Ostrava'da başladığını ve 2004 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'nde gol kralı olduktan sonra Liverpool'a transfer olduğunu belirtti. Baros'un Aston Villa ve Lyon kariyerlerine de değinen UEFA; golcü oyuncunun geçtiğimiz hafta Wembley'de oynanan ve 2-2 sona eren İngiltere maçında da bir gol attığını hatırlattı.

Baros bugüne kadar Çek Cumhuriyeti Milli Takımı'yla 66 maçta 32 gol attı.

k_huso
27-08-2008, 01:07
:present: :present: hayırlı ve uğurlu olsun ne dym :present: :present:

MUTAF
28-08-2008, 23:49
bugun istanbula geldi.. artık bi şampiyonluğu daha hakkettik.
Ş.LİGİNDENde elenmişken bari UEFA da bişiler yapsak bu adamla..
Kewel baros lincoln nonda Ü.Karan ve arda... hadi bakalım ileri uç adamlarımız neler yapacak bu sene..

yargıç_1
28-08-2008, 23:53
hayırlı olsun bu sene güzel transferler yaptı ama şu nondayı hala tutmuyorum.

MUTAF
28-08-2008, 23:58
hayırlı olsun bu sene güzel transferler yaptı ama şu nondayı hala tutmuyorum.

nonda kritik goller attı gecen sezon ve Ş.LİGİ eleme maçında. ben şahsen bu sene arkasında 4 dev adam ( kewel - baros - arda - lincoln ) varken büyük bir patlama bekliyorum..

birde barusso gibi bir adam gecen sene neden geldi neden gönderildi ben anlamadım.. oda çok kaliteli bir futbolcuydu..

OLDSMAN
29-08-2008, 00:55

:) aynen. birazda öyle

Cevabı aşağıdaki linkte: Kendisi biraz *** yani :puah:

Özgür Erge
29-08-2008, 01:15
biraz daha erken alınsaydı şampiyonlar ligindeydik kısmet degilmiş gözler uefada bakalım neler olcak

MUTAF
29-08-2008, 10:52

demekki sonradan *** oldu :)

yargıç_1
29-08-2008, 11:38

ne içmiş onlar öyle hallerine bakın tamamen uçmuş durumdalar yoksa aşktanmı sarhoş olmuşlar :puah:

CABBARİ
13-09-2008, 22:47
nasıl flaş transfer anlamadım Antalyaspor maçında bu adam yedek kalıyorsa hangi maçta oynayacak??

CABBARİ
22-09-2008, 10:49
dün akşam ve hafta içindeki uefa maçında klasını gösterdi bence yerinde transfer olmuş
,selametle

pencere77
22-09-2008, 10:51
guiza ile değiştirmek lazım.baros iyi transfer olarak gözüküyor şuan gs adına

MUTAF
22-09-2008, 12:35
10 üzerinden 9 verdim :)
Kaçırdıklarınıda atsa rekor kıracak zaten..

artech
23-09-2008, 02:06

*** olduğu içinmi galatasaraya geldi !!! :nono::

MUTAF
30-09-2008, 17:54
Galatasaray'da yeni transferlerden Milan Baros'un üstün formu teknik heyet, yönetim ve camiayı sevindiriyor. Bellinzona, Kocaeli- spor ve son olarak Konyaspor karşılaşmalarında 2'şer gol atan ve sarı-kırmızılı takımın aldığı galibiyetlerde büyük pay sahibi olan Çek futbolcunun kısa bir sürede bu kadar formda olması yönetimi adeta mest etti. Geldiğinden sonra takımın gol sorununu ortadan kaldıran ve hücuma büyük hareketlilik getiren Baros, Başkan Polat'ı kendine hayran bıraktı. Özellikle attığı ilk gol sonrası Çek futbolcuyu ayakta alkışlayan Polat'ın mutluluğu bu transferin başlangıcındaki korkusunun gerçekleşmemesi nedeniyle iki katına çıktı.
Konyaspor maçının bitiş düdüğünden sonra protokol tribününde yakın bir arkadaşıyla sohbet eden Adnan Polat, Çek yıldızla ilgili oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Baros'un attığı golü çok beğendiğini ve ayakta alkışladığını ifade eden Polat, “İyi ki Baros'u transfer etmişiz” memnuniyetini dile getirdi. Baros ismine başlangıçta sıcak bakmadığını itiraf eden Polat, “Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Çok kısa sürede uyum sürecini atlattı. Müthiş bir golcü, şimdi iyi ki Baros'u almışız diyorum” diye konuştu. Polat, Baros'a kısa sürede çok takım değiştirdiği ve istikrarsız bir görüntüsü olduğu için sıcak bakmadığına da dile getirdi.

artech
22-10-2008, 07:58
Leblebi gibi gol atıyor!!! Bekle fener sıra sanada gelecek

MUTAF
24-10-2008, 14:59
yunanlara gol atamamış olsada mükemmel bir Galatasaraylı oldugunu gösterdi artık...
tebrikler baros tebrikler cimbom...