PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uçak acil iniş yaptı: 26 yaralı

osmann
26-08-2008, 09:11
İrlanda havayollarına ait bir yolcu uçağının Fransa'nın Limoges kentindeki havaalanına acil iniş yaptığı, 26 kişinin yaralandığı bildirildi.

İtfaiye ekipleri, ucuz bilet satışları yapan İrlanda havayolu şirketi Ryanair'e ait uçağın, kabin basıncının düşmesi nedeniyle Limoges'a indiğini, 168 yolcu ve 7 mürettebattan 26 kişinin yaralandığını belirtti.
Ryanair'den yapılan açıklamada ise İngiltere'den kalkan ve İspanya'ya giden Boeing 737 tipi uçağın gece yarısı ''önlem olarak'' Limoges'a indiği, işitme sorunu olan bazı yolcuların hastaneye kaldırıldığı kaydedildi.
Bristol-Barselona-Girona seferini yapan uçakta kabin basıncındaki ani düşüşün nedeni henüz bilinmiyor.

AA

CABBARİ
26-08-2008, 11:24
bu son zamanlarda uçak kazaları çok fena arttı sebebi ne acaba?

osmann
26-08-2008, 12:11
bu son zamanlarda uçak kazaları çok fena arttı sebebi ne acaba?

deprememi dikkat çekiyorsun?

CABBARİ
26-08-2008, 12:45
deprememi dikkat çekiyorsun?

ya ni bilemiyorum deprem diyorlar ay d.yorlar çekim gücü diyorlar bende anlamıyorum??
selametle

osmann
26-08-2008, 13:35
ya ni bilemiyorum deprem diyorlar ay d.yorlar çekim gücü diyorlar bende anlamıyorum??
selametle

evet uzun zamandır bahsettiğin olaylarla depremi bağdaştırıyorlar...varmıdır böyle bişey acaba? bende bilemiyorum...
sonra deprem uzmanlarının ne söylediğide belli değil. farklı farklı yorumlar...
hem deprem zamanını bilmek mümkün değil diyorlar.. hemde dünyanın senaryosunu anlatıyorlar...yanlız azeri bir bilim adamının depremi 1-2 dakika önce tespit eden bir alet bulduğunu duymuştum. bakalım ne çıkacak...
selametle...